Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Хайде да правим срещите във Варна по светло

Тази тема е заключена « Prev

Владко снимка Владко 04 март 2008 - 21:54

Винаги съм се чудел защо и ние не се събираме по светло <_<
Отговори

Мишо снимка Мишо 04 март 2008 - 22:09

 Владко, на Mar 4 2008, 08:54 PM, каза:

Винаги съм се чудел защо и ние не се събираме по светло :unsure:

Ами щото неделя следобед е време да се разходиш на хубавото време, да мръднеш нанякъде, а не за масов кибик <_<
Отговори

WILLY снимка WILLY 04 март 2008 - 22:59

 Владко, на Mar 4 2008, 08:54 PM, каза:

Винаги съм се чудел защо и ние не се събираме по светло :hand:

Явно инициатора на първата среща е бил с Астра с изгнили вежди (като моите) и за това през вечерта , за да се нне виждат :unsure: а и си е по бандитско :bandito:

Мишо добре го е казал за разходките, но може и с колите до някаде и пак да се поразходим :unsure:
Времето си го бива вече може да отскочим до някъде другата неделя през деня ,защо не и на някой опел клуб на гости - Emporio преди време беше вкарал оферта за Бургас , а може и на някоя полянка на пикник с барбекю <_<
сещам се за една над Шумен :tongue:
Отговори

Владко снимка Владко 04 март 2008 - 23:01

Надали ще е толкова фатално ако излезете в 2 а не 3 часа :) Преди време се събирахме в 7 часа, лятото още е светло по това време. Според мене пак трябва да върнем тоя час.
Отговори

Emporio снимка Emporio 05 март 2008 - 10:06

 Владко, на Mar 4 2008, 10:01 PM, каза:

Надали ще е толкова фатално ако излезете в 2 а не 3 часа :) Преди време се събирахме в 7 часа, лятото още е светло по това време. Според мене пак трябва да върнем тоя час.


:newsm05_41: дамм няма да е лошо по рано да се събираме....

А за бургас офертата е още жива,ко уговаряме се с бургазлии и сме там :)
Отговори

Оги снимка Оги 05 март 2008 - 11:40

 Мишо, на Mar 4 2008, 09:09 PM, каза:

Ами щото неделя следобед е време да се разходиш на хубавото време, да мръднеш нанякъде, а не за масов кибик :love_opel:


Да ама ако си женен .. за нас т'ва не важи. Иначе е по-добре, да, кат стане 8 и не ми се занимава пък и се не мога да разгледам колите хубаво на тъмно

Жив съм мнооооооо за среща с БМВ-тата, жив съм за Бургазъм там има мноо фенове ..

Всичко е оферта даайте да се мятаме да направим нещо по-различно :newsm05_41:
Отговори

Стельо снимка Стельо 05 март 2008 - 12:58

да вземем да преместим срещата в 18.00 часа ... ??????? както всички искаме да е по светло да можем да си видим колите .... и така на татък а за срещата с БМВ-тата ... и аз съм ЗА ... както и за Бургас и така на татък .... кажете тука по едно ДА за часа и другата тема за мястото и часа да е точно а не всеки да пита ами сега в колко часа каде ще се събираме и така на татък ...... :newsm05_41: :love_opel: <_<
Отговори

Оги снимка Оги 05 март 2008 - 13:05

http://www.opelclub-...showtopic=41653

... или поне да мръднем срещата по-назад .. към 5 примерно
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 05 март 2008 - 13:11

идва лято и тепърва ще става все по светло, а и след срещата се ходи насам натам, особенно на лук-а и става голям промеждутъка между мероприятията, тъй че часа е добър 20.00h
Отговори

Emporio снимка Emporio 05 март 2008 - 13:16

аз съм твърдо ЗА ,да изместим часа по рано, примерно 18:00, има време да се съберем да ударим по някоя снимка, после да се стоварим долу към морето да поседнем някъде за една Кока кола, да праим малко морски снимки и станало време за магистрала,който иска натам да ходи, лятото в 21:00 е пълно горе,така че имаме 3 часа да се наснимаме да седнем някъде и после всеки да прай кот си иска :newsm05_41:
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 05 март 2008 - 13:28

и това е добър вариант, стига да стане организацията, а може и направо да преместим мястото долу на плажа, пред някоя буна примерно, има място за колите и крачмето ако работи ще е супер
Отговори

WILLY снимка WILLY 05 март 2008 - 16:25

 Emporio, на Mar 5 2008, 12:16 PM, каза:

аз съм твърдо ЗА ,да изместим часа по рано, примерно 18:00, има време да се съберем да ударим по някоя снимка, после да се стоварим долу към морето да поседнем някъде за една Кока кола, да праим малко морски снимки и станало време за магистрала,който иска натам да ходи, лятото в 21:00 е пълно горе,така че имаме 3 часа да се наснимаме да седнем някъде и после всеки да прай кот си иска :love_opel:

<_< това за край морето си е екстра идея аз съм за - и за часа и мястото.Паркинга е огромен и свободен най вече ,а и двете кръчмички си работят все още :newsm05_41: Преди време Бях предложил ама беше студенко още , а и на някои им се видя далече май :kuku:
Отговори

v1per снимка v1per 05 март 2008 - 17:06

Що не си пуснете една тема е пичове?
Аз само да се върна не мъ ибе къде ще е срещата... пък и се надявам да земъ нову кълибри :newsm05_41:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 05 март 2008 - 18:44

ми 18:00 е найс, а за снимане, има много готяни места за снимане по залез или по светло дори. Миналата година бяхме мръднали със софианчията до Калиакра... има какво да се прави за разнообразие, половината коли не са за извънградско ама не мисля че някой ще откаже да качи пътници, като цяло съм ЗА 18:00. И може и по-нестандартни места като морска гара, аспарухово плажа, долу буните и т.н. да избираме, че да е по-фешън за снимки.
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 05 март 2008 - 19:09

в 3 часа на моска гара в неделя с още 3 клуба очакваме наи малко 40 коли ако доидете и вие ще стане грандиозно.Клубовете са бмв,алфа и хюндай(не бива да сме расисти относно марките всяка кола има предимства и недостатъци всяка може яко да се направи и здраво да изгние)после може да се ходи на кръчма нещо или на аладжата за дрифт ама това ще се решава на място след като асфалта почернее :love_opel: пък и клуба на хщндай бяха само мадами и предния път никои не ги заговори но за неделя поне във форума обещаха да се запознаят с народа така че ще има и женско присъствие :tongue:

пиша това щото един колега ме пита в другата ви тема що не си напраим общ събор и асс нямам нищо против който е навит да идва.

Яска как е новата работа брат вървят ли рекламите :newsm05_41:
Отговори

Дамян снимка Дамян 05 март 2008 - 19:37

 drmirchev, на Mar 5 2008, 06:09 PM, каза:

в 3 часа на моска гара в неделя с още 3 клуба очакваме наи малко 40 коли ако доидете и вие ще стане грандиозно.Клубовете са бмв,алфа и хюндай(не бива да сме расисти относно марките всяка кола има предимства и недостатъци всяка може яко да се направи и здраво да изгние)после може да се ходи на кръчма нещо или на аладжата за дрифт ама това ще се решава на място след като асфалта почернее :love_opel: пък и клуба на хщндай бяха само мадами и предния път никои не ги заговори но за неделя поне във форума обещаха да се запознаят с народа така че ще има и женско присъствие :tongue:

пиша това щото един колега ме пита в другата ви тема що не си напраим общ събор и асс нямам нищо против който е навит да идва.

Яска как е новата работа брат вървят ли рекламите :newsm05_41:



Ето това вече е нещо.
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 05 март 2008 - 20:40

15,30 е точния час (дано е ок времето и не вали) елате случайно без да знаете :newsm05_41: пък да зидим какво ще излезе. А Ако имате Бърнаутери :love_opel: ще можете и да покажете пред публика на какво сте способни.
Ас със корсата гплямо шоо прая пък камоли нещо по мощно.Има един кадет Д ГТЕ от ваще дето го чакам да демонстрира нещо по така :kuku: стига го е карал под 1500 оборота <_<
Отговори

Margo снимка Margo 05 март 2008 - 20:43

 drmirchev, на Mar 5 2008, 06:09 PM, каза:

в 3 часа на моска гара в неделя с още 3 клуба очакваме наи малко 40 коли ако доидете и вие ще стане грандиозно.Клубовете са бмв,алфа и хюндай(не бива да сме расисти относно марките всяка кола има предимства и недостатъци всяка може яко да се направи и здраво да изгние)после може да се ходи на кръчма нещо или на аладжата за дрифт ама това ще се решава на място след като асфалта почернее :25: пък и клуба на хщндай бяха само мадами и предния път никои не ги заговори но за неделя поне във форума обещаха да се запознаят с народа така че ще има и женско присъствие :tongue:

пиша това щото един колега ме пита в другата ви тема що не си напраим общ събор и асс нямам нищо против който е навит да идва.

Яска как е новата работа брат вървят ли рекламите <_<


Ооопаа колега drmirchev неделя в 15:30 идвам заради емоцията(и само от клуб BMW да бяхте пак щях да дойда).
Дaно само братовчеда да не е на работа в неделя,че да дойде и той с една дъртюга 520 E34-ka.
Мисля че и други желаещи колеги от ФОРУМА ще се намерят,после може да си продължим само на ОПЕЛ-ско ниво от 18:00 или 19:00 или20:00ч ако има желаещи и ако не сме уморени от :newsm05_41: .От общата среща де :kuku: :love_opel: ?!?
В неделя най-ми е удобен час за ОПЕЛ срещата в този часови промеждутък-> от 10:00ч до 22:00ч(тоест почти по всяко време,нямам претенции).Останалите да кажат кога им е най удобно,за да може да изберем някакъв компромисен вариант за ЧАС. :2bg:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 05 март 2008 - 20:49

ако не друго поне екшън да има

иначе е34 си е супер и аз такова имам и да ти кажа старо е ама си е..ло м....а и кола.

айде аз бегам
Отговори

Стельо снимка Стельо 05 март 2008 - 20:52

 drmirchev, на Mar 5 2008, 06:09 PM, каза:

пък и клуба на хюндай бяха само мадами и предния път никои не ги заговори но за неделя поне във форума обещаха да се запознаят с народа така че ще има и женско присъствие :tongue:



е само заради това ще дода .....
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg