Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Въпрос относно CD Sony CDX GT200

Раковски снимка Раковски 06 октомври 2014 - 12:03

Привет колеги,
Искам да ви попитам защо след като си слушам музика и си направя всичките настройки на cd-то (запазване на станций,еквилайзера, високи, басс и т.н. ) и след като извадя ключа на колата за малко повече време и после го пусна пак всичко се е изтрило все едно махам акумулатора.
CD-то ли не е свързано правилно ? От какво мислите, че е и как да го оправя?
Благодаря ви предварително ! ;)
Снимка на CD-то: http://prikachi.com/...24/7647724E.jpg
Отговори

CH_M снимка CH_M 06 октомври 2014 - 13:31

 Раковски, на 06 октомври 2014 - 12:03, каза:

CD-то ли не е свързано правилно ?

Да, и толкова е писано по темата че няма накъде ....
Потърси из темите по назад за размяна на червен и жълт кабел на преходника на СД-то.
Отговори

Раковски снимка Раковски 06 октомври 2014 - 14:15

 CH_M, на 06 октомври 2014 - 13:31, каза:

Да, и толкова е писано по темата че няма накъде ....
Потърси из темите по назад за размяна на червен и жълт кабел на преходника на СД-то.

Благодаря колега, търсих но не намерих нищо.. ще съм ви благодарен ако някой ми даде линк към темата или ми каже как да го оправя! :)
Отговори

Раковски снимка Раковски 06 октомври 2014 - 17:59

Благодаря колега, на мен вече ми бяха помогнали но ето кратко и ясно как се прави не със теми и т.н.

"Вадиш цд-то, и отзад на евробуксата има червен и жълт кабел който са с обувки, просто им смени местата и всичко ще е 6"
Отговори

CH_M снимка CH_M 07 октомври 2014 - 08:55

 Раковски, на 06 октомври 2014 - 17:59, каза:

как се прави не със теми и т.н.

Не със злъчен тон ако обичаш, не съм длъжен да седя пред клавиатурата постоянно и не всеки новорегистриран да му обяснявам надълго и нашироко за нещо което може да си намери и сам във форума и да си свърши работа без да пуска нова тема .
Жив и здрав!
Отговори

Раковски снимка Раковски 07 октомври 2014 - 17:57

 CH_M, на 07 октомври 2014 - 08:55, каза:

Не със злъчен тон ако обичаш, не съм длъжен да седя пред клавиатурата постоянно и не всеки новорегистриран да му обяснявам надълго и нашироко за нещо което може да си намери и сам във форума и да си свърши работа без да пуска нова тема .
Жив и здрав!

Прав си колега, но точно за това съм пуснал тема и не съм писал на някой на ЛС да ми помогне. Който му се занимава да помогне и да свърши работа ок, който не здраве да е ! :) Прав си ново регистриран съм и още не съм прочел всички теми в форума да знам за какво е писано и за какво не, както ти казах не съм намерил темата за която ми говореше. И благодаря на този колега който веднага кратко точно и ясно ми изпрати на ЛС как да го оправя! :) Евала на такива хора.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg