Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Покупка на Astra G

DanDan снимка DanDan 10 ноември 2015 - 21:47

Здравейте, колеги. Търся Астра G, комби, бензин до 100 коня, заради данъка. Изискването ми е да има климатик и нищо повече - ще се ползва за работа, работа и пак работа.
Та, търся евтина кола, нещо до 2000-2200лв. Набелязал съм няколко, като едната води, защото е и запазена, но има и проблем - свети лампа на таблото, със символ като автомобилен радиатор и перка. Лампата е в оранжево, което ме кара да мисля, че не е фатално, но от друга страна е перка, тоест предполагам, че може да не охлажда и колата да е прегрявана. На всичко отгоре е от Враца, ама каквото-такова.
Въпросът ми е какво точно значи тази лампа, защото не намирам инфо и фатално ли е, че свети, тоест може ли да е прегрявана тая кола или не. Колата е тази. Някой ако види нещо друго, ще съм благодарен. Мисля утре да я видя и да я пазаря за 2000лв., ако я даде, ако не - друг вариант. Като цяло 90 или 101 коня да гледам, тоест кой е по-здравия и безпроблемен или е все едно? Имам и един вариант със стария 1.6. Така или иначе ще е с газ, но 1.6 ще мине с плочка, докато другите ще ядат инжекцион. Не ми е проблем - което и да е от двете, взимам уредбите на дилърски цени, така че все тая. Благодаря на всички, които ще се включат!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 10 ноември 2015 - 21:51

Специално за тази лампа има теми във форума. Аз лично имам 2 или 3 на тази тематика, просто ползвай търсачката. Има изписано и за двигателите, като цяло.
Разделът, в който си пуснал темата не е правилния. Имаше тема, в която да се обсъждат конкретни обяви.
Отговори

DanDan снимка DanDan 10 ноември 2015 - 21:59

Много съжалявам за всички пропуски, но съм нов и се надявам да не ме линчувате :icon_razz2:
Уж рових, преди да пусна темата, ама...
Пак ще потърся.
Благодаря! Ако може мненията ми да се преместят където трябва!

Темите ги намерих за лампата и хич не ми харесват. Тоест може да свети поне от 3 места, като едното е скъпичко. Тази, вероятно, ще отпадне. Лошо, че онзи ден изпуснах една за 1600лв., че и регистрирана и т.н., ама...
Мнението беше редактирано от DanDan: 10 ноември 2015 - 22:35
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg