Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

На 10.02.08г.-неделя-ще се ходи ли на Бояна?

Тази тема е заключена Next »

lubo 5000 снимка lubo 5000 11 февруари 2008 - 21:15

колега да те питам от каде взе черната маска от пред на вектрата кажи ми че вече навсякаде търся ама никъде не мога да открия
Отговори

pasnik снимка pasnik 11 февруари 2008 - 22:25

 JORO HOLLAND, на Feb 11 2008, 02:24 AM, каза:

 kleyn, на Feb 10 2008, 10:20 PM, каза:

 JORO HOLLAND, на Feb 10 2008, 05:06 PM, каза:

:beer: маи се бързи коли ще са там :knee: , ще доиде и червена астра :3: !Голфовете и бемевета направо може да се ският :16V:

От колко часа не разбрах :25:

Ами тя една астра червена мина зареди си момчето и избяга..къде ги тия бързи астри ние цял ден висяхме с кадетора и корсата на Митака :thu:

маи никои не бе написал кога!Аз минах към 7:15 сипах и имаше само 1 кадет :25: ,а като се варнъх в 10:15 нямаше никои,дано следващият път напишете и кога да додем,да се запознаем и да го видиме кадета :3: :beer: А моята астра маи е по мръсна от колкото бърза :bou:


Ми аз написах темата и стрикно отидох на ОМВ-то към 20.00-пих една биричка и се дръпнах с една Астра-следващия модел на мойта,после със една Октавия,после пред бензиностанцията се опитах да дръпна малко ръчни-ама щото не хваща винаги може би вместо шоу хората ми се смяха :3: :25: .След обратния завой чаках некой да се закачиме като махах на обръщащи коли от ОМВ-то ама никой не искаше.Около 21.30 си тръгнах като по път към нас се засекох с един Голф 4-122 коня,доста споилери имаше, два-три световара му показвах задния ми номер и постоянно му се отдалечаваше :unsure: .Та това е моята история за вчера.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg