Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Предложения и обсъждане на Регионален Представител.

VectraB снимка VectraB 15 февруари 2008 - 21:17

Уважаеми Колеги от Плевен и Региона ! :beer:

Повече от Месец, регистрацията на Опел Клуб България е факт. Организацията и структурирането на Клуба върви, приемането на крайни и окончателни правила също, макар и по-бавно от колкото на всички ни се иска. Но всяко начало е трудно !

Време е да се обсъдят, гласуват и излъчат Регионалните Представители, от 13-те най-активни града в България. Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Враца, Габрово, Ловеч, Плевен, Пловдив, Русе, Сливен, Стара Загора, Шумен.

ТУК колегата Шопов е описал в основни линии правата и задълженията на Регионалния Представител.
С времето и развитиеtо на Опел Клуб България, вероятно ще има избор на Регионалн представители и от други градове. Но все пак трябва да започнем от някъде, за да вървим напред.

Тази тема, напълно идентична, ще пусна в във раздела на всеки от изброените по-горе градове. Може би няма да я дублирам във Варна, тъй като колегата beos (Тишо) е пуснал такава, която вече има сериозно развитие. Във Варна вече се обсъждат кандидатурите и вероятно началото на другата седмица ще има избран Регионален Представител.
Знам, че преди да пуснем тази Тема, трябваше да има обявени ясни правила и размер на членския внос, но и това ще стане до 5-6 дена.

Моля Тук да предложите и обсъдите кандидатурите. След изяснавянето им, ще пуснем анкета за гласуване.
Поздрави на всички !

:beer:

p.s. Много сухо и официално стана, това което написах, да го е :mhihi: а. Но, някои могат да пишат увлекателно, други не могат, както е казало магарето Йори .
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 16 февруари 2008 - 14:00

Аз предлагам Цеци (Цецко Плевен) за регионален представител на Опел- клуб, стига той да иска, разбира се.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 16 февруари 2008 - 14:57

 zdravkop, на Feb 16 2008, 02:00 PM, каза:

Аз предлагам Цеци (Цецко Плевен) за регионален представител на Опел- клуб, стига той да иска, разбира се.


здравко мерси за предложението :mhihi: принципно няма проблеми за РП на Опел Клуб :beer:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 16 февруари 2008 - 17:24

 cecko_pleven, на Feb 16 2008, 02:57 PM, каза:

здравко мерси за предложението :beer: принципно няма проблеми за РП на Опел Клуб :beer:

Ами остава да почерпиш за новата служба. :mhihi: :doh: Нека и другите колеги да се произнесат.
Отговори

beos снимка beos 16 февруари 2008 - 17:28

Ако се съди по задълженията и работата която му предстои, трябва обратно да стане - всички Вие да го почерпите :mhihi:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 16 февруари 2008 - 17:50

хахаха ама чакайте все още нищо не е решено вие почнахте с черпенето инак нося на мнооооооого Кока Кола или Пепси :beer: и бонбони :beer: :mhihi:
Отговори

VENCI-GSI снимка VENCI-GSI 17 февруари 2008 - 10:02

:3: :3: <_< и реших че ЦЕЦКО е човека за :3: да му пожелаем успех!
Отговори

vectra_rules снимка vectra_rules 18 февруари 2008 - 16:13

Един глас и от мене за Cecko_Pleven!Не го познавам лично,но съдейки по това което прави - това е човека!Айде сега нека и другите да си кажат <_<
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 18 февруари 2008 - 18:18

Хайде, още малко активност и някой да предаде бъдещият мъченик към ръководството :) От срещата на Сливек разбрах, че е контактна личност, което ще е само в негов голям плюс <_<
Отговори

Maiky снимка Maiky 18 февруари 2008 - 20:48

 НеаМ РаВеН, на Feb 18 2008, 06:18 PM, каза:

От срещата на Сливек разбрах, че е контактна личност, което ще е само в негов голям плюс <_<


Контактен е ама пие много и хърка като спи! Иначе готви хубаво...
Свят ще му се завие ако приеме!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 18 февруари 2008 - 22:12

 НеаМ РаВеН, на Feb 18 2008, 06:18 PM, каза:

Хайде, още малко активност и някой да предаде бъдещият мъченик към ръководството :) От срещата на Сливек разбрах, че е контактна личност, което ще е само в негов голям плюс :3:


 Maiky, на Feb 18 2008, 08:48 PM, каза:

Контактен е ама пие много и хърка като спи! Иначе готви хубаво...
Свят ще му се завие ако приеме!


ааа баце ти готвенето остави на мен ...... за пиенето най-голения трезвеник пак обвинен :3: :3: пък за РП отрано почнахте с тези световъртежи и мъченици та ша видим ние тази работа :3: :3: <_< и благодарско на всички дали гласче
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 февруари 2008 - 22:19

И досега не си се похвалил, че можеш да готвиш?! За наказание- да донесеш от сготвеното на следващата среща. <_< :3: :3:
Отговори

Maiky снимка Maiky 18 февруари 2008 - 22:32

 zdravkop, на Feb 18 2008, 10:19 PM, каза:

И досега не си се похвалил, че можеш да готвиш?! За наказание- да донесеш от сготвеното на следващата среща. :3: :3: :3:



Готви доста добре нашия човек, на скарата най-го бива ама все се овърта! Иначе е като Иван Звездев!!! <_<
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 18 февруари 2008 - 22:50

да бе скарата много я въртя аз мрЪвка да има а Иван Звездев съм го учил да реше лук <_< и още едни малки тайни Публикувано изображение Публикувано изображение
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 18 февруари 2008 - 23:14

Айде баце и аз ти давам своя глас.
Отговори

getsata_dge снимка getsata_dge 19 февруари 2008 - 09:47

Цеци - ти си човекът!!!
<_<
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 19 февруари 2008 - 10:28

ейййй вие като чухте за яденето и почнахте с гласовете :rotfl: това е в кръга на шегата но ви благодаря за гласуваното доверие <_< :3:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 20 февруари 2008 - 10:04

Браво момчета, евала Цецо ;) Ще излезнете най-сериозните <_<
Отговори

instaliro снимка instaliro 20 февруари 2008 - 13:39

за <_<
Отговори

radok снимка radok 20 февруари 2008 - 14:18

Аз съм също за Цецко <_<
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg