Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел уикенд Варна

Тази тема е заключена

kaka снимка kaka 31 май 2007 - 12:10

 yo_ko, на May 31 2007, 12:59 PM, каза:

Надявам се и аз да се присъединя...
...
Софииската група по какъв маршрут мисли да пътува и пак ли след работа евентуално да се залепя към нея ? :naughtynono:

И аз се надявах да се навиете пак :20ashley_results: Засега плана е да тръгнем в петък след работа, което не знаем още към колко часа ще е. Оттук по магистрала Хемус и сме там. Ти къде смяташ, че можем да се комплектоваме?

П.П. За оттук има още един-двама колебаещи се засега.
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 31 май 2007 - 12:23

"И аз се надявах да се навиете пак Ти къде смяташ, че можем да се комплектоваме?"


Ами през Сливен ,Котел и ще се видим на Омуртаг евентуално ,така че за заралии и сливналии също ще е удобно ако някой от тях се навие да доиде !
Отговори

Мишо снимка Мишо 31 май 2007 - 12:43

kakа при мен нещата се завъртяха малко... От 03 до 07-ми съм в София, така че ще мина да ви видя всичките накуп :bou: Най-вероятно в сряда на Еко, че в неделя съм с късен автобус и ще пристигна към 22:30 чак :20ashley_results:
Отговори

Жоро снимка Жоро 31 май 2007 - 12:53

Абе варна мноо ли вали? Кви дрехи да си вземам? Как са температурите? Рускини има ли?
Че след малко първата част от екипа поема за вашата част на красивата ни родина.
Отговори

kaka снимка kaka 31 май 2007 - 12:59

Мишо, нали това, че ще си тук, не пречи да се видим и на Варненска земя? :20ashley_results:

yo_ko, напълно е възможно да направим така :naughtynono:
Отговори

kabby снимка kabby 31 май 2007 - 14:00

Аз вас мога ли или не мога да ви .....
Чак сега видях темата.
Аз ще мина евентуално да ви видя в събота.
В петък тръгвам за обзор и до неделя съм там заедно с целия наличен персонал.
Рожден ден на банката .... 1200+ маймуни ... и "препоръчително" присъствие.

Ако успея да се скрия за събота ще се чуем.
Отговори

Мишо снимка Мишо 31 май 2007 - 14:02

 kaka, на May 31 2007, 01:59 PM, каза:

Мишо, нали това, че ще си тук, не пречи да се видим и на Варненска земя? :icon_wink:
...


Естествено, че НЕ пречи :naughtynono: Аз четвъртък си пътувам за Варна обратно така, че на 09.06 и 10.06 ще съм си тука.

Жоро, кога тръгва групата занасам?!? Ще идвате още тея дни ли? Иначе времето е гадно неска... не е студено, за късо ръкавче си е, ама цял ден е облачно и отпреди 30-тина мин много яко вали :20ashley_results:

П.П. Жоро вземи и някое валерианче нещо за нерви, че тука вече "девойките" сложиха късите "бездрешки" .... :excl:
Отговори

Жоро снимка Жоро 31 май 2007 - 14:16

 Мишо, на May 31 2007, 03:02 PM, каза:

Жоро, кога тръгва групата занасам?!? Ще идвате още тея дни ли? Иначе времето е гадно неска... не е студено, за късо ръкавче си е, ама цял ден е облачно и отпреди 30-тина мин много яко вали :icon_wink:
П.П. Жоро вземи и някое валерианче нещо за нерви, че тука вече "девойките" сложиха късите "бездрешки" .... :20ashley_results:

Аз ще съм на св. Константин и Елена от утре сутрин до 11ти, стига да не се загубя от гарата на Варна до там утре сутрин...
А за полите тип коланчета съм широко отворен и спокойно, ако ми стане нещо то ще е за хубаво :bou:

 chill, на May 31 2007, 03:14 PM, каза:

Възможно е (ако намеря пари :naughtynono:) и аз да пътувам за Варна, петък вечер след работа...дали ще имате нещо против да се залепя за колоната с бигачката ? :excl:

Никой няма да ти откаже :doh:
Отговори

kaka снимка kaka 31 май 2007 - 14:17

 chill, на May 31 2007, 03:14 PM, каза:

Възможно е (ако намеря пари :icon_wink:) и аз да пътувам за Варна, петък вечер след работа...дали ще имате нещо против да се залепя за колоната с бигачката ? :naughtynono:

Разбира се, че не, дори ще е чест :20ashley_results: За спането на бунгалата да те броим ли?

Жоро тръгва довечера, а останалите - другия петък.

Оставям някой и друг телефон за връзка в началото на темата.
Отговори

Мишо снимка Мишо 31 май 2007 - 14:25

Жоро кога ти пристига влака/автобуса? Нямаш никакви грижи да те хвърля дотам, само кажи кога.
0885355548 :20ashley_results: или пък на ЛС
Отговори

Оги снимка Оги 31 май 2007 - 14:45

Браво бравооооооооо :20ashley_results:

Утре отивам да капарирам 5-6 бунгала за да е сигурна работата.

:icon_wink: МОЛЯ тези които са сигурни да казват да мога да запазвам :naughtynono:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 31 май 2007 - 15:16

ауу чи яку :) ще намина задължително!
Отговори

stanara_16V снимка stanara_16V 31 май 2007 - 16:47

Ще приемете ли още един в компанията ви!
С най-голямо удоволствие ще дойда само кажете каде и кога
0887-401-808 Станимир <_<
Отговори

Оги снимка Оги 31 май 2007 - 16:49

 chill, на May 31 2007, 04:10 PM, каза:

<_< За бунгалата няма нужда, благодаря за офертата, но съм 50% местен <_< :icon_wink: :bandito: <_<


Хехехехе ... то аз съм 100 % местен :hand: ама няма да тръгна да се прибирам по средата на нощта :unsure:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 31 май 2007 - 17:09

 Оги, на May 31 2007, 05:49 PM, каза:

Хехехехе ... то аз съм 100 % местен :icon_wink: ама няма да тръгна да се прибирам по средата на нощта <_<

Мамин златен, ще стоиш и ще ни пазиш от гларусите <_< <_<
Отговори

Stoil снимка Stoil 31 май 2007 - 23:35

сега ще почна да навивам мойте ора, че сам не ми се бие толко път...

бе гадното, че има кръг от шампионата в едно село до Ловеч и всички се гласим за там, но на мен лично мнооо ми се идва... ако имам и голема спалня за лупкане...
па и нали се сещате, че няма да дойдем с опел...

еееех, мамка му, голема дилема <_<
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 юни 2007 - 08:00

Аре палете Голфа и идвайте, кво толкова... Ще гледаме и състезанието във Варна тамън! <_<
Отговори

kaka снимка kaka 01 юни 2007 - 09:49

Ето къде се намират бунгалата, по думите на Оги - на около 23 км от Варна:
Публикувано изображение

Оги ей сега отива да запазва <_< :icon_wink: <_< <_<
Отговори

kabby снимка kabby 01 юни 2007 - 14:14

То било близо бре ....
Аз ще съм в обзор ... и ще гледам да мина да ви видя :))
Отговори

Оги снимка Оги 04 юни 2007 - 11:24

Някой ... нещо <_<
Кака, в списъка сме хора за 5 бунгалца ... толкова и съм запазил :icon_wink:

Ако има още желаещи и са сигурни и не искат да спят под небето да казват навреме <_<

:hand: До сряда на обяд тряа да знам точна бройка <_<

Моля всички чудещи се да се начудят до тогава :unsure:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg