Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Организационна тема за Сливек-Ловеч

Тази тема е заключена Next »

vectra снимка vectra 27 ноември 2007 - 20:04

Приятно изкарване и от мен...дано е супер яко...съжалявам, че при мен така се развиха обстоятелствата и не мога да дойда :thu: :o
Отговори

fantastic снимка fantastic 29 ноември 2007 - 10:35

Браво бе хубава работа всеки се урежда както вече е написано от видни личности часа ще е някъде там между 17.30 и 18.30 на който не му харесва да се вози в бяла техника с удобна задна седалка да се оправя в крайна сметка.Айде живи и здрави в петък лека полека успех на всички.А ейй тиньо ние ще се движим заедно ти пак ли си с 200 в/час. :kuku:
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 29 ноември 2007 - 10:59

дайте някакъв последен час и място ... и ще помоля останалите ако може да е 18,30 за да можем да изчакаме Хрис, Жужа и Миксера
Отговори

WILLY снимка WILLY 29 ноември 2007 - 11:11

Колеги търся свбодно място в някоя кола за срещата в Сливек, че от днес ще съм София(Форинър концертче) но ще съм с кола на приятели които остават. Естествено за пътните няма проблем да се включа.Поздрави!
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 29 ноември 2007 - 11:18

За мен единична стая за двама човека или ако такава няма ,тогава двойна .
ПС Освен ако не Ви изпреваря ,разбира се :kuku:
Отговори

bugatti снимка bugatti 29 ноември 2007 - 11:24

Часът на тръгване е 18:30 до този момент всички които искат да пътуват в колона с останалите трябва да са на лукоила на ботевградско който се пада след като се подмине околовръстното ако някой е на път и е попаднал в задръстване ще го чакаме до 19:00 ако ли не ще настига колоната по трасето някъде....мисля че този час е нормален ако някой иска да предложи нещо друго да го направи сега...
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 29 ноември 2007 - 11:49

Лукойла се води Богров!
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 29 ноември 2007 - 11:58

вие сте супер - благодарим ви!!!!
Отговори

kaka снимка kaka 29 ноември 2007 - 18:43

Така, моето преброяване установи, че от София тръгваме 8 коли. В повечето от тях ще има само по един шофьор, което ме наведе на мисълта на всяко спиране да се местя в друга кола :kuku: Митя иска да тръгнем в 17.30, но това очевидно няма да стане поради факта, че май само той ще успее за тоя час. Моя грижа е да се опитам да го убедя да тръгнем всички заедно.

18.30 Лукойл Богров :unsure:
Отговори

bugatti снимка bugatti 29 ноември 2007 - 18:49

Вече си имаме и стикери :bou:
Отговори

Mixi снимка Mixi 29 ноември 2007 - 18:55

Ние в 18:30 ще сме точни за срещата! :bou:
Отговори

Skara снимка Skara 30 ноември 2007 - 10:38

На срещата не мога да присъствам, но пътувам събота по обед от София натам и връщане в неделя по светло в София. Ако някой закъса, остане или нещо друго - прибирам 1-2 човека. Съобщения на лично или e-mail. :kuku:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg