Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

EKO, сряда е..

Тази тема е заключена « Prev

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 23 януари 2008 - 14:33

Що стааа, сряда е май, аз си бришем супполите и глеам че никой нсъ сети за тема за срещата.. АЗ НЯМА ДА идвам, възпрепятстван съм :sup: и требе раздавам бацили, така че идвайте на спокойствие :sup:
Отговори

herminatora снимка herminatora 23 януари 2008 - 14:45

Аз ще гледам да дойда така като за първа среща :)
Отговори

don_ray снимка don_ray 23 януари 2008 - 14:52

Май, май по тези срещи ходят само хора, които се познават :) И все едни и същи. Но там май няма много място за всички опелисти ?
Отговори

Иво снимка Иво 23 януари 2008 - 14:55

 don_ray, на Jan 23 2008, 02:52 PM, каза:

Май, май по тези срещи ходят само хора, които се познават :) И все едни и същи. Но там май няма много място за всички опелисти ?


E не е така! Срещите са общи и винаги са добре дошли новите хора! За всекиго е имало първи път (на среща(с опел фенове)).
Отговори

don_ray снимка don_ray 23 януари 2008 - 14:58

:)

Така си е. Аз и предния път се каних, каних и не се наканих :) Може да мина да видя кой кой е :)
Отговори

Mixi снимка Mixi 23 януари 2008 - 15:02

 don_ray, на Jan 23 2008, 02:52 PM, каза:

Май, май по тези срещи ходят само хора, които се познават :) И все едни и същи. Но там май няма много място за всички опелисти ?

Срещите са за всички, нормално е като се появиш няколко пъти да те познават всички :) Айде събирай смелост и довечера да си на линия! :sup:

Инак ние с Хрисчо и Иво сигурно ще се появим за малко и ще чакаме Жоро :sup:
Отговори

saso снимка saso 23 януари 2008 - 16:04

Цитат

Май, май по тези срещи ходят само хора, които се познават :) И все едни и същи. Но там май няма много място за всички опелисти ?

Откак алчни люде направиха вход за нови Членове - кутия бонбони (от скъпите) всеки е добре дошъл, но ти не се подлъгвай. Който дойде с каса бира веднага става модератор.
Отговори

don_ray снимка don_ray 23 януари 2008 - 16:27

 saso, на Jan 23 2008, 04:04 PM, каза:

Цитат

Май, май по тези срещи ходят само хора, които се познават :) И все едни и същи. Но там май няма много място за всички опелисти ?

Откак алчни люде направиха вход за нови Членове - кутия бонбони (от скъпите) всеки е добре дошъл, но ти не се подлъгвай. Който дойде с каса бира веднага става модератор.


:sup: Ай, мерси ! Аз за модератор не се борим :sup: Но като каза кутия бонбони, чак на мен ми се отвори апетит :sup:
Отговори

Mixi снимка Mixi 23 януари 2008 - 16:57

 don_ray, на Jan 23 2008, 04:27 PM, каза:

 saso, на Jan 23 2008, 04:04 PM, каза:

Цитат

Май, май по тези срещи ходят само хора, които се познават :) И все едни и същи. Но там май няма много място за всички опелисти ?

Откак алчни люде направиха вход за нови Членове - кутия бонбони (от скъпите) всеки е добре дошъл, но ти не се подлъгвай. Който дойде с каса бира веднага става модератор.


:sup: Ай, мерси ! Аз за модератор не се борим :o Но като каза кутия бонбони, чак на мен ми се отвори апетит :sup:

що ве какво им е на модераторите :sup: знам че го желаеш ,,,... ае ще чакаме бирата :o
Отговори

don_ray снимка don_ray 23 януари 2008 - 17:15

Модератор - не, но модераторка бих си пожелал :) Само да не ме редактира много
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 23 януари 2008 - 17:25

Аз и днес пропускам ,че сестра ми си взе кола и ще празнуваме.
Люска казвай на троиите пежо фенове да се готвят за нова личност около тях !!!
Айде до скоро и да пуснете по някоя снимка !
Отговори

kaka снимка kaka 23 януари 2008 - 17:35

 don_ray, на Jan 23 2008, 05:15 PM, каза:

Модератор - не, но модераторка бих си пожелал :) Само да не ме редактира много

Внимавай какво си пожелаваш :sup: :sup:
Отговори

Taz снимка Taz 23 януари 2008 - 20:43

 don_ray, на Jan 23 2008, 03:52 PM, каза:

Май, май по тези срещи ходят само хора, които се познават :) И все едни и същи. Но там май няма много място за всички опелисти ?

Братле, тия хора ги познавам! Те са нещо като сектанти, така, че внимавай! Обречен си на пристрастяване към хората и срещите! Казвам ти го от личен опит, нещо като дрогата е...

Иначе по темата, дано, поне тази вечер да направите някоя друга снимка... нещо сте се отпуснали в това отношение! Дайте да Ви се порадвам малко :sup:
Отговори

BladeMan снимка BladeMan 23 януари 2008 - 23:57

Благо беше! БоМбоМи имаше , лаф имаше ...... абеее всичко имаше!! :sup:
Отговори

Mixi снимка Mixi 24 януари 2008 - 01:15

срещичката си беше екстра, много народ, много нещо :sup:
Отговори

fantastic снимка fantastic 24 януари 2008 - 13:36

И аз бях там. Даже дочаках и Жоро и понаправихме малко подобрения по душицата.By the way Жорка колицата ти е супер и сега само безаварййни с нея и повече да не е болна.
Но нещо интересно се случи на път за срещата за първи път пред очите ми изгоря кола от неизправни ел. инсталация това се случи преди телевизионната кула на стръмното ужас за това колеги трябва да внимаваме каде си правим солите и кой пипа па тях. :sup:

Ае успешен и безавариен :sup: .
Отговори

Vassil снимка Vassil 24 януари 2008 - 14:13

Как си дочакал Зоро, като Аз като тръгвах той дойде, а теб те нямаше преди тва :sup:
Отговори

herminatora снимка herminatora 24 януари 2008 - 15:40

И на мен ми хареса.Беше весело и се радвам че се запознахме... пак ще идвам винаги когато имам възможност
Отговори

Maiky снимка Maiky 24 януари 2008 - 23:39

 fantastic, на Jan 24 2008, 01:36 PM, каза:

Но нещо интересно се случи на път за срещата за първи път пред очите ми изгоря кола от неизправни ел. инсталация това се случи преди телевизионната кула на стръмното ужас за това колеги трябва да внимаваме каде си правим солите и кой пипа па тях. :sup:


Предполагам говориш за едно Волво комби?!? Кофти гледка беше на сутринта...
Отговори

fantastic снимка fantastic 25 януари 2008 - 08:59

 Maiky, на Jan 24 2008, 11:39 PM, каза:

 fantastic, на Jan 24 2008, 01:36 PM, каза:

Но нещо интересно се случи на път за срещата за първи път пред очите ми изгоря кола от неизправни ел. инсталация това се случи преди телевизионната кула на стръмното ужас за това колеги трябва да внимаваме каде си правим солите и кой пипа па тях. :sup:


Предполагам говориш за едно Волво комби?!? Кофти гледка беше на сутринта...



Да Майки за него точно.Направо за 1 или 2 минути тази кола изгоря.Та идваме на среща с Давида двамата и гледаме нещо в лявата страна яко пуши наближихме и това волво доста пуши и си помисхихме че е нещо от генерацията в първия момоент,защото излиза дима отдолу, но след като го подминах гледам в огледалото от шофьорското място почва да гори.В съсщото време се мъча дса спра и да обърна това става за маск 1 мин защото имаше доста коли и докато обърна това се разгоря яко и после званнахем на пожарната и резултата си го видял.Но най- интересното от цялата история е ,че колата е на газ но бутилката не гръмна подчертавам този факт,защото има хора дето са предубедени но ето че наистина е добре направена. :sup:

 Ndoe, на Jan 24 2008, 02:13 PM, каза:

Как си дочакал Зоро, като Аз като тръгвах той дойде, а теб те нямаше преди тва :sup:



Да Ендо прав си има грешка.Не гледам кво съм писал.Имах намерение да съм по-рано ама уви нуспяхме за съжаление.Неможах да те видя и теб, а не сме се фиждали от миналата година хихи.На следващата среща :o
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg