Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Проблем

tupalkataa снимка tupalkataa 01 април 2009 - 02:48

здр Колеги значи тая вечер ми се случи нещо странно ще вкарвам на 1-ва обаче несам бутнал лоста а само го натиснах кам 1-ва и осетих как колата почва да се движе леко без да съм пуснал съединителя тва нормално ли е? извинявам се ако темата не е за тук. Благодаря предварително
Отговори

ASSASSIN снимка ASSASSIN 01 април 2009 - 06:43

 tupalkataa, на 01 Apr 2009, 03:48 AM, каза:

здр Колеги значи тая вечер ми се случи нещо странно ще вкарвам на 1-ва обаче несам бутнал лоста а само го натиснах кам 1-ва и осетих как колата почва да се движе леко без да съм пуснал съединителя тва нормално ли е? извинявам се ако темата не е за тук. Благодаря предварително


Колега това правилито го пак. Защото ако го прави е зле полужението.
Със сигорност е в скоросната кутия може да ти е от аксилания лагер или от някои от дисковете (претискателен или феродов). Чакам малко повече инфо.
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 01 април 2009 - 08:28

Единственото сигОрно е, че нито аксиАЛния лагер, нито дисковете (прЕтискателен и феродов са в скоросТната кутия) :icon_wink2:
Отговори

berba4a снимка berba4a 01 април 2009 - 08:37

Здравей колега,това ми прилична на проблем който имаше баща ми с неговата кола,не отделяше съединителя,оказа се че жилото или лостовете на съединителя му са за регулиране(не помня точно какво ми каза) ,провери това,ако се окаже,че и при теб е нещо подобно,това е най-безболезненото решение на проблема.
Отговори

tupalkataa снимка tupalkataa 01 април 2009 - 14:07

Колеги по някога много трудно влиза 1-2 и точно тогава го има проблема иначе като си влизат с лек скоростите няма никав проблем мисля, че е от съединителя
Отговори

FRYER снимка FRYER 01 април 2009 - 14:41

 AlexMav, на 01 Apr 2009, 09:28 AM, каза:

Единственото сигОрно е, че нито аксиАЛния лагер, нито дисковете (прЕтискателен и феродов са в скоросТната кутия) :kuku:

:25: :icon_wink2: :25: :kuku:


Сори за офтопика,обаче не се сдържах.
Мнението беше редактирано от FRYER: 01 април 2009 - 14:42
Отговори

dutcata снимка dutcata 01 април 2009 - 21:01

Проблема на 100% е в съединителя, предполагам че когато е нормално загряла се усеща повече
Отговори

Marin снимка Marin 02 април 2009 - 20:27

Колега натегни жилото на съедининела малко и покарай-мисля,че трябва да е подобре сега :icon_wink2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg