Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

яз. Въча

Тази тема е заключена

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 април 2007 - 08:16

Ами просто невероятно! Компанията супер! Колите супер! Мястото супер! Природата смазващо красива! Всичко беше 100% FUN или иначе казано КЕФ! :3:

Първо благодаря на Жоро, че ми даде толкова дълго да гледам задницата му! Просто е :3: . Второ но не по важност, е че се запознах с много нови лица и всичките пичове от класа! Трето, много се накефих, на колите на gadjo, fireman-a и черния Кадет с дуало. Четвърто, неземно красивата България, която за жалост след разходката с лодка из язовира разбрах, че българите мразят. Всички видяли боклуците знаете за какво говоря! Хижата ако това е хижа въобще е едно супер местенце с всичко необходимо да си направиш кефа и много приятни хора от персонала. Пето, горд съм, че станах част от това Опел шествие под надслов "Да си извадим очите с ксенони-я!" feat. Bugatti-я. И още много може да се каже, но и да се каже, който не е видял, чул и усетил... много е пропуснал!

Сега малко пиксове:

Жоро и gadjo пробват легени!
Публикувано изображение

Опит за снимка на колоната на път за Кричим
Публикувано изображение

Ебаси джантите... (Запазени са! Следващия собственик ще е с бяла комба!)
Публикувано изображение

DJ мобил и white equipment мобил
Публикувано изображение

SpaceWalker-овица с малко счупената броня :c010:
Публикувано изображение

Е това е машината...
Публикувано изображение

Админ - мод групата - неразделни!
Публикувано изображение

Метаниъ повер! Х2
Публикувано изображение

Не да каеш некоя ниска...
Публикувано изображение

Огън кола!
Публикувано изображение

Ще му тичат едни легени...
Публикувано изображение

Тази кола как слезе тука долу!?
Публикувано изображение

Муцииии...
Публикувано изображение

И сега, нещо много интересно, на път за пещерата, спряхме да заредим на една бензиностанция където имаше автомовка на пода на която имаше ето това:
Публикувано изображение

Направено от музайка... ето още:
Публикувано изображение

Чистичко...
Публикувано изображение

Дъното на тази река е само чиста скала, няма камани, пясък и т.н.
Публикувано изображение

Първите три убавици на паркинга пред пещерата!
Публикувано изображение

End of part one
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 април 2007 - 08:24

И отново:
Публикувано изображение

А тия показах ли ви ги?
Публикувано изображение

И сега моята любима серия! Поклон пред красотата на България!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

I belive I can fly...
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Паметна плоча за двама леководолази загинали в подземната река...
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Морски вълци!
Публикувано изображение

Капитан Кук!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

End of part two
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 април 2007 - 08:32

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

И ето и снимки на "хижата"
Терасата
Публикувано изображение

Басейна
Публикувано изображение

Барчето и столовата
Публикувано изображение

Футболно игрище
Публикувано изображение

Място за децата
Публикувано изображение

Паркинга
Публикувано изображение

Входа за столовата, барчето и част от терасата
Публикувано изображение

Язовира сниман от терасата...
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Барчето - интериор
Публикувано изображение

Това е от мен, толкова е събрал телефона ми!

Още веднъж благодарско към всички участвали в този невероятен уйкенд!

:c010:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 16 април 2007 - 08:39

Уникално място с уникални хора и с уникалната корсалинда :3: на небезизвестната и суперизвестна селебрити суперстар нинжа Жужка :3: !!! Вечерта като пристигахме към хотела почти никой не разбра къде сме и на "сутринта" към 12 редовното изречение беше абе то навсекъде вода бе :3:
..както и да е, вечерта насядахме на прохлада на вън и се почнаха едни мезета, едни пиенйета, песни / :c010: на Гаджо барда :3: / и се стигна естествено и до черно фередже :3:
След прилично напълване на еърбезите прокарано с прилични дози метил, спирт, антифриз /Какче, Марто :3: :3: / и т.н. се получи прилична омазана опел масовка..
Хотелчето беше повече от прилично за парите си а и къде другаде можеш да се умажеш от ядене за 5лв :3: В събота всеки стана кой кога може, кой как може, с изключение на геройски падналите в боя с антифриза :3: и се поразходихме малко покрай язовира когато разбрахме че половината опел клуб 'случайно' ни беше позабравил на път за там, :3: за което :3:
В пещерата беше почти като в мините на Мория както каза представителя на началството Пацолин и след 3000 стъпалната .. стълба се изкачихме до лелките с медеца, добре че бяха те та да се понаядем на аванта и да дадат малко повер за изпът. Прилежащата вечер беше почти като предишната.. разказа го очаква продължение с прилежащ и от наша страна снимков матрял че работата чака..
Отговори

kabby снимка kabby 16 април 2007 - 09:02

Аз вчера още си мислех да пиша нещо... но покрай бързането да се прибера /Крис, Spacewalker sorry че така се изстрелях, но си имах мисия/ взех, че забравих.

Искам спец. да поздравя колегите от Варна :c010:

Иначе разказите обясняват голяма част от нещата с това пътуване.
Забравихте да споменете вечерта в Кричим като спряхме за пазар какво се случи :)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 16 април 2007 - 09:40

Ох, вчера не ми се пишеше, пък все още бях обладан от спокойствието и красотата на местността, където прекарахме този НЕВЕРОЯТЕН уикенд! Много благодаря на всички момчета и момичета, които взеха участие и се надявам и те да са останали много много доволни! Не може да се разкаже всичко в подробности, защото ще е една много малка част от това, което преживяхме заедно :3: :o
Да започнем от тръгването... почакаха ме мен малко, но нямаше начин, бях на работа и се изнизах възможно най-рано, но въпреки това бях вече около 30-40 минути late... :/ Васко ме чакаше и отпрашихме към Лукойл-а! Там имаше една прекрасна гледка - 7-8 ОПЕЛ-а чакащи последния мохикан - златистия бръмбър да пристигне и да се изстрелваме по магистралата =) Карахме, возихме се, блестяха ни ксенони, фарове и тирове, но в крайна сметка (и на лампа :3:) пристигнахме на ОМВ Пазарджик, където ни чакаха местните бандити (Евала на Илиян и Станимир :3:), както Боян и колегата Stepo! Пихме по бира, лаф и отцепихме нагоре по пътя към Кричим и нашата заветна цел! :3: Там стана истинската колона, никой освен Stepo не знаеше пътя и всички се наредихме като поточна линия и се движихме гъз до гъз, заобикаляйки дупките и преминавайки през селца и могили с адско бръмчене :3: И след като стигнахме мястото (което изглеждаше прекалено хубаво, за да е нашето) и след като точно си мислих, че ще го подминем и ще трябва да бръмчиме още стигнахме до крайната част на паркинга и да - ТОВА БЕШЕ НАШЕТО МЯСТО! :3: Много красиво, уютно и пълно с ОПЕЛи :3: Седнахме, хапнахме и пийнахме как си знаеме :3: , попяхме, по свирихме и в ранни зори си легнахме :3: На следващия ден като се събудихме и видяхме за какво става дума, буквално имаше "КОООПЕЕЕЛЕЕЕЕ, ВИЖ НАВЪН, ВСИЧКО Е ВОДА" :3: :3: :61: И след като се събрахме с лопати и се изчегъртахме от легалата хапнахме по една бърза супа и трябваше да потърсим другата част от агитката... Разбахме, че са отишли за риба и отидохме да ги търсим, но какво стана? Те били тръгнали за "Дяволското гърло"... Взехме зеления бръмбър и червената пила (Corsa-та на Жужа и Astra-та на Божо) и отцепихме след тях... Нагледахме се на невероятни скали, мостове и тунели ала NFS и в крайна сметка след около 60км завой и еднолентови участаци стигнахме до дяволското гърло (някои по тениски и къси панталони, други предвидливо се бяха навлекли от преди това :61:), набихме се в пещерата и аз лично останах изумен от това грандиозно нещо! :3: Толкова стълби не бях виждал никога до сега, виейки се нагоре към изхода, високи колкото 20 и няколко етажна сграда! :c010: След като излезнахме от пещерата по пътя надолу към паркинга отчтиви лелки ни почерпиха с мед и ни позволиха да се снимаме в един много брутален мотор с кош (Васко, снимки?) :3: След това всички заедно изцепихме обратно към Base Camp-а, където ни чакаха вкусутий за ядене и още бири и менти :o И след един тренировъчен мач с Васко бяхме толкова изморени, че нищо не остана освен да седнем и да се насвиним от ядене (за около 6лв имаше толкова храна, че не можах да поглътна повече от половината :3:) и после беше ясно - бири, мири, пиенье, лаф, смях, снимки :3: И за съжаление всичко това свърши и на сутринта изцепихме за София :3: :3: След едно "КАФЕ" на Пазарджик (да не си помислите, че пихме кафе...) общо взето "дружно" тръгнахме към голямото село... И накрая за обобщение искам да кажа, че си прекарах НЕВЕРОЯТНО и ви предлагам НА ВСЯКА ЦЕНА да отидем там отново, при това възможно най-скоро! :61: Аз нямах фото, но снимките със сигурност са поне 800-900, така че дайте малко време на фотографите да ги подредят и организират и после ще видите какво сте пропуснали :3:

ПС. Единствено не разбрах, защо толкова хора от 100% сигурните (с болд) така и не дойдоха =((( Пичовете от Пловдив дойдоха няколко пъти с пилите (включително и един Кадетт Турбо), пък вие не дойдохте... Тъпа работа :3:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 16 април 2007 - 09:42

Нямам думи!
Срещата беше невероятна!
Невероятни хора и невероятна атмосфера!
Благодаря на всички колеги, с които имах удоволствието да се запозная и да искарам тези два дена.
Слънцето яко грееше и беше жега, като съпровод на хубавия ОПЕЛ WEEKEND!
Готини Опели, готини хора.....абе ОПЕЛ МАНИЯТА ТРЕСЕ ЯКО!
Поздрав на всички колеги, другият път с удоволствие пак ще съм на линия и да се надявам до тогава SPACEWALKER-ица да е на лице с оправена задна и предна броня и вече с добре пръснат черен мат :3:
За тези които не знаят, разпрах си яко задната броня и счупих малко предната. :2angry1:
Е голяма работа, важното е че беше яко.
Скоро и аз ще пусна снимки от апарата, че с тва учене и бачкане време не остава! :3:
:c010: :gsi: :3:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 16 април 2007 - 10:28

Айде архив едно на снимките е качен :c010:
Архив снимки 1
Някой ако има време да ги напляка в темичката :b070:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 16 април 2007 - 10:33

Имам една молба, айде, който слага снимки да ги прави 800х600, защото форума се побърква да ги ресайзва със скрипта... В повечето сайтове можеш да посочиш размера, а дори и да няма такава опция, хората с WinXP могат да селектират снимките и с десен бутон "Resize Images" и готово... Просто като отворя първата страница и чакам масата време и PC-то повръща!
Отговори

kaka снимка kaka 16 април 2007 - 10:35

Ура, Пацо ме отмени в летописанието :3:
Айде и моята скромна порция от около 130 снимки.

На сборния пункт
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Откъде да минем? Кой ще е първа кола и ще води с упътването?
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Опит за снимка в движение, ама нещо не се получаваха :c010:
Публикувано изображение

Леле, Степо къде ни качи и как трябваше да обръщаме :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 16 април 2007 - 10:36

Пристигнахме вече, хайде бързо да сядаме да пием! :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Евала на патриотите, дето донесоха и развяха знамето! :c010:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 16 април 2007 - 10:37

Събота сутрин, тежък период за няколко от нас. Но гледката от терасата си я бива! :c010:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

То е ясно, че по-добре няма да ни стане скоро, ами я да тръгваме на разходка..
Лобното място на няколко брони :3:
Публикувано изображение

Светофар по средата на нищото, преди тунела :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Много завои, много нещо, само на шофьорите не им става лошо там :3: ама пък колко е красиво!
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Пред "Дяволското гърло" с Микси Чудото :3:
Публикувано изображение

След като си платихме входа за пещерата, всички се бяхме скупчили пред входа и чакахме да ни пуснат. Чичката дойде и право към мен с думите "ето това на ръководителя" :3: ми подаде следната бележка:
Публикувано изображение

И тук някъде освен батериите, ми свърши и картата, затова следват снимки чак от вечерта.
Отговори

kaka снимка kaka 16 април 2007 - 10:39

Семинар на Опел клуб на заседателната маса :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Акулата ми освобождава място за снимки :c010:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ева се хвана за главата от Митята и Боянчо :3: :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Абе Ендо, каква ти е паролата? "Краварка"! :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Семинарът протича добре :3:
Публикувано изображение

Толкова добре, че чак Жорето не иска да пие :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Последните оцелели
Публикувано изображение
Отговори

kabby снимка kabby 16 април 2007 - 10:40

Moonlord, на Apr 16 2007, 11:33 AM, каза:

Имам една молба, айде, който слага снимки да ги прави 800х600, защото форума се побърква да ги ресайзва със скрипта... В повечето сайтове можеш да посочиш размера, а дори и да няма такава опция, хората с WinXP могат да селектират снимките и с десен бутон "Resize Images" и готово... Просто като отворя първата страница и чакам масата време и PC-то повръща!
 


Аз сега ще оправя моите.
Уж ги намалих с 50% ... и пак големи идват
Отговори

kaka снимка kaka 16 април 2007 - 10:41

Неделя сутрин, на закуска. Я, бухалчо имал гъдел :c010:
Публикувано изображение

Васко НЕ крие бира зад гърба си, не :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Хайде да поемаме нанякъде
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 16 април 2007 - 10:42

Под водачеството на Илиян, стигнахме в красива колона до Пазарджик, където едни си измиха колите, други поеха към София, а останалите си направихме няколко снимчици за хедъри. Правил ги е Васко, но с моя апарат, че неговия умря :c010:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 16 април 2007 - 10:44

Подмотаване по време на снимките
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Еърбегс?!
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

После отидохме да пием по кафенце :3: Ей, чшшш, кой ще кара!? :c010:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Минахме да свършим малко работа и потеглихме по обратния път. Ето какво е комфортната кола :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Абе, кой се вози в тая, златната :3:
Публикувано изображение

Я, какво настигнахме по магистралата? Едно за теб, едно за мен... :3:
Публикувано изображение
Отговори

ГостBuxalkata_* 17 април 2007 - 00:27

е супер утре ще видите и мойте скромно направени снимки благодарение на Кака :n055: 10х :doh:

П.С.сигурно са доста размешани ама сори!
Отговори

Vassil снимка Vassil 17 април 2007 - 01:28

Ейййй айде и Аз да напиша 2-3ри реда, че почва да ме досрамява вече. Незнам откъде да започна и може малко да се увъртя, ма който е бил ще ме разбере. Всичко тръгна с 45 минутното чакане на Админа и съответно 1но часовото чакане на Нас 2мата на Лук-а! Като стигнахме, без да се моткаме и дори без да заредим тръгнахме към Пазарджик, ушким в колона. Всеки се изстреля, но е разбираемо, като знаехме кво ни чакаше горе. Някакси стигнахме до първия Лук Ойл в Пазарджик и там лампата вече загасна, а стрелката се отлепи от оная пишка дет стръчи :))) Божо ни беше раздал карти с, които ушким щяхме да хванем промоцийка, но тая овца на касата беше яко заухава и ги гледаше като невиждала. Накрая след 5 минутно туткане й казах да ми върне картата, че ни чакат 10на коли отвън и тя като ги видя всички на аварийки се ококори :16V:
Минахме през Сборния Пункт да заберем и останалите, като междувременно се видяхме с ДЖя и Стъни! Та така, Степо ни поведе нагоре, като редицата най-после се получи. Спряхме мисля в Кричим, на центъра да напазаруваме и като се извадиха едни телефони от тамошните да ни снимат си такова таковата. Взехме набързо наденици, салати, мастики и т.н. и потеглихме пак, като Пацолян седна на непривичното му ляво място :doh: Изкара ми ангелите на няколко пъти, като някакси забравяше, че нема спирание и в последния момент натискаше педаля. Та най-накрая стигнахмеееее, след като подминахме коя от коя по-готини хижи и местности. Паркирането беше мноу забавно, като някой се наложи да търсят павета и тем подобни за да подпират хладилниците. Взехме си стаите, оставихме багажите и без мноу да се навиваме заседнахме на първата маса отвън. Аз налях Шльокавица, Божо наряза Лапаница и си казахме по "Чао"! Тупнахме предвиденото количество за тая маса и се присъединихме към останалата част от бандата. Там вече китарата сама си свиреше, а певци и бек вокали колкото искате. Всичко си вървеше чудно, като се стигна за отрицателно време и до "Бяяягат конееете, препускат в галоп! Еййй, от Ви не еба *%^%#@&*%& майна". Народа започна да се предава един по един, та накрая си останахме отбраните алкохолици! Стана студено към 05:00 и се преместихме в стаята на кой? Ми естествено, че в Нашата! Там Микси и Пацко задремаха, та ни дадоха възможност да се повеселим за тяхна сметка. Малко след 06:00 се предадохме и последните Мохикани, немаше начин вече, след като и се наядохме дори :16V:
На сутринта, май последни се излюпихме, но който ляга по светло е така. Супичката спаси няколко живота и се започна наново! След като хапнахме, решихме да слезем да търсим другите, но нещо немаше и следа от тях. Естествено, бяха заминали към Дяволското Гърло, но закво ли да се обадят!? Не останахме по назад и запалихме и Ние. Там Шефчето ни повесели малко с некви заучени лафчета и набързо се шмугнахме в Пешерата! Беше некви 6-8 градуса, та добре, че се бяхме ваксинирали предната вечер, че по тея къси гащи и ръкави незнам......Някакси успяхме да излезем и на пътя горе, след като пийнахме от течащата чудотворна водичка вътре. Нахранихме се с Медец, наснимахме се с ретро Коша и забързахме наобратно, шот и времето ни притискаше вече, немаше кога да се злоупотребява! Слезнахме за вечеря, където преядохме леко казано, та даже и за сандвичи остана! Всички се намуахме и се изкатерихме до горното ниво, където направихме една импровизирана обща Семинарна маса! Те сега вече стана лошо :n055:
Ушким само биричка щеше да се пие, но при цена от 2кинта! за голямо Виски, на 4тата Загорка размислих :16V: Зацикли се мноу лошо, като тоя път естествено се предадохме и по-рано. Трябваше да ставаме в 08:00 (Муаххахаххаххаха), ма замалко! Изскочихме към 11:00 от леглата, естествено-последни! Назакусиха се някой и така след мноу трудно навиване си тръгнахме :sad-smiley-050:
ДЖя ни поведе през тайни пътечки, които ни заведоха баш до Пазарджик. Там след общата уговорка за кафе, намерихме подходяща маса в едно заведение, но кафе нямаше (защо ли не се учудвам), опааа само едно свсъщност имаше! Пийнахме, хапнахме и тръгнахме кои към Сф, кои към Стъни! Свършихме и там заплануваната раота, та дойде и най-кофтия момент, прибирането в мрачната 100лица! :16V: Божо отпраши набързо, като от 380се оставаши км. по Борд, в София му оставаха 80се! Ние с Жорко си се залюляхме бавничко и така си откарахме до Околовръстното където за съжаление вече трябваше да се разделяме :16V:
Та така в най-общи и кратки линий, протече поредният незабравим Опел Уикенд! Всичко беше невероятно, дори надмина очакванията ми. Искам много да Благодаря на всички Вас, просто НяМаТе РаВнИ ей! Много благодарности и на Степо и Илиан, без които бяхме за никъде! Също да не забравя и Любезните домакини там, като ако има нещо се извинявам от името на Всички. :b070:

Жалко, че това беше един от последните ми такива Уикенди, но се надявам Вие да продължавате да се забавлявате по тоя начин и занапред! Сигурен съм в това всъщност и най-искренно Ви пожелавам да имате възможност! Кофти, че ги нямаше много от Феновете, но следвашият път се надявам да успеят да се присъединят. Ми тва е, малко по-дълго пописах, ма то като тръгне и.........пак Благодаря на Всички Вас и до скоро :16V:




П.С. Снимките са доста и сега се заемам с обработката, като Утре се надявам да ги има Тук :doh:
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 17 април 2007 - 07:38

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg