Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Разходка до съседна Гърция

Тази тема е заключена

Mahoney снимка Mahoney 17 януари 2007 - 00:37

е дай да помислим до края на седмицата! щото има месец и половина до тогава все пак!
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 януари 2007 - 17:34

Мали, чак сега се сетих, че бях обещал снимки :fire:
Ето няколко бързи, поне за добиване на обща представа от там :b070:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 26 януари 2007 - 21:03

:angry: :flag: И кво стана сега - до къде стигнахме ?Всичко уточнено ли е - дата ,кои ще доидат от къде ще се тръгне ,колко коли ще сме ,за стикерите пари нещо да пратя ли или като дойда в София - тогава ?Колегите от Гърция в час ли са ?С една дума ориентираите ме как върви организацията ,че да не стане много приказки и накрая - нищо !Ще ме побъркат приятелите от бъзик ! Много здраве от Нова Загора !Пишете ! :25: :25:
Отговори

bugatti снимка bugatti 27 януари 2007 - 10:46

Прочетете постовете ми на страница номер 3 и ще ви стане ясно.....освен това не съм обсъждал нищо друго с гърците тъй като ми трябва бройка със сигурните хора
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 27 януари 2007 - 17:33

bugatti, на Jan 27 2007, 10:46 AM, каза:

Прочетете постовете ми на страница номер 3 и ще ви стане ясно.....освен това не съм обсъждал нищо друго с гърците тъй като ми трябва бройка със сигурните хора
 

Колега аз 3 та страница наизус я знам вече ,ама това са предложения - въпроса ми е другите да изкажат мнение навити ли са за този график ,някой наел ли се е с изработката на тези стикери ,да се види колко човека са сигурни и ако има други от нашия край да пътуваме заедно към София ! Мисля ,че притесненията ми са оправдани ,защото съм нов и нямам представа сериозни ли са хората от клуба,а и още не съм участвал в събирания ,но с нетърпение чакам 02 .03.07 за да се запознаем и поразтъпчем до съседна Гърция ! :angry: Наздраве от Н З

ps За колегата от Разград ,които се притеснява за газта - там газ има ,но там е около 1,60 лв литъра, разстоянието не е голямо по мои сметки не повече от 200 км в Гръцко - няма ли да ти стигне газта в бутилката ?
Отговори

Vassil снимка Vassil 27 януари 2007 - 17:40

Няма за какво да се притесняваш! Стабилни са хората, не са да кажеш некой точни :icon1_biggrin:

На мен, лично началото на Март ми се вижда раничко. Няколко пъти споменах, че в Солун си е доста хладничко сравнение с другите части на Гърция и ако отидем тогава, няма да можете да се нарадвате както трябва. Също така, нещата трябва да се организират много сериозно, защото това не е като разходка до Паничище и Карандила. Стикери и Аз мога да направя, имам и доста други идей, които смятам да усъществя за тогава. Нека не бързаме и всичко да стане както си трябва, за да несъжаляваме после :angry:

П.С. А ти колега, не се притеснявай толкова, преди Гърция ще има Опел Уикенд почти на 100, така, че ще имаш възможност да се запознаеш с хората от клубЪ :b070:
Отговори

Жоро снимка Жоро 29 януари 2007 - 08:50

ММММММММММММ така ние /Мищо, Митко и аз/ като добри приятели се жертвахме заради вас вчера и отскочихме до Солун да видим как е, че да не ходим неподготвени...
Еми па хубаво е, жертвата си заслужаваше.
Моренцееееее, мандаринки по дърветата и мноооооооого опели всичките доста по юбави от нашите ама...
Жените също изгониха от мен мита за телосложението тип амфора. Е такова нещо няма...
Абе що се върнахме?
Цените са им по-височки от наще ама...
Примерче: кафе 3Евро, Кола 1/2л - 1.2Е, Дюнер 2.5Е, Бира 1/2 - 3.5Е, Пица хът голяма 10Е...
Снимки и малко по точни цени като ги сваля от тела и като ги сканирам :25:
Отговори

Жоро снимка Жоро 31 януари 2007 - 08:49

Така ето и няколко снимки от тела ми: - малко моренце
Публикувано изображение

Мандаринки през януари :25:
Публикувано изображение

А ето и какво карат:
Публикувано изображение

Повече от Митята че тела му е по-свестен и ще се види повече
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 01 февруари 2007 - 18:04

Ето и мойте снимки от чудесната разходка!!! :25: My Webpage
Отговори

kaka снимка kaka 08 февруари 2007 - 10:22

Бугат, мисля, че вече е крайно време да се даде някаква по-конкретна информация относно мястото, където ще се спи, програмата на събитието, както и цени за нощувка и т.н., за да можем да си правим сметката. Все пак доста от нас принципно са на работа в петък и трябва да планираме по някакъв начин отсъствието си, както и да предвидим разходите за разходката.
Отговори

bugatti снимка bugatti 09 февруари 2007 - 02:47

За да мога да ви дам горе-изброената информация трябва да ми дадете дата .....после аз ще се свържа с органозатора в ГР и до няколко дни предполагам ще имам отговор....

П.П и все пак някаква сигурна бройка
Отговори

kaka снимка kaka 09 февруари 2007 - 09:16

Смятам, че между 15 и 20 човека ще са твърди.
А за датите, не говорехме ли за 2-4.03.?

П.П. Ако някой смята да идва, но поради колебания в предишни мнения не съм го включила в списъка, или поради друга причина го няма там, да казва своевременно.
Мнението беше редактирано от kaka: 09 февруари 2007 - 09:34
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 09 февруари 2007 - 09:55

Много ми се ходи и на мене! Ама от чехия до нас са ми 1200 км и оттам към солун .....и връщане ..... става много път , аз ще пътувам 2 дена и половина зада седа 2 дена ..... :flag:

Иначе е много яко в гърция ще си прекарате чудно колеги , и по това време хотелите са 8-12 евро на легло , щото сезона не е почнал .... бирата е 3-4 евро ... смятам да ви е полезна тази инфо... 10 дневна винетка мисля че беше 6 или 8 евро.


Приятна разходка колеги ! :flag:
Отговори

Жоро снимка Жоро 09 февруари 2007 - 10:34

Винетка до солун няма!!!
А до адаша ако не кажеш цена за нощувка няма да разбереш бройка!!!
Щото ако ми кажеш 30-50Е няма да отида и да ме влачите
Отговори

a26 снимка a26 09 февруари 2007 - 10:35

kaka, на Feb 9 2007, 10:17 AM, каза:

a26, на Feb 9 2007, 10:12 AM, каза:

:flag: За регистрация на клуба: ако има воля - ще направя регистрацията (устави, документи, заявление до съда и т.н.). Съвсем естествено като има вариант ще го пусна за обсъждане и така. И като нов - ще поема разходите за регистрацията (ама ще го броим вместо бонбоните на първа среща)  :flag:  Ако сте навитаци - ще пусна за обсъждане основните въпроси, които ще се включат в устава, а после и целия за final одобрение.  :flag:  :flag:
 

Точно :flag: е!! Не е мястото на тая тема в ТАЗИ ТЕМА!
 


Ами аз и за тва съм го сложил като офтопик! Просто по-горе ставаше въпрос и за тва. Нямам нищо против да се изтрие/премести в друга тема ако има желание...

А за Солун - за плаж е рано още, но за кафенца, припек и срещи - и сега си е супер...
Отговори

bugatti снимка bugatti 02 март 2007 - 00:51

Стига съм ви държал в пълно неведение...значи изчаквам да ми дадът дата от там ще го отложим най-вероятно за края на март или средата на април поради разни техни си съображения( мнооо студенти...изпити разни, сега тепърва започват валежите там....) така че имайте търпение ще го направим :wall:
Отговори

bugatti снимка bugatti 25 юни 2007 - 23:21

Ta така...тази вечер разбрах доста хубави неща, които предполагам ще ви допаднат :) имам вече ясно формулирана оферта от съседите ...сряда ще го обсъдим на еко но цените са доста добри поне според мен де..... 5 евро нощувката и 7 евро порция храна....предполагам че имате в предвид разликата в стандарта между двете страни така че тази оферта найстина си заслужава
Отговори

kaka снимка kaka 28 юни 2007 - 09:20

Добре, ама дай повече подробности, за да можем да си направим сметката - за кога става въпрос, къде ще се спи и т.н. Обаче се съмнявам вече да успеем да се организираме, гръцките събратя много се забавиха и ние сме си направили разчети за морета и почивки... Все пак разгара на сезона наближава.
Отговори

Иво снимка Иво 28 юни 2007 - 10:16

Жоре я разкажи малко повече. От къде ги намери тея цени??? Ние сме го намислили за 21-22 юли пътуването до Метеора
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 28 юни 2007 - 10:41

Колеги,дайте моля точна дата за да може да се предвидят разни работи като работа,финанси и други дреболийки.Ако е 21-22 юли ще е много добре! Идеята за една бърза разходка е мно'о добра! :icon_rolleyes:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg