Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Предложение за среща

dido_co снимка dido_co 10 април 2008 - 17:52

сори колеги но дъжда проваля работата :thu: гадно че неможах да постопля гумите на Аструната но мисля 4е ще има и друг път :thu:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 10 април 2008 - 23:35

момчетата и едното момиче от Свищов но погостуваха полафихме па си тръгнаха .
Драсни някой ред Павка да знаем, че сте се прибрали .
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 април 2008 - 03:33

Его доидохме си но напред назад кафет-а пак и т.н и ся се прибирам .. но едно проблемче стана пак отново като се прибрах в Свищов .... ми се спука един маркуч каде излиза от радиатора и влиза в блока тои е такув тричленен 30 лв. струва преди седмица го сменя та... колата я карах некаде около км. да я прибера до у дома утре ще има фикссс ит агеин ... ! :thu: но инъче с удоволствие пак ще доида на следващата и не тря да вали дъжд та да се видим и с др. колеги !
Лека от мене ...
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 11 април 2008 - 08:50

 pavkata-sv, на Apr 11 2008, 02:33 AM, каза:

Его доидохме си но напред назад кафет-а пак и т.н и ся се прибирам .. но едно проблемче стана пак отново като се прибрах в Свищов .... ми се спука един маркуч каде излиза от радиатора и влиза в блока тои е такув тричленен 30 лв. струва преди седмица го сменя та... колата я карах некаде около км. да я прибера до у дома утре ще има фикссс ит агеин ... ! :thu: но инъче с удоволствие пак ще доида на следващата и не тря да вали дъжд та да се видим и с др. колеги !
Лека от мене ...


Еее колега не ти върви като идваш насам :(
Отговори

dera снимка dera 11 април 2008 - 08:56

Аз минах към 18:20 ама нямаше никой на Рома. Дано другия път се уцелим
Отговори

Stoil снимка Stoil 11 април 2008 - 10:09

дамм, посъбрахме се
макар и не това, което се плануваше
просто времето не позволи друго.

п.с. Павка абе да пазите това девойче дето дойде с вас
че ако не, тука има вече кандидати да го "опазим" :thu:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 април 2008 - 10:42

 FBI-Rumen, на Apr 11 2008, 08:50 AM, каза:

 pavkata-sv, на Apr 11 2008, 02:33 AM, каза:

Его доидохме си но напред назад кафет-а пак и т.н и ся се прибирам .. но едно проблемче стана пак отново като се прибрах в Свищов .... ми се спука един маркуч каде излиза от радиатора и влиза в блока тои е такув тричленен 30 лв. струва преди седмица го сменя та... колата я карах некаде около км. да я прибера до у дома утре ще има фикссс ит агеин ... ! :thu: но инъче с удоволствие пак ще доида на следващата и не тря да вали дъжд та да се видим и с др. колеги !
Лека от мене ...


Еее колега не ти върви като идваш насам :(



Румка днеска ще съм пак майстор пак ще се цапам ще сменям стига да ми го пратят от Плевен този маркуч че в Свищов всичко се купува по поръчка ще опраими проблема ...

п.п. ООооОо бате Стохи пазя я аз как инъче ... ако има тя некви възражения или аз че т и кажем :)
Отговори

ISG снимка ISG 11 април 2008 - 20:32

Колеги даите да мислим нещо за другата седмица всеки да каже кога е свободен и да измислим някакъв компромисен вариянт? :beer:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 13 април 2008 - 18:05

аз съм свободен всяка вечер така, че заетите да казват :beer:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 15 април 2008 - 23:25

:beer: има ли ! ?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg