Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

"ПОДКРЕПА ЗА ФОРУМА"

Choco снимка Choco 16 ноември 2009 - 01:49

Като човек, който се занимава с IT мога да вметна, че има и други начини да спечелим, но не са много почтенни. Пък и ми се струва че тази класация е по-скоро за морално удоволствие и не си струва да се излагаме :)
Отговори

Рошко снимка Рошко 16 ноември 2009 - 02:15

Не се заблуждавай... Хората от БГ Топ също ги знаят тези варианти :drinks: Дори наскоро гаражното форумче, което ни пунтира, беше дисквалифицирано от класацията и гласовете им бяха анулирани заради "fairplay" :drinks: Както сам каза, от тази класация не се печели нищо друго, освен морално удовлетворение, а къде отива удовлетворението, знаейки, че си спечелил с измама? :rasp:
Отговори

Гостpeshokn_* 29 ноември 2009 - 00:10

 zenite, на 11 Sep 2009, 8:58, каза:

Защо Фиат форума ВИНАГИ ни побеждава :mhihi: За съжаление не мога да давам повече от един глас на ден


Всъщност можеш - използвай Proxy! С тяхната пръчка по техния гръб!!!! :turbo:
Отговори

Hercules4o снимка Hercules4o 29 ноември 2009 - 11:25

:turbo: искам декември да ги изядем :mhihi:
Отговори

Vas снимка Vas 01 декември 2009 - 21:08

Гласувайтеееееее, Нов месец! Нов късмет  :love_opel:




4. www.opelclub-bg.com - 38 гласа

Изоставаме!
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 01 декември 2009 - 22:24

 Vas, на 01 Dec 2009, 21:08, каза:

Изоставаме!

Точно поради тази причина вмъкнах в подписа ми линк за гласуване. Хем аз да се подсещам, хем който види коментар писан от мене, може пък :love_opel: да се сети и да гласува... :love_opel:

П.П. Между другото вече сме на 5 (пето) място
Мнението беше редактирано от zenite: 01 декември 2009 - 22:28
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 02 декември 2009 - 21:58

Хайде бре, някакъв мотофорум ни задмина! :pardon:
Отговори

Vas снимка Vas 02 декември 2009 - 22:19

Пробвах да гласувам през proxy server, но нищо не стана влиза ми в сайта на BGtop

Някой ако има идея как става този номер нека пише  :pardon:
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 02 декември 2009 - 23:15

Хайде и от мен 1 гласче за днес, за съжаление нямам възможност за повече :pardon: Но ще наваксаме :mhihi:
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 02 декември 2009 - 23:18

Баф мама му...
2 дена не можеме да наваксаме изоставането от втория, да не говорим за първия :pardon:
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 02 декември 2009 - 23:24

Ееееее как няма да наваксаме :pardon: Има време ще ги задминем :mhihi:
Отговори

Жоро снимка Жоро 03 декември 2009 - 08:30

Отидохме 3ти :pardon: - ДАЙ НАРОДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Отговори

Рошко снимка Рошко 28 декември 2009 - 02:59

Аз престанах да гласувам! Нямам и намерение повече да гласувам в тъпите фарсове на БГ Идиот! :fire: 2 пъти им писах и пусках сигнали срещу ония гейзерчета, ония кавали дори не ме удостоиха с отговор! :fire: Питах ги как става този номер за един ден да гласуват 5-600 човека, а после 5 дни поред да растат с по 1 глас и пак глас в пустиня! Е да си еВат м@йката и гейзерите с моторите, и другите кавали от БГ Идиот! Повече в този фарс НЕ участвам! :fire:
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 28 декември 2009 - 10:17

Мисля,че Аuris е прав! Там се правят некви шмекерии.Но в крайна сметка с или без гласове,Ние от Опел клуб си знем,че сме Номер 1 :fire: :fire:
Отговори

Vas снимка Vas 01 януари 2010 - 17:25

Нова година :drinks: Нов късмет
Гласувайте за форума!
Отговори

sparco снимка sparco 11 януари 2010 - 23:04

*****

Цитат

8. Комуникация във форума се подържа с уважителен за останалите колеги тон. Обиди, преки или косвени нападки, гневни изказвания, нецензурен и вулгарен език няма да се толерират и ще бъдат санкционирани..
9. Забранени са неоснователни (не-потвърдени с техническа информация) обиди и нападки срещу други автомобилни марки. Също така са забранени Аватари или подписи с подобно съдържание.

Мнението беше редактирано от Auris 1.6 vvt-i: 11 януари 2010 - 23:07
Отговори

BlackEagle снимка BlackEagle 12 януари 2010 - 01:44

Пичове що се занимавате с глупости :icon_wink2:
След тоя сме били, след оня ... а големите дори ги няма! Що за класация е като ги няма VW, BMW, Benz .. Не е ли очевидно че е малко фарс това?? И ако това не ви убеди прочете на колегата Auris 1.6 vvt-i последното мнение. Мисля че няма какво да се коментира <_<

ПП: Хрумна ми поговорката "Убий глупака с мълчание". Може би модераторите ще едитнат тази част от моето мнение, но ... Така правят стотиците хиляди потребители на големите форуми и са прави!
Отговори

astra_16V_ снимка astra_16V_ 16 януари 2010 - 23:58

Хайде бе 2-ри сме тия фиятаджий не заслужават 1 место :devil-smiley-019: :mhihi: :non: :non: :non:
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 17 януари 2010 - 10:24

 Auris 1.6 vvt-i, на 28 Dec 2009, 2:59, каза:

Аз престанах да гласувам! Нямам и намерение повече да гласувам в тъпите фарсове на БГ Идиот! :non: 2 пъти им писах и пусках сигнали срещу ония гейзерчета, ония кавали дори не ме удостоиха с отговор! :non: Питах ги как става този номер за един ден да гласуват 5-600 човека, а после 5 дни поред да растат с по 1 глас и пак глас в пустиня! Е да си еВат м@йката и гейзерите с моторите, и другите кавали от БГ Идиот! Повече в този фарс НЕ участвам! :devil-smiley-019:

Аз пък им писах, отговориха ми, аз също им отговорих с пояснителен мейл и Мото форума изяде Банана в БГТоп :non:
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 01 февруари 2010 - 23:06

Нов месец - нов късмет - Глаувай народе :devil-smiley-019:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg