Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

05.12.2007 EKO

Тази тема е заключена

kaka снимка kaka 05 декември 2007 - 16:15

 Dead Fox, на Dec 5 2007, 02:48 PM, каза:

...ако имаш търпение до другата седмица, ще щракнем някое друго фото :)

Aз търпение имам, ама идеята е да направим Н-фотосесия :blink: Фото ще има, както става ясно, така че не го мисли :o
Отговори

EUPHORIA снимка EUPHORIA 05 декември 2007 - 17:20

 Urgan, на Dec 5 2007, 02:44 PM, каза:

Аз от скоро съм горд собственик на опел и досега не съм идвал на срещите, та ще взема да намина довечера :blink:



Човече...не прави тази грешка :ph34r:

Аз тъй навремето ...четох .... четох...и кат отидох да ги видя ....въй УДЖАС :o :o

п.п. вземи бонбони :o повечко :o че днес не съм обядвала
Отговори

O-Z снимка O-Z 05 декември 2007 - 17:31

 EUPHORIA, на Dec 5 2007, 04:20 PM, каза:

Човече...не прави тази грешка :ph34r:

Аз тъй навремето ...четох .... четох...и кат отидох да ги видя ....въй УДЖАС :blink: :o

п.п. вземи бонбони :o повечко :o че днес не съм обядвала


Да бе чете, чете, а сега.....бий ме, бий ме.....хич ни са оплаквай
Отговори

EUPHORIA снимка EUPHORIA 05 декември 2007 - 17:42

 O-Z, на Dec 5 2007, 04:31 PM, каза:

Да бе чете, чете, а сега.....бий ме, бий ме.....хич ни са оплаквай


....шшшшшшшшшшт ТИХО...нье ме издавай, че съм се оплакала....че някой ще ...чуе ... после ще разкаже ....и верно ще ме :blink:
Отговори

Magelan снимка Magelan 05 декември 2007 - 17:47

 EUPHORIA, на Dec 5 2007, 04:42 PM, каза:

 O-Z, на Dec 5 2007, 04:31 PM, каза:

Да бе чете, чете, а сега.....бий ме, бий ме.....хич ни са оплаквай


....шшшшшшшшшшт ТИХО...нье ме издавай, че съм се оплакала....че някой ще ...чуе ... после ще разкаже ....и верно ще ме :blink:

Верно само бой за вас!!!
Аре до довечара
Отговори

ickko снимка ickko 05 декември 2007 - 20:16

 kaka, на Dec 5 2007, 03:15 PM, каза:

 Dead Fox, на Dec 5 2007, 02:48 PM, каза:

...ако имаш търпение до другата седмица, ще щракнем някое друго фото :)

Aз търпение имам, ама идеята е да направим Н-фотосесия :blink: Фото ще има, както става ясно, така че не го мисли :o


Ще има, ама лятото, че мръсотията не им тича , днеска всички сиурно ше сме "ol' dirty bastards"?! :o :o

 kirenski, на Dec 5 2007, 01:48 PM, каза:

 O-Z, на Dec 5 2007, 01:07 PM, каза:

И аз съм там с едно гърне и с една хашка...



може да си 2 хашки чакам ICKKO да се разберем



Ти па ако не дойдеш ще ти пиша неизвинено :o
Отговори

O-Z снимка O-Z 06 декември 2007 - 00:49

Хубава среща стана, имаше доста хора които не бях виждал отдаван и такива, които виждам за пръв път. Ето малко снимки...снимах без светкавица обаче мислейки че ще станат по-хубави но уви...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

П.П. Бугат, кроасаните бяха супер да знаеш...
П.П.2 Васе мерси за мигача брат...ше връщам жеста когато мога...
Отговори

BladeMan снимка BladeMan 06 декември 2007 - 00:54

Евала мноо се радвам че се запознах с некои хора !!! Мноо ме радвате ииииииииииии спешъл благодарности за O-Z за возията със 150 по България :blink: ше има бира от мен !!!
ПП: НЕ ОЧАКВАИТЕ БОМБОНИ!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :19a:
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 06 декември 2007 - 01:04

'Бахти,мно'о ме е яд,че закъснях...изпуснах Тинята,не видях БтМ...забравих го как изглежда...
СрамЪ и ПозорЪ!!!
А пък някои 'ора с Ъшките,мно'о несериозни...
Мише,10х за снимките...
Отговори

fantastic снимка fantastic 06 декември 2007 - 01:23

Даммм добра среща както винаги имаше и нови колеги добре дошли в клуба. :blink: :o
Имаше и гости от Варна и такива работи интересни който дошъл разбрал и както казва един от с много бърза Вектра нека си вали.......
Отговори

Mixi снимка Mixi 06 декември 2007 - 02:01

Aло фотографа, що си изпуснал да снимаш малкия миксер???? :ph34r: всички кочини са снимани сам моита жеси не е :blink: :o :o
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 06 декември 2007 - 02:15

Доволно народ имаше! Бравос! :blink: Аз закъснях леко и на основната седянка нямаше места та трябваше малко настрана да се настаниме ама... много фанатици... :o :o Има ли и други фотографи?
:o
Отговори

Stoikoff снимка Stoikoff 06 декември 2007 - 02:18

Готино беше.....въпреки че малко късно се присъединихме с Тишо пак с фенове се запоснахме. Другата седмица пак :blink:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 06 декември 2007 - 03:34

фалконье.. цела вечер си мисля.. като цяло си готин пич (като цяло само)... и се чудя кви ги дириш с тая филикощерица... ма като видех как го е заапала садвичо всичко ми се разясни от край до край...
Отговори

bOJoOoo снимка bOJoOoo 06 декември 2007 - 04:04

Момчета къде ви е збирката , па може и аз да намина :blink:
Отговори

Sparx снимка Sparx 06 декември 2007 - 05:11

Фалконетко изпуснахме се брат, бях там до към 21 ... ма у 21:30 тряяше съм в студентски, че студентките кви рожденни праат ако знаеш само :ph34r: ... запознах се с icko та даже се развозих 2,3 метра с неговата хашка ... ей тая icko-вица мноу добра, най тъпото от всичко беше, че тоя пич с мен носеше техника за близо 2 големи и каза, че няма смисъл сесии в тия тъмници да правим, пък и беше гъчканица здравата, дайте да се разберем нещо с убавите хашки някой ден да идем някъде на широко и да ги настреляме убавата, ко ш кажете ? М/у другото може и другите да дойдат, видях доста добре стегнати колици ... може всички да влязат в сесииките ... пък ако сайт админа чете нека ми пише и може се разберем за нови хедърчета нещо ...

П.П. Всички сте СТРАХОТНИ !!! ... Много благодаря за топлото посрещане на кака и всички останали ... и най вече на icko за показното ... ма другия път няма да нося бонбони да знаете :blink: който намазал тоя път ... намазал :o

М/у другото ... другата седмица живот и здраве пак съм на линия :o може да донеса моето HP да ви понащракам :bou:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 06 декември 2007 - 10:17

бравос, чудесни бяхте , само верно ОЗи - малко си се изложил със снимките :blink:
а бугатия зор зор да яде кроасанчета и накрая какво стана ....... остави ги, да нахрани нас :o
Отговори

kirenski снимка kirenski 06 декември 2007 - 10:21

:o :o :blink:
Eми аз какво да кажа изложих се като кифладжия :o ,ама какво да се прави пуста му работа ,но ще дойда !!!1задълже !!!! :o
Отговори

kaka снимка kaka 06 декември 2007 - 10:26

Доста готинка срещичка беше, с доста нови хора :blink: Смях, бонбони, бири, коментари за миналия уикенд и прочие. С Мишо и Юлето имаме сделка :o Неравния е свидетел :bou:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 06 декември 2007 - 10:27

 kaka, на Dec 6 2007, 09:26 AM, каза:

Доста готинка срещичка беше, с доста нови хора :blink: Смях, бонбони, бири, коментари за миналия уикенд и прочие. С Мишо и Юлето имаме сделка :o Неравния е свидетел :bou:



сподели ... ?!
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg