Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Вектра А C20NE vs различни коли

Тази тема е заключена Next »

Гост3.14_* 18 декември 2011 - 09:44

Бе да ти кажа секретарке, хич не ме интересува хондите какви времена дават в бг, просто ти давам времена на сток коли. Това, че си някъв болен сектант и си мислиш, че Опел са непобедими си е твой проблем. Няма да се очудя ако дори нямаш кола, щом си секретарка на други хора и говориш за колите им без да си ги виждал, вместо да си говориш за твоята.
А там на клипа, нали колега не мислиш, че от тоя клип се разбира дали колата с която стартираш е вти :biggrin: имаш старт с някъв седан, който най вероятно е 1.5 коня.

п.п. в Бг доколкото знам има 13.00 атмосферен сивик (седан), пловдивски, който тепърва ще се развива. Другото, което разбрах, е че на първия кръг в сливен в някой от класовете няква турбо хонда 1.6 е намачкала конкуренцията, та не знам защо се подценява тая марка. В тунинга не е важно каква марка ти е колата, а колко пари си готов да набиеш в нея, а и да не забравяме, че най-тунингования мотор на Опел не е опелов ...
Отговори

C20NE Power снимка C20NE Power 18 декември 2011 - 10:26

Еми то е ясно,че така ще кажеш.Сивика си е 1.6 В-ТЕК 160кс.Ако познаваш Спрайта от Варна може да го попиташ.Ако нещо имаш проблем спрямо нас Опелджийте си е твоя работа,обече недей да казваш на черното,бяло. :16V:
Мнението беше редактирано от C20NE Power: 18 декември 2011 - 11:29
Отговори

Гост3.14_* 18 декември 2011 - 11:52

Познавам кока кола-та от Бургас :biggrin: колата не е 160 коня, има втек дето е 125, ама както пише в коментарите от клипа, колата не е дори втек, защото звук от втек не се чува.
Отговори

C20NE Power снимка C20NE Power 18 декември 2011 - 12:24

Няма да споря с теб.Ако колега Виктор от Банско чете тази тема може да пише за Хондата.Той знае каква е. :smile3560:
Отговори

qga_racing снимка qga_racing 18 декември 2011 - 13:07

 3.14, на 18 декември 2011 - 09:44, каза:

Бе да ти кажа секретарке, хич не ме интересува хондите какви времена дават в бг, просто ти давам времена на сток коли. Това, че си някъв болен сектант и си мислиш, че Опел са непобедими си е твой проблем. Няма да се очудя ако дори нямаш кола, щом си секретарка на други хора и говориш за колите им без да си ги виждал, вместо да си говориш за твоята.
А там на клипа, нали колега не мислиш, че от тоя клип се разбира дали колата с която стартираш е вти :biggrin: имаш старт с някъв седан, който най вероятно е 1.5 коня.

п.п. в Бг доколкото знам има 13.00 атмосферен сивик (седан), пловдивски, който тепърва ще се развива. Другото, което разбрах, е че на първия кръг в сливен в някой от класовете няква турбо хонда 1.6 е намачкала конкуренцията, та не знам защо се подценява тая марка. В тунинга не е важно каква марка ти е колата, а колко пари си готов да набиеш в нея, а и да не забравяме, че най-тунингования мотор на Опел не е опелов ...

Престани за да се заяждаш със мен , казах ти не ти влиза в работата аз със кого се познавам как карам , ква кола имам и куп още простотии , от далече ти забелязвам иронията към марката . Извинявай ама в кой форум се намираш? Не разбирам иронията ти след като си доста 'бос' приятел , колкото до времената изобщо доста ме разсмиваш как ги чуваш ти времената , абе пада си доста смях , 13с. хонда пишеш ? Не си на ясно колко опели са във тези времена и то все машини които са добре подготвени , но според теб човека със времената които отчита и стотните :biggrin: те са сигурно са някакви бедняци и със извинение 'глупаци' че се занимават със ОПЕЛ , повярвай ми определено не съм сектант до скоро карах нисан 98-ма година нямаше прагове , нямаше под целият всичко обилно във ръжда . Така че не ми приказвай за опелите , няма какво да споря със теб не откривам никакъв смисъл , жалко че си над 30 години.....Държиш се тъпо пич , хората тука ти постват клипове , а ти пак си дардориш тъпотиите че хондата била 1.5 хахахах!!! Спирам до тука не си заслужава да се занимавам със човек като теб , колкото до колегата със красивата вектра които е пуснал темата , нека обмисли вариянта за да пусне нова тема , а тая си е направо за ключ обаче аз не съм човека които може да прецени тези неща има си МОД-ве ! :drinks:
Отговори

C20NE Power снимка C20NE Power 18 декември 2011 - 13:32

И аз мисля,че темата се изчерпа и запосня. :padlock:
Отговори

Гост3.14_* 18 декември 2011 - 14:29

Че тя тая тема си е за ключ още от първия си пост. Ставате за смях с подобни теми, не се ли усещате? И колко опела има в 13-ките в бг, говорим за 13.00 - 13.20 ? Ама реално засечени, а не по сметките на собственика, защото се бил пуснал с друха кола, която виждаш ли нейния собственик си мислил че е 13.5 и нашия я бил :biggrin: Спрете със сектантството, щото ставате за смях!

п.п. секретарката нямам спомен да съм я питал каква кола е карала и колко е била изгнила. Това говори само по себе си за собственичката И, която явно не е знаела как да си я поддържа
Отговори

borochvoro снимка borochvoro 18 декември 2011 - 16:52

Абе що винаги се намират "фенове" и "антифенове" готови устремно да осерат всяка тема? Имало опели 12-ки и хонди 13-ки -боли ме *я тук става въпрос за конкретни коли и дръпки, жалко,че няма клипчета:- (
Отговори

C20NE Power снимка C20NE Power 18 декември 2011 - 18:08

Не сьм расист,аэ сьщо имам Хонда
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 18 декември 2011 - 19:04

Ако става дума,целия раздел си е за Боклука,ма айде...А относно личните нападки много ми е чудно къде са модераторите?!!!?!?! :moderator:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 18 декември 2011 - 19:16

Ей ги Модераторите, не може да сме тука 24/7...

Защо няма 1 тема в тоя раздел която да не бъде осрана от кибици?! Колегата 3.14 излезе в дълга почивка защото е много отворен а и се оказа, че това е просто нашият любимец Rulemaker с друг профил, демек - BAN!, a темата приключи.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg