Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Astra F Angel Eyes

unfragable снимка unfragable 12 август 2012 - 17:45

Пускам и аз тема за ангелски очи, но за Astra F.Не съм я удрял а просто искам да я направя малко по-привлекателна. :biggrin:
Колата е фейслифната 95-98.Да ми предложите някой онлайн магазин, за да си ги поръчам, или някъде в Пловдив ако се продават.
Нещо особено по монтажа?
Отговори

titan22 снимка titan22 12 август 2012 - 20:40

Евтини или скъпи търсиш?Монтажа е елементарен и няма нищо особено,само като търсиш гледай да са за Астра след 95-а год.
Отговори

unfragable снимка unfragable 12 август 2012 - 21:34

Каква е разликата?
Търся нещо до към 200лв.Да не кажете, че евтините почват от 400лв като за Astra G? :icon_razz2:
Мнението беше редактирано от unfragable: 12 август 2012 - 21:35
Отговори

titan22 снимка titan22 13 август 2012 - 08:26

Астра Ф или Г,първо питаш за едната,после за другата?Нови ангели са от 300 лв. нагоре,за 200лв.само ако извадиш късмет с 2-ра употреба.
Отговори

unfragable снимка unfragable 13 август 2012 - 10:05

Търся за Астра Ф
Отговори

titan22 снимка titan22 13 август 2012 - 13:31

Ще ти пратя на лични сайта че тук се приема като реклама.
Мнението беше редактирано от titan22: 13 август 2012 - 13:32
Отговори

unfragable снимка unfragable 13 август 2012 - 21:30

Спрях се тук: Моята връзка
Притеснява ме само доставката им, която е от 1 до 15 дни.В продължение на 15 дни аз ще трябва да тръпна, да ги чакам да дойдат до нас.

Последни два глупави въпроса:
Намират ли се лесно консумативи за тези фарове?
Преди известно време четох някъде, че забранявали нефабрични фарове.Има ли нещо вярно?
Отговори

titan22 снимка titan22 13 август 2012 - 23:01

Забранява се монтирането на ксенон на рефлекторни фарове,може да се монтира само на такива с лупа,крушките са като на обикновените фарове а и тези си идват с крушките + 1-на год.гаранция.
Отговори

unfragable снимка unfragable 13 август 2012 - 23:09

ОК, мерси.
Утре поръчвам тези, които ги показах.
Благодаря на всички.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 14 август 2012 - 11:04

 titan22, на 13 август 2012 - 23:01, каза:

Забранява се монтирането на ксенон на рефлекторни фарове



Сори, ама що говориш глупости? У нас забранено ли е със закон?


Иначе фарчетата са добри, но мисля, че може да намериш и на по-малка цена.
Отговори

titan22 снимка titan22 14 август 2012 - 13:27

Поразрови малко темите,има много писано по този въпрос.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 14 август 2012 - 13:50

Нормативна база, съгласно която да спрат автомобил от движене единствено заради това, че има ксенонови фарове към момента няма, а и едва ли някога ще съществува във вида в който на много хора им се иска. Не мога да си обясня защо е тази война срещу автомобилите с ксенонови фарове, вместо недоволството и нетърпимостта да се насочва срещу всички автомобили с неизправни фарове. Няма логика да се толерира заслепяването от едни обикновени фарове, а същото нещо от ксенонови такива да е нетърпимо. Абсолютно в тази посока и към момента са изискванията, поставени в закона. Ако светиш високо, ако щеш с някаква ултрамодерна и хипер луксозна система да си - ще ти направят забележката. Ако светлинната система на автомобила е изрядна и отговаря на изискванията, никой и по никакъв начин не може да те ограничи какъв вид ще бъде тя.
Целият проблем идва от неправилно регулираните фарове на автомобилите. Да, масово заслепяват, включително и нови, и модерни коли. И такива, които са със ксенони, и такива, които са с халогенни крушки. Просто на шофьорите им е най-удобно да го налгасят да свети максимално надалеч. И престават да разсъждават това може ли да пречи на някого при определени условия или не. Въпрос преди всичко на уважение към останалите участници в движението. Сам разбираш, че няма механизъм, по който да бъде ограничена намесата по самия автомобил. Един слага спойлери, друг не знам си какви спирачни дискове, трети кичи с газови и метанови уредби, които по абсолютно същия начин не са фабрично доставени елементи с автомобила, но никой и по никакъв начин не ограничава подобна практика. За сметка на това обаче е въведено изискване за технически преглед на автомобила. Ако той го минава, би следвало да се счита, че автомобилът отговаря на всички изисквания и може да се движи по пътищата. Няма значение дали е фабрично спортна кола или е модифицирано БМВ, няма значение дали е с фабрична газова уредба или с допълнително монтирана такава. Ако са спазени изискванията автомобилът се движи. Това е.

Поздрави и успешен ден!


п.п. Сори за офф-а!
Отговори

unfragable снимка unfragable 15 август 2012 - 20:56

 IvailoM, на 14 август 2012 - 11:04, каза:

Иначе фарчетата са добри, но мисля, че може да намериш и на по-малка цена.


Ако намериш някъде пиши тук, аз темата я следя.
Поръчването на фарчетата ще се забави тъй като колата ми беше на сервиз и ме ужилиха доста повече от колкото очаквах.
Отговори

Гостniki4ko_* 16 септември 2015 - 10:05

Здравейте колеги!Може ли някой да ми каже, откъде да си намеря само стъкло за angel eyes за астра ф
Отговори

NoRe снимка NoRe 18 септември 2015 - 10:53

И аз търся стъкло, но не съм срещал до сега да се продава някъде :unsure:
Отговори

titan22 снимка titan22 18 септември 2015 - 11:21

Питали ли сте във фирмите които продават такива фарове дали продават или могат да доставт такива стъкла?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg