Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Хасково?

kaka снимка kaka 23 октомври 2006 - 14:41

Трябва да ги качиш някъде в нета и после тук да сложиш линковете към снимките. Ето тук е обяснено подробно как се прави. Ако имаш затруднения, прати ми ги и аз ще ги кача :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 23 октомври 2006 - 15:45

Ето няколко снимки от телефона на колегата, който все още си търси кабела :19a:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:19a:
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 23 октомври 2006 - 16:15

Е...последната снимка си е Нумеро Уно :19a: Все пак е мойта каручка :19a:
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 23 октомври 2006 - 21:35

Колеги от Хасково , тази събота пак в 21:00 часа само , че предлагам да е на ЕКО , щото на ОМВ има много малко място сякаш. А ако някой има по-добро предложение което да е удобно за всички нека да го сподели.
Отговори

peponio снимка peponio 23 октомври 2006 - 23:57

къде е ЕКО :19a: преди техномаркет ли :19a:
Отговори

leo1 снимка leo1 24 октомври 2006 - 09:00

Пичове,май и аз видях късно темата но тази събота ще долетя с вектора.Предлагам ви на Лукойл(бившите Вишни срещу Технополис)има най много място там а и отсечката до магистралата не е лоша :19a: :19a:
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 24 октомври 2006 - 09:53

leo1, на Oct 24 2006, 09:00 AM, каза:

Пичове,май и аз видях късно темата но тази събота ще долетя с вектора.Предлагам ви на Лукойл(бившите Вишни срещу Технополис)има най много място там а и отсечката до магистралата не е лоша :19a:  :19a:
 



Съласен съм с колегата , само дето се чудя за какво ни е отсечка до магистралата :19a:

peponio Еко е до математическата гимназия , а това до техномаркета е Лук Ойл.
Отговори

leo1 снимка leo1 24 октомври 2006 - 11:02

Oтсечката до магистралата може да бъде използвана за
продухване на двигателчетата така да се каже :19a: :starwars: :starwars:
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 24 октомври 2006 - 11:26

leo1, на Oct 24 2006, 11:02 AM, каза:

Oтсечката до магистралата може да бъде използвана за
продухване на двигателчетата така да се каже :19a:  :starwars:  :starwars:
 



Колега , а случайно да се досещаш колко наблизо е КАТ :19a:
Отговори

boychev снимка boychev 25 октомври 2006 - 21:10

идвам ви на гости утре в хасково некои да остави телефон за вразка че да се видим. :19a:
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 26 октомври 2006 - 18:17

boychev, на Oct 25 2006, 09:10 PM, каза:

идвам ви на гости утре в хасково некои да остави телефон за вразка че да се видим. :19a:
 


Последно къде ще се събираме бе хора? На ОМВ , ЕКО , ЛУК ОЙЛ??? Според мен ЕКО е най-добрия вариант , тъй като е почти в центъра.Часът нека да е 21:00.
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 27 октомври 2006 - 10:30

След като няма предложения ... в Събота в 21:00 часа на ОМВ! Надявам се , че ще дойдат този път повече хора.
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 28 октомври 2006 - 10:23

Днес в 21:00 часа на ОМВ :) Очаквам повече народ днес :)
Отговори

coper снимка coper 26 февруари 2007 - 08:18

itrichkov, на Feb 9 2007, 09:49 PM, каза:

Хайде вече има още един желаещ за клуба, макар и да виждам че темата е малко замряла :)
Пишете кога ще е другото събиране, ако има такова :mhihi:
 


днес и утре съм в хасково, ще свиркам ако видя позната кола:)
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 26 февруари 2007 - 15:11

coper, на Feb 26 2007, 08:18 AM, каза:

itrichkov, на Feb 9 2007, 09:49 PM, каза:

Хайде вече има още един желаещ за клуба, макар и да виждам че темата е малко замряла :)
Пишете кога ще е другото събиране, ако има такова :mhihi:
 


днес и утре съм в хасково, ще свиркам ако видя позната кола:)
 



Колега , ако видиш Вектра с номер Х 2550 АВ свиркай ... аз ще мигам с фарове , щото не ми бачка бибитката :)
Отговори

DJmaxim снимка DJmaxim 04 март 2007 - 14:33

Ее и аз съм опелджия вече и сега видях темата.НО колата ми има още за стягане и като излезне от бокса можем да се срешнем.Останаха само андренажния ремак,маркучите за хидравликата и малко веждичките да се опраят и сичко е 6+.
И ако може да попитам нещо,което не е в темата.Значи какво означава съкращението GLS при бензинов двигател и на капака на главата пише Injection OHC или нещо от сорта(последните 3 букви не сам ги гледал точно какво пише щото от други неща по колата не ми е останало време.Благодаря предваритевлно ако някои ме светне за тея съкращения.
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 05 март 2007 - 18:24

DJmaxim, на Mar 4 2007, 02:33 PM, каза:

Ее и аз съм опелджия вече и сега видях темата.НО колата ми има още за стягане и като излезне от бокса можем да се срешнем.Останаха само андренажния ремак,маркучите за хидравликата и малко веждичките да се опраят и сичко е 6+.
И ако може да попитам нещо,което не е в темата.Значи какво означава съкращението GLS при бензинов двигател и на капака на главата пише Injection OHC или нещо от сорта(последните 3 букви не сам ги гледал точно какво пише щото от други неща по колата не ми е останало време.Благодаря предваритевлно ако някои ме светне за тея съкращения.
 




Колега , GLS е съкращение от GRAND LUX SALOON демек луксозно изпълнение ... кат мойта :) Плюш , шибедах , ел джам , те такива шукарии.Аре вади я от бокса и да полеем случая.
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 29 март 2007 - 19:04

Абе колеги от Хасково , няма ли да направим едно малко събиране на опелджии???
Отговори

peponio снимка peponio 29 март 2007 - 19:25

аз вече нямам опел...продадох астрата но,за събиране ще гледам да присъствам :25:
Отговори

jivko снимка jivko 29 март 2007 - 19:39

Аз съм от Димитровград и викам да си направим една срещица. :25: Само да се уговорим и идвам.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg