Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

16.01.ЕКО

Тази тема е заключена « Prev

Кристиян снимка Кристиян 13 януари 2008 - 17:04

Здравейте колеги!!!!Бързам толкова много за сряда,тъй като имам огромното щастие да ми се пада почивен ден и най-хубавото в него ще бъде,тове,че мога да дойда на срещата.Много се надявам голяма част от вас да имат възможност и желание да дойдат....след 19h ще бъда там.....До скоро....
Отговори

say_nothing снимка say_nothing 16 януари 2008 - 11:13

Момчета и момичета... днес ми е първия изпит от сесията...да ми стискате яко палци, щото...ахахаха...нищо не знам!Ама имам як POWER и довечера смятам да ядем боМбони по случая! :bou: А и... с Адашчето (BladeMan) имаме да дозавъртим едно въртене, май, с едни бири :sad-smiley-046: !
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 16 януари 2008 - 11:44

Успех, Люска да ги разбиеш :clap: Аз ще гледам да дойда, дано не съм пак до 10+ на работа :o Че ще идват да ме черпят бири май :sad-smiley-046:
Отговори

Ambur снимка Ambur 16 януари 2008 - 12:03

Успех и от мен и без боМбони да не се вясваш :bou:
Айде до довечера, само да не забегнеш пак по никое време :sad-smiley-046:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 16 януари 2008 - 13:31

оф,аз да идвам ли ? ще ме карате да черпа за новата кола :) по-добре другия път :)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 16 януари 2008 - 13:37

Евала Хари, че взе тази глезена Астричка ;) Много да те радва, пък верно можеш и да почерпиш за нея :sad-smiley-046:
Отговори

vectra снимка vectra 16 януари 2008 - 13:40

 Harry^racinG, на Jan 16 2008, 01:31 PM, каза:

оф,аз да идвам ли ? ще ме карате да черпа за новата кола :) по-добре другия път :)



а бе слатинска дупка какво астре си взел? Довечера задълже идваш да я видим...и да почерпиш биронки!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 16 януари 2008 - 13:42

Как коя - форумната Астра! :) RadioDJ, MaXo, Sherman, Race``, Red_Dragon... сега стигна и до Hary :sad-smiley-046:
Отговори

vectra снимка vectra 16 януари 2008 - 13:54

 Moonlord, на Jan 16 2008, 01:42 PM, каза:

Как коя - форумната Астра! :) RadioDJ, MaXo, Sherman, Race``, Red_Dragon... сега стигна и до Hary :sad-smiley-046:



е кажи честно....браво бе спамер, ламер, къщурка раЦинг! Довечера на еко-то и без оправдания!
Отговори

Mixi снимка Mixi 16 януари 2008 - 14:02

 Moonlord, на Jan 16 2008, 01:42 PM, каза:

Как коя - форумната Астра! :) RadioDJ, MaXo, Sherman, Race``, Red_Dragon... сега стигна и до Hary :sad-smiley-046:

Браво бе :beer: Със здраве да си я караш Хари, евалата :o ще трябва да почерпиш дамммммммм :clap:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 16 януари 2008 - 14:11

мерси мерси много за пожеланията :) колата наистина е изродска и мисля че беше редно да я върнем в София и мисля ,че беше редно да дойде в мен :) като един виден рацер :) ще пробвам да мина .. с Джесика разбира се :)))))))
Отговори

wehrmacht снимка wehrmacht 16 януари 2008 - 16:06

смотани сесии :sad-smiley-046: ама ще мина и аз към 19 - 20 да се видим на по :o

:beer: :clap:
Отговори

Sparx снимка Sparx 16 януари 2008 - 17:31

Сряда ееее ... довечера и аз съм на линия :o аз тряя заради новите фарчета да пусна едни бомБони ... ма ше видя ... само ако сте послушни :clap:

 Harry^racinG, на Jan 16 2008, 01:31 PM, каза:

оф,аз да идвам ли ? ще ме карате да черпа за новата кола :) по-добре другия път :)

Да ти е честита, аз не знам за какво животно стаа на Фъпрос, но усещам, че довечера ще видя :sad-smiley-046:

 vectra, на Jan 16 2008, 01:54 PM, каза:

е кажи честно....браво бе спамер, ламер, къщурка раЦинг! Довечера на омв-то и без оправдания!

Какво ОМВ бре ?!?!? не сме ли на ЕКО довечера ???

П.П. Черпя бира довечера за който успее да ми настрй ангелите като хората ... вече се чудя кога ли ше ме набие някой шофьор на ТИР, че му светя в очите :beer:
Отговори

vectra снимка vectra 16 януари 2008 - 23:27

Срещичката беше хубава, събрахме се сравнително малко хора, но за това пък лафа беше на 6! Мишо пак си ръсеше простотии на килограм и в резултат имаше и много смях! Акула благодаря ти, че ми демонстрира вървежа на Берта! :sad-smiley-046: :o :clap: :beer: :beer:
Отговори

say_nothing снимка say_nothing 16 януари 2008 - 23:42

 Ambur, на Jan 16 2008, 12:03 PM, каза:

Успех и от мен и без боМбони да не се вясваш :bou:
Айде до довечера, само да не забегнеш пак по никое време :sad-smiley-046:

Aльооооооооооооооооооо, дека беше а? И боМбони,и яка усмивка носех...а ТИ?
Срещичката беше супер яка! Много смях, яки хора...само Мишо ме обиди на ГАЩИ...ама той ше види!
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 16 януари 2008 - 23:48

 vectra, на Jan 16 2008, 11:27 PM, каза:

Акула благодаря ти, че ми демонстрира вървежа на Берта! :sad-smiley-046: :o :clap: :beer: :beer:

Мхаха, кое съм демонстирал, как копа на местенце, ам даде, поиграхме на ламбада с дебелътъ берта :bou:
Инак мноо яка срешичка се получи, доволно смех, яко лафче мохабетче... не счупихме класацията за посещаемост, ма за тва Миша кат винаги чупи смехометъра :16V:
Отговори

kaka снимка kaka 17 януари 2008 - 00:01

Ами аз исках да напиша някакъв точно определен коментар, ама какъв бешеее... :sad-smiley-046: А сега де :o ама така е, като не съм баш на себе си тия дни, това моджо не ми дава мира :bou:

Ааа... ами май исках да споделя и аз колко весело ми беше, и това, че пак ядохме бонбонки, и че Нана иска да се виждаме и утре на :eko: както и, че с Акулата щяхме да се разбираме отвън по мъжки, ама понеже той не дойде, аз почнах сама и спечелих служебно състезанието с него на задна :clap:

Дано не си се смея много утре на глупостите :beer:
Отговори

say_nothing снимка say_nothing 17 януари 2008 - 00:05

 kaka, на Jan 17 2008, 12:01 AM, каза:

както и, че с Акулата щяхме да се разбираме отвън по мъжки, ама понеже той не дойде, аз почнах сама и спечелих служебно състезанието с него на задна :sad-smiley-046:

Aхахахаха...а ква беше причината...а? :o

Аз забравих да спомена , че се добрах до Газта на Бертолета и й чух гласеца! :clap:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 17 януари 2008 - 00:07

 kaka, на Jan 17 2008, 12:01 AM, каза:

:sad-smiley-046:
Дано не си се смея много утре на глупостите :o

:beer: кака нещо е развинтила смехотворните си залежи трупани в последно време.. А ТАКААААААА, кийп ид ъп какчееее!!!.. и ъмм, такоа, другия път глей да има с кой да почнеш заедно, мое и в синхрон, мое и асинхронно, с малко предварително загряване.. на гумите и после е важното и 2мата участиници във.. състезанието да са победители, само да няма малки шампиони на 200 см. бруст у гаража, за което се използват убаи здрави гуми , препоръчително с високоскоростен индекс!!!винаги със здрави гуми, запомни го от мен!! :clap: :beer:
Отговори

BladeMan снимка BladeMan 17 януари 2008 - 00:41

Евала , срещичката яко къртеше , весели хора , весели лафчета! Намърдах се в едно бертоне (нахално се намърдах) изкефих се как върви иииии се изкефих на BLOW OFF-a иииииии на занасянето на дупето в завоя , ама като си е пързалка , кво да го праиш , то му се играе!!!! :sad-smiley-046:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg