Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

На гости в Благоевград

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 26 октомври 2006 - 18:54

БОЯНЕ, просто наистина нямам никво СВОБОДНО ВРЕМЕ!!!!
Тогава питах за тебе,ама ми се каза да не го подсещам МАЛКИЯ!!??
Иначе "съвсем спонтанно", с жена ми решихме да излезем с децата?!
"СПОНТАННО",защото си го бяхме решили,ама лапетата не знаеха!!! :19a:
ТО БИЛО ГОТИНО ДА СИ ТАТИ!!!!!
Отговори

kabby снимка kabby 26 октомври 2006 - 21:27

ИНСТРУКТОРА, на Oct 26 2006, 07:54 PM, каза:

ТО БИЛО ГОТИНО ДА СИ ТАТИ!!!!!
 


Бате и на теб не ти е лесно да знаеш :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 октомври 2006 - 04:17

:19a:
Бате Венци с тоя пост ме разби!!! Ти вече и тати ли стана! :19a:
Олег постояно пита за Бате Венци ама какво да се прави... се едно не живееш у съседния вход!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 ноември 2006 - 22:05

След цели два дни пауза ето ме отново!

Както вече всички знаят от прекрасната тема с пожелания спретната ми от колегите на които благодаря от все сърце :beer: на 21.11.2006 станах на 26г. и имах рожден ден. Целия ден премина перфектно, първо в работата с колегите от които получих една много интересна торта подарък! Ето снимките

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

След дълъг размисъл къде да забуча свещите ето какво измислих! :)
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Край на част първа!

Следва втора част с още снимки и филмчета!

:a049:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 ноември 2006 - 23:15

Ето и втората част!

Тя се състоя вечерта на същия ден. Както и очаквах дойде десантната група от София. Тя беше в състав: Мишо, Митко метана, Жоро, Ванчо неравния и Калинчо. Групата пристигна с яко надуване на клаксона на метановица!!! За посрещането се погрижи Ники (Ca$hMoney). Групата нахълта в моя скромен дом и вдигнахме кооперацията във въздуха! :nau:
Ето малко снимки от преди десанта:

Публикувано изображение


Публикувано изображение

След посрещането ето какво получих:
Новия ми подарък! :a049:
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Цензурааааааааааа
Публикувано изображение

Следва кратка разборка в която се обсъждаше другата ми мания, личното ми PC което вече е в някъв аквариум сложено :)
Вече на масата:
Ето го и баце дет недава да го снимаме!!!
Публикувано изображение

Олег си показва Опела:
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Мишо чакам DVD-то!!!
Публикувано изображение

Още един фен на купона :)
Публикувано изображение

Малкия рацер :beer:
Публикувано изображение

Ето я и тортата:
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Ето я и прекрасната ми съпруга която се претрепа от работа за да си искараме групата невероятно! :beer:
Публикувано изображение

Мишо си има ново другарче!
Публикувано изображение

Ко праите бе мръсници!!!
Публикувано изображение

След купона у дома всички се запътихме в 2 през ноща към центъра да посетим едно заведениице!
Ей това е поздрав за инструктура:
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Това трябва да е емблемата на Опел
Публикувано изображение

Кой казваше че Жорето пие натурален сок?!
Публикувано изображение

Вечерта завърши в ресторант "Папараци", а някои слязоха и в дискотека "PR Club" където, забърсаха две мадами, но няма да казвам кои са героите! Те ако искат да си кажат. Единия даже изчезна за час с двете мацки барабар! :beer: И така към 6 сутринта групата изморена и отчасти спяща се понесе с метановица към София!

И понеже снимките не описват цялостно купона състоял се на моя рожден ден пълноцено за тези които искат има и култови клипчета!!!

Посрещането

Тортата

Духане на свещи!

Заигравка с подаръка

Зайгравка с подаръка 2

И за капак, това трябва да се види!!!
Оригинални пиеници от резервата!!!
Докато си киснехме в ресторанта се появиха двама образи съграждани на баце Иван които доказаха за пореден път реномето на пиениците от резервата!!! :19a:

В заключение искам да благодаря на всички взели участие в най ама най-яки ми рожден ден за всичките тези 26 години!!! Благодаря ви момчета!!! :19a:

Надявам се скоро пак да се видим! Вече ми липсвате бе пиеници! :beer:

И да завършим със сентенцията до която стигнахме на купона:
"Опел клуб е клуб на пиеници дето карат Опел!!!"

:beer:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 24 ноември 2006 - 00:10

този рожден ден е за завиждане,а подаракааа
Отговори

Vilik снимка Vilik 24 ноември 2006 - 13:06

Уха!
Знаете как да се забавлявате :c010:

А за подараците... ММММ ИСКАМ И АЗ ;)
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 24 ноември 2006 - 15:58

Рождения ден беше мнооогооооо як.Супер добре си искарахме :c010: към всички.Тортата бешеее супер,халогените бяха мнооого вкусни :19a: .Да ни е жив и здрав Боянчо и още 10000 години да ни събира по такъв прекрасен повод :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 ноември 2006 - 18:59

Надявам се с помоща на Венци подаръка да цъфне на колата утре! Да видим ще изкара ли звук тоя 1.4 дарак! :c010:
Догодина пак ще спретнем купонче и се надявам да е по-масово!!!
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 25 ноември 2006 - 17:55

момчета,МНОГО цъжалявям,че ме нямаше,АМАААА???!!!
Мерси за ГОТИНАТА СНИМКА!!! :19a: :c010:
БОЯНЕ:ПОЗДРАВИ И ОТ МЕН"на патерици"
Отговори

Vassil снимка Vassil 19 декември 2006 - 02:44

Минах днес за по едно късо кафе през ОМВто, та спретнахме една бърза мини срещичка :20ashley_results:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 декември 2006 - 08:31

Опааа!

Ми Васко ми направи яка изненада вчера! Тъкмо мислех да излизам от работа да ходя да гледам един колектор от XE и чаках да ми се обадят. И звъни ми GSM-а и си викам, е най-после! Обаче изненада! Наш Васко звъни! И за най-голямо мое учудване ми вика, че след 5 мин е на ОМВ. Много се изкефих, че се видяхме! От както си беше върнал от щатите се се разминаваме да се видим ма ето стана работата! Сега има и планова за след Нова година да се ходи на Юг в топлите страни, т.е. градове за малки купончета. Да видим какви ще стане. Иначе снимките са красота! И жълтата красавица е... красавица! Само що не ги измихме малко се чуда. Аз толкоз мръсна моята кола не я бях виждал от година. Тия снимки ще си ги бодна и в темата за колата, че много ме кефят! Надявам се скоро пак да се видим! :25: :20ashley_results:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 декември 2006 - 18:37

Три снимки и от мен:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 януари 2007 - 09:30

Е най-после намерих време да продължа темата. На 27.01.2007г. Събота, към 20 вечерта пристигнаха Kravarka, Жоро и Mitko Metana. Понеже цял ден си сглобявах гаража ме завариха зад нас в тъмницата с двама приятели да работим по покрива с една подвижна лампа. Побъзикаха ме доволно. След което аз реших да заеба всичко за другия ден и да се видя с тез пиеници. Та понеже бях мърляв кат прасе а и малкия не ме беше виждал цял ден, тримката изчезнаха по Благоевград а аз останах в нас да се оправя, да си видя детето и да го приспя. Та към 22:00 се събрахме отново в нас. И след кратко съвещание поехме на нощен рейд из заведенията на Благоевград. Първо беше кафе Vertigo, където събрахме всички светещи ледчета на водка Финландия. После бяхме в PR-а да се насладим на танциорките. Там бях свидетел колко гъвкави са Мишо и Жоро. А митя е царя на дансинга с невероятната си танцова програма - стил "летящия холандец". След това се отмъкнахме и до клуб "Extreme" където за наша радост беше и вече любимата на всички ни девойка на име Верджи, която преди време отправи предложение към Ca$h Money което той се оплаше да приеме! В PR-a бяха още и един мой стар познат с гаджето му. Та стана интересно доста. Имаше много наслада и за окото и за ухото, а при Митя и за устата, с това Перно дето го пиеше...

Та ето и снимките които са в телефона ми. Чакам Митя да даде неговите тонове снимки от вечерта!

Ето какво ги заварих да правят в нас:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Жоро не е виждал форум...
Публикувано изображение

А ето и спящите красавици! Митя спи и сънува клит...
Публикувано изображение

Жоро гледа фима "Cars". Явно не само на Олег се харесва!
Публикувано изображение

Мишо спинка сладко сладко... ох на батко...
Публикувано изображение

Тримата пустиняци... четвъртия след малко... :25:
Публикувано изображение

А ето го...
Публикувано изображение

Интегрирал се е в групата вече... Това са снимки от ОМВ-то в Неделя.
Публикувано изображение

На тръгване...
Публикувано изображение


П.С. В Неделя ги изпратих да си ходят на София, но вечерта към 20:00 те ми цъфнаха на ОМВ! Били до Гърция пичовете! А аз цял ден вися на покрива на гаража... :25:
Отговори

Жоро снимка Жоро 30 януари 2007 - 10:19

Боянчо, за пореден път 10х за гостоприемството и едно предложение :25: сложи в заглавието "всяка седмица" - че мноооооо ни аресва
Жена ти мрази ли ни вече?
Отговори

kaka снимка kaka 23 септември 2007 - 01:45

Ейййй, ама мноооо убаво в тоз Благоевград бе! Цял ден се разхождаме от кръчма на кръчма и изяждаме света! Времето е супер, приятелите са безценни! Както ми се идваше, много добре ми се отразява посещението.

П.П. Едно манго и малко ромче 8)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 септември 2007 - 02:04

Ебаси! Как ме изпревари. Тъкмо викам да метна снимките и да драсна два три реда и какво да видя...
Ми какво да кажа, много готино беше. Много се радвам, че ни посетихте. И с kabby не се бях виждал доста време и не се бях раздумвал така. Много се радвам, беше суперско! Накрая и бая смях падна с тия вицове. Кака и Джени са много добра компания особенно на малко ромче и едно манго... 8) Бяхме скромна но весела компания. Трябва по-честичко да ги правим тези събирания, че иначе е много скучно ежедневието 8)

pics:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 24 септември 2007 - 08:46

 Scorpion_BV, на Sep 23 2007, 03:04 AM, каза:

Кака и Джени са много добра компания особенно на малко ромче и едно манго...

Че ние малки май не сме пили <_< Ама наистина страшно се наприказвахме, не усетихме кога е станало 6 сутринта :drinkin2: Само искам да сложа една голяма черна точка . за останалите от Опел клуб Благоевград! Ако не ги бяхме срещнали случайно по центъра, хич нямаше и да ги видим :beer: Може ли такава несериозност, мързели?!
Отговори

Vilik снимка Vilik 24 септември 2007 - 18:23

Виновен съм признавам ... цяла вечер идвах,та накрая дойдох ... <_< не ме пусна семейният съвет :beer:
Отговори

kaka снимка kaka 05 октомври 2007 - 11:41

Ами това е - не се издържа! Преди около час се материализирах в офиса след прекараната нощ в Благоевград с кравата и Боян. Затворихме 2 заведения, с Боян пак стигнахме до фазата с уточняването на събития от близкото и по-далечно минало :clap: Смях и простотии до зори :mhihi: около 2 часа сън, и айде обратно.

По някое време следват снимки от Боян :unsure:

П.П. Само не разбрах как така толкова пъти сметките ни излизаха на толкова плюс :mhihi:
Мнението беше редактирано от kaka: 05 октомври 2007 - 13:58
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg