Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra H

Липсващ детайл от багажника (Astra H GTC)?

CyberneticExistence снимка CyberneticExistence 15 февруари 2013 - 01:33

Здравейте,

Имам въпрос относно липсващ детайл или поне така изглежда на пръв поглед(най-вероятно кора) от багажника на Opel Astra H GTC.
Ето снимка Публикувано изображение

Въпросната дупка е от дясно, отстрани на мястото за пожарогасителя/аптечка.

Моля ви за мнение какво има по принцип там?
Благодаря!
Мнението беше редактирано от CyberneticExistence: 15 февруари 2013 - 04:49
Отговори

CyberneticExistence снимка CyberneticExistence 27 февруари 2013 - 17:27

Някой със същият модел автомобил ако може да отговори на този въпрос моля. Ще бъда много благодарен!
Ходих дори в София Ауто и там незнаят :D

Другото което се сещам е да почна да обикалям автоборсите.
Отговори

barzia снимка barzia 02 март 2013 - 09:02

Другото което се сещам е да почна да обикалям автоборсите.
Колега аз така бих направил !!!!Иначе на астра г там има една пластмасова кутйка!!!!Успех!!!
Отговори

хибридния снимка хибридния 05 февруари 2014 - 10:39

И при мен е така. Може би "заводската" аптечка влиза там и нагоре малко. Не мисля че липсва нещо
Отговори

Жоро снимка Жоро 05 февруари 2014 - 11:01

Ето как изглежда аптечката оригинално сложена при Астра Х, снимката е взета от една др.тема :)


Публикувано изображение
Отговори

Ник.опел снимка Ник.опел 06 февруари 2014 - 09:04

Освен тази аптечка на снимката, има фабрични аптечки в пластмасови кутии, със стандартен размер за всички автомобили-26/17/8см. Такива аптечки вече има в по-големите магазини в България. Този отвор е за такава аптечка, като тя ще влезе само частично в него, а долният и край ще опре в ръбчето на тапицерията. По-големия профил, от отвора, в тапицерията е за фабричен, авариен триъгълник на Опел. Той пък е с такъв размер, от единия край е по-голям.

:doh: Чак сега видях, че темата е от Февруари, но миналата година. Все някой ще има нужда от тази информация.
Мнението беше редактирано от Ник.опел: 06 февруари 2014 - 09:09
Отговори

хибридния снимка хибридния 06 февруари 2014 - 13:11

Фабричния триъгълник не се намира там. Той е в кутия и седи под ключалката на гърба на багажника. Има си улей дето се поставя оригинално и е черна оригинална с етикет холограма и кво ли още не.

А бе май тея астри станаха като френските коли. ДО обяд ги правя т по един начин , следобяд по друг :)
Ето оригинална аптечка, триъгълник и жилетка
Публикувано изображение


а ето и как седят по другия начин
]https://encrypted-tb...sCnUBm_hf3CVId6
Отговори

biricata снимка biricata 09 март 2014 - 15:02

А пък аз на моята Г бертоне много пъти съм търсил място за аптечка или някакъв тайник но нищо не намирам. Има ли някой представа на купето каде са тези места ако въобще ги има.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg