Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Проблеми след смяна на ангренажен ремък

vikzata снимка vikzata 02 юли 2008 - 11:29

Копирам темата от форума на дата.бг...Ако не е подходящ раздела, моля да бъде преместена.

Здравейте, преди седмица баща ми смени ангренажният ремък на колата, също така и тампоните.От както я е взел от майстора на бензин не иска да върви, с АГУ е и първо се пали на бензин и след това се превключва на газ, днес сутринта като тръгна за работа едвам запали, също така заглъхва едвам движи на бензин...

Колата е Опел Вектра 2.0i 16V 153 k.s. 93та Двигател DOHC.

Преди да смени ангранажният ремък и тампоните, колата вървеше перфектно, беше си с оригиналният ангранажен ремък не беше сменяван никога. Просто решихме да го сменим защото ще пътуваме с колата на море това лято и да не излезе проблем по пътя.

Ако някой има желание в скайп да ми помогне: S_N_I_P_E_R_W_O_L_F

Мерси предварително.
Отговори

don_ray снимка don_ray 02 юли 2008 - 11:32

 vikzata, на Jul 2 2008, 12:29 PM, каза:

Копирам темата от форума на дата.бг...Ако не е подходящ раздела, моля да бъде преместена.

Здравейте, преди седмица баща ми смени ангренажният ремък на колата, също така и тампоните.От както я е взел от майстора на бензин не иска да върви, с АГУ е и първо се пали на бензин и след това се превключва на газ, днес сутринта като тръгна за работа едвам запали, също така заглъхва едвам движи на бензин...

Колата е Опел Вектра 2.0i 16V 153 k.s. 93та Двигател DOHC.

Преди да смени ангранажният ремък и тампоните, колата вървеше перфектно, беше си с оригиналният ангранажен ремък не беше сменяван никога. Просто решихме да го сменим защото ще пътуваме с колата на море това лято и да не излезе проблем по пътя.

Ако някой има желание в скайп да ми помогне: S_N_I_P_E_R_W_O_L_F

Мерси предварително.


Проверихте ли зажепването на ремъка ? Съвпадат ли белезите ? Обтегнат ли е правилно ? И кой го сменя ? Майстро или баша ти сам ?
Отговори

vikzata снимка vikzata 02 юли 2008 - 12:16

момчето, което е пуснало темата няма регистрация тук и няма как да отговори на въпросите, аз само копирах темата, защото беше помолил, така че който има идеи, предложения и т.н. най-добре да му пише на скайп-а,
Отговори

vikzata снимка vikzata 02 юли 2008 - 13:06

ето отговор от момчето:
майстора смени ремъка не баща ми естествено.. даже когато тате си взе колата от майстора още пред него се е правилата така давила се е и не е вървяла на бензин и майстора му казал: това е защото още е студена не е загряла... като загрее ще се оправи... а и майстора е от Перник не му знам име...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg