Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Варна, морето и Опел клуб

Тази тема е заключена Next »

Жоро снимка Жоро 12 юни 2007 - 14:20

Ейййййййй пиянициииии, и аз си изкарах супер покрай вас нищо че не карах на вашето темпо...
Много си Ви харесвам :icon_rolleyes: ей....
Отговори

fanatic снимка fanatic 12 юни 2007 - 14:30

От всичко видяно най- много ми хареса Метана как държи чашата и като цяло как седи на масата за което има моя Респект!! :ban: :icon_rolleyes: :opel_forever:
Отговори

Иво снимка Иво 12 юни 2007 - 15:06

 fanatic, на Jun 12 2007, 03:30 PM, каза:

От всичко видяно най- много ми хареса Метана как държи чашата и като цяло как седи на масата за което има моя Респект!! :icon_rolleyes: :opel_forever: :ban:


Постигнал го е с много тренировки, повярвай ми
Отговори

kaka снимка kaka 12 юни 2007 - 15:07

 yasmania, на Jun 11 2007, 04:49 PM, каза:

Сега гледах архивчето.... Липсват снимкииииииииии :tongue: :jumpers:

Соррррииии, не му е стигнало мястото и не се е качило цялото. Сега го оправих, няма цензура :icon_rolleyes: :opel_forever:
Отговори

Владо снимка Владо 12 юни 2007 - 15:40

абе добре се е получило , при мен пък се случиха доста неприятни неща. Стартирахме от София с представител на италиянското автомобилостроене , а именно Браво 1,8 ГТ :hilezh: . На ташак за 2 часа минахме Търново и не щеш ли след 40ина км застигнахме подозрително познатата на всички екотек палатка на бай Митя :icon_rolleyes: Да ви кажа честно тези Екотеци са голям жмел :D Не само че го отвяхме като спрял ами и никъв не се показа после . Чак на Търговище кат спряхме за ябълки довтаса нашия и се оправда с икономично темпо ама аз си знам - екотека го спъва :hilezh: :hilezh: Както и дае стигнахме живи и талянката не блокира както очаквах, но пък за сметка на това малко след полунощ се оказа , че някой е задигнал номерата на колата и щастливия уикенд свърши дотам.... куки, разправии и тъпня. А беше планирано съвсем друго , но гледам и без мен сте се справили... Varna rulez ))))
Отговори

Оги снимка Оги 12 юни 2007 - 15:51

 Владо, на Jun 12 2007, 04:40 PM, каза:

Varna rulez ))))


:icon_rolleyes:

Човече сори за лошите новини, за пръв път чувам да гепят номерата на кола :opel_forever: И ае следващия път няма да пропускаш :ban:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 12 юни 2007 - 16:15

мдам, добре изглеждате, браво на вас, другия път и ние, че сега имаше неотложни занимания :icon_rolleyes:
една много арна синя корсичка набелязах :opel_forever:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 12 юни 2007 - 16:23

 blue-jujka, на Jun 12 2007, 05:15 PM, каза:

другия път и ние

Хмм, мое да измислим едно идване каде края на месеца, че забраих как изглежда Варната вече, а нали ше ставам Варналия сйе пак :icon_rolleyes:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 12 юни 2007 - 16:46

Браво на вас! Ние от Опел форума в Плевен, макар и да се събираме всяка неделя, не можем да се мерим с вас! Страшна организация, сташни купони, абе всичко си е било както трябва! :icon_rolleyes: :opel_forever:
Отговори

yasmania снимка yasmania 12 юни 2007 - 17:07

 zdravkop, на Jun 12 2007, 02:46 PM, каза:

Браво на вас! Ние от Опел форума в Плевен, макар и да се събираме всяка неделя, не можем да се мерим с вас! Страшна организация, сташни купони, абе всичко си е било както трябва! :icon_rolleyes: :opel_forever:


То е лесно бе. Следиш организацията на останалите, палиш , заминаваш.... и КЕФИШ !!!
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 12 юни 2007 - 17:48

 Mitko_metana, на Jun 11 2007, 10:50 PM, каза:

Братлета няма букви и думи с които да изразя прекарания уикенд със вас :icon_rolleyes: :kotva: .Затова идвам винаги на такива срещи :opel_forever: ,искам да благодаря на всички за гостоприемството и най-вече на ОГИ :ban: за организацията на наше то пребиваване при вас :wub: прекарах невероятни моменти!!!Ще дойдем пак :ole: .

Митя , 1 бутилка перлова ако тва си го писал ти ! :wub: Подушвам стила на Кака ? :19a: :19a: А иначе си е вярно -всичко си беше на ниво :61: :wub: :wub: заОги и организацията ! Беше изпипано професионално: природата-прекрасна,опелите- пред очите ни ,бунгалата -хладни ,ракията -студена,салатата-овчарска ,а комарите -не много големи !И всички от компанията сте супер ! :wub::61: Ще ми се по - скоро да се видим пак и с по -масово присъствие да се отчетем :nau:

PS Какче ,бе нещо липсват емотикони за "метан" и "иридиум пауър" -той и Митята за тва не пише бе !
Отговори

Дамян снимка Дамян 12 юни 2007 - 19:34

Незнам кои снимки да качени,затова качвам всичкото фото и от мен,обещал съм за днес,а може който иска си пойграе ги разчисти повтарящите се.

Почвам

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тоя тука се опитва обясни нещо,ма май неможе

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Кака,не го махай от тука.Той си ни е като реликва.Виж го само как лети над нас и пази от тез комарчета.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Хапят го комарите

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Гледай ги,продължават си те. Душата на компанията

Публикувано изображение
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 13 юни 2007 - 01:16

Ентусиасти от Опел Клуб отмарят на плажа пред клубния хотел Публикувано изображение
Ей тва е истината баце - 108 октана !
Публикувано изображение
Даже и по-ниско октановите бяха посрещани радушно
Публикувано изображение
ИИИИ пък Марто купи ми герданче !
Публикувано изображение
Малииииииииииии ,таа ни одряза главичките от кръста !
Публикувано изображение
Митя, къде снимаш ве баце ? То интересното зад тебе се гуши!
Публикувано изображение
Мигове на пост и молитва.........
Публикувано изображение
Я да не заглеждаш Мартинчо !
Публикувано изображение
Тъкмо съм им набарал цаката на ябълките, дали да са не пробвам и с твойте бе моме ?
Публикувано изображение
Да го полея ли с чая ?- на моите любеници ябълки ще вика !
Публикувано изображение
Те тва е излагация -Опел Клуб уж ,апък хавлиите им -Ферари !
Публикувано изображение
Уикенда беше супер!Наакахме се от кеф !Наложи се някой да почисти след нас.
Публикувано изображение
Балчик и той като нас беше прелестен !
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Сред толкоз цветя най ми хареса това с дънкената пола !
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

По-късно ще пусна линк за целия снимков материал
Отговори

Оги снимка Оги 13 юни 2007 - 09:10

 yo_ko, на Jun 13 2007, 02:16 AM, каза:

Я да не заглеждаш Мартинчо !
Публикувано изображение


:newsm65: Перфектен коментар си измислил за тая снимка :icon_rolleyes:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 13 юни 2007 - 19:37

баси сега ме е яд че ходих да гледам ралито :)
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 14 юни 2007 - 11:16

http://store4.data.bg/didikur/ От тук можете да разглеждате и дърпате снимки в пълен размер от уикенда във Вaрна ,съжалявам че се забавих със качването ,но или датата е скапана или аз съм много бос в тия неща.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg