Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Разходка до съседна Гърция

Тази тема е заключена

kabby снимка kabby 12 януари 2007 - 16:53

Добре де, те колегите ще помогнат така или иначе :)
Не вярвам да не знаят хотелчета дето да може да се спи на нормални цени.
Отделно че ще е купон.
Отговори

kaka снимка kaka 12 януари 2007 - 20:31

Loz, на Jan 12 2007, 10:55 AM, каза:

Не стига, че се измисляме срещи на 400 км от тука, ами и сега в Гърция чак  :flag:  Мисля, че ще ми дойде бая далечко 
 

А аз пък мисля, че скоро ще дойде времето и на една среща в Румъния, нали искаше там да правим :3: Само трябва да намерим някой с румънски да поддържа контактите с румънските колеги... но това ще е по-далечен етап от развитието на Опел Клуб България :16V: :16V:

А ти, Оги, какво се жалваш, като знаеш, че ще се навиеш накрая :b010:

Бугат, дръж ни в течение за развитието на темата в гръцкия форум, че ми стана интересно какво си пишете :)
Отговори

Celica снимка Celica 12 януари 2007 - 21:07

я Виж ти
много готина идея.,...на мен мн ми се ходи в Гърция... би била хубава разходка
само дето март ми е далеч да мисля какво ще правя, такаче ша си помисля малко, Ендо пусни пикс да се зарибяваме... :+)
Бугати... как го шпрехаш тоз гръцки не е истина :+) мн ми е интересен, ама никой покрай мен май незнае гръцки
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 13 януари 2007 - 00:18

:flag: :3: :16V: :3: Броите ме и мене ,навит съм много и без това ми се щеше да се изтъркалям до там ,а и заедно ще е по весело :3: :16V: :3:

Celica, на Jan 12 2007, 09:07 PM, каза:

я Виж ти
много готина идея.,...на мен мн ми се ходи в Гърция... би била хубава разходка
само дето март ми е далеч да мисля какво ще правя, такаче ша си помисля малко, Ендо пусни пикс да се зарибяваме... :+)
Бугати... как го шпрехаш тоз гръцки не е истина :+) мн ми е интересен, ама никой покрай мен май незнае гръцки

 
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 януари 2007 - 03:01

Mи общо взето идеята им хареса и са навити да си направят националната среща съвместно с нас.......искат да бъде в началото на Март някоя събота/неделя (стига и ние да можем) има предложение вместо да ползваме хотел да отидеме на къмпинг и така......и при тях явно я има конкуренцията между форумите защото във един от постовете колега съмишленик пише че "на останалите форуми няма да има се вярва за какво става въпрос и какво е силата на :flag: "
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 януари 2007 - 08:01

Офф чудих се далида пиша много време... Аз имам малко по-особенно мнение за всякакви ходения до Гърция. Ако се ходи за идеята да се разгледа и за кафе и т.н. нямам никакво желание. Просто последния път като ходих до там, първо не видях нищо по-различно от БГ, освен белосаните им къщи, а и малкото време което прекарах там беше съсипано от техните власти. Затова съм негативно настроен. За идеята обаче да се съберем с други фенове на Опел, съм абсолютно за! Това ще е уникално събитие и ще се радвам да присъствам! За месец Май звучи добре, само да не е на 15, че тогава синчето има рожден ден. Май е добре и поради друга причина. Ще имаме време да създадем организация, за регистриране на клуба! Така ще отидем като истински клуб. Ще има време да си направим тениски, стикери и т.н. официални за членовете на Опел Клуб България. Можем да си направим и една градинска тента с надписи Опел Клуб България и знамена. Ако ходим на къмпинг, ще ползваме тентата да се разпиваме под нея и ще е много яко според мен. Така може да не шашнем гърците с коли, но с организация ще го направим!!! Така, че мисля, цялата тази идея връща въпроса за регистрацията на клуба! Предлагам да направим тема, да се изложат там проблемите и нуждите за това, да се обсъдят и да се действа в най-скоро време! Какво мислите?
Отговори

coper снимка coper 13 януари 2007 - 09:53

Пишете ме и мен, живи, здрави да сме............
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 януари 2007 - 11:30

@ Бояне незнам ако пак се започне тази тема за регистрация на клуба до къде ще стигнем.......предричам пагобен край както на темата, така и на идеята...това дали е регистриран клубът или не е все тая важното е да се съберем сигурни на 100% хора пък останалите неща които ти изброй винаги можем да съберем пари и да ги направим без значение дали клубът фигурира в съда или не....това е според мен все пак в момента фигурира само като форум и виждаме всички колко уикенда и т.н се организираха успешно....така че дайте да мислим сега какво ще правим и да оставим настрана проблемите които няма как да решим ние :flag:
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 13 януари 2007 - 15:42

bugatti, на Jan 13 2007, 11:30 AM, каза:

@ Бояне незнам ако пак се започне тази тема за регистрация на клуба до къде ще стигнем.......предричам пагобен край както на темата, така и на идеята...това дали е регистриран клубът или не е все тая важното е да се съберем сигурни на 100% хора пък останалите неща които ти изброй винаги можем да съберем пари и да ги направим без значение дали клубът фигурира в съда или не....това е според мен все пак в момента фигурира само като форум и виждаме всички колко уикенда и т.н се организираха успешно....така че дайте да мислим сега какво ще правим и да оставим настрана проблемите които няма как да решим ние :beer:
 


:2bg: :mhihi: Напълно съм съгласен с колегата - не регистрацията ни прави клуб , а това колко сме навити и на какво сме способни . Мисля ,че тези мероприятия са го доказали - важното е да сме единни ,да се подкрепяме един друг ,а на бюрократите - майната им ! :unsure: И кво толкова ни топли тази регистрация ?! :2bg: :beer:
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 януари 2007 - 22:17

Eто какво предлагам аз.....
02.03.(Петък)
-отпатуване от омв бояна в 9-10 часа
-пристигане там запознаване с местната организация и доуточняване на съвместните планове....
03.0.3.(Събота)
-По някое време от деня ще бъде голямата национална съвместна среща
04.03.(Неделя)
-обикаляне из Солун (предполагам ще има кой да ни развежда)
-отпатуване обратно за БГ по някое време като решиме

(Това е примерна програма която мисля да предложа на колегите от Гърция, дайте да решиме кое и как ще бъде защото при тях организацията е още по сложна поради кординирането на хората които ще участват....а ще има участници и от островите и тн.......)
Отговори

ГостStereo-injekcia_* 13 януари 2007 - 23:16

Идеятя е добра :unsure:
но на мен лично ми идва малко рано
незнам другите колеги какво ще кажат по въпроса
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 13 януари 2007 - 23:39

:beer: :unsure: Даите да видим и за кви пари става въпрос - кво да приготвим ? За бензина долу-горе ми е ясно ,но другите разходи - винетки , застраховки ,спане ,пиячка и т.н. някой има ли бегла представа ? :beer: :mhihi:
Отговори

kaka снимка kaka 14 януари 2007 - 00:22

Според тази програма трябва да си взимаме петъка като почивен, нещо отпуски да мислим.. има начини. Моя шеф едва ли ще има нещо против като му кажа "Солун" - Гърция му е любима. От сега да си кажа - има 90% вероятност да съм пътник при някого.

Обикаляне из Солун в неделя е добре, стига да не проспим деня до обяд след тежко пиене на Узо, Метакса и други подобни питиета от южната ни съседка :unsure:

П.П. За това мероприятие вече ще е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си направим някакви стикери, както и табелки с никове и имена, за да можем по-добре да се интегрираме. Същото важи и за колегите в Солун.
Отговори

bugatti снимка bugatti 14 януари 2007 - 00:42

Аз предлагам някой който е наясно да изработи стикери с формат А3,А4 с логото на опел но така че да важи и за двата клуба а аз ще ги пусна на техния организатор и така всички коли ще се разпознават ...този който се заеме с изработката им може да разгледа в техния форум и да измисли някакво лого абе в общи линии да е 50/50 българо-гръцко :unsure:
Отговори

bugatti снимка bugatti 15 януари 2007 - 01:16

Колеги от гръцкия форум изчислиха че към 200евро ще ни оправят поне къмпинга бил евтин....
Отговори

kaka снимка kaka 15 януари 2007 - 01:25

Това на човек ли? Щото като сме двама.. :icon1_confused: Какво влиза в тия 200?
Отговори

bugatti снимка bugatti 15 януари 2007 - 01:34

Разходите след границата за винетки,бензини(за там), една кручма, кафета и спане май.....ма то е приблизително казано
Отговори

Иво снимка Иво 15 януари 2007 - 11:49

bugatti, на Jan 15 2007, 02:34 AM, каза:

Разходите след границата за винетки,бензини(за там), една кручма, кафета и спане май.....ма то е приблизително казано
 


А яденйе?
Отговори

Vassil снимка Vassil 15 януари 2007 - 15:19

В Гуудис и МакДоналдс за 7-8 Евро се прайш на животно. Иначе другото си е скъпичко! 200 са много все пак, мисля, че около 150 биха свършили работа! Иначе, ако мислите да пазарувате, си вземете още, защото има наистина много качествени неща на супер ниски цени. Говоря за феновете на Zara, Calvin и т.н. :tongue:
А ако си мислите, че ще разгледате Солун за един следобед, мнооооого се лъжете :unsure:
Отговори

bugatti снимка bugatti 16 януари 2007 - 23:40

Е? какво става мислите ли по въпроса ... няма да е лошо да започнем със сигурната бройка...не случайно темата я направих доста по рано от мероприатието за да може всеки да си прецени и каже
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg