Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Да направим срeщата в с.Сливек ежегодна

Тази тема е заключена Next »

Ambur снимка Ambur 30 ноември 2007 - 11:58

 Ndoe, на Nov 26 2007, 01:24 PM, каза:

Кое ОМВ? Ако чакам пак 1 час на правилното а всички са на грешното ше стане боя :ph34r:



Ние с Фалконети проблем нямаме. Идва той да ме вземе от работа към 16.30 часа и тръгваме към Ботевградско. Ако още някой има възможност да дойде по това време (към 17ч.) на ОМВ-то ще го изчакаме.
Отговори

Emporio снимка Emporio 30 ноември 2007 - 12:13

ех тия морски ойлюви.....човек трябва да ги убеждава чак,за да дойдем всички, ние с компакта сме на линия от началото на темата( тони от търново също ще е с нас) :bou: днес се мятаме към 14:00-15:00 на неопелският му Сеат Леон и потегляме към Сливек, носим си варненската ракийца и настроение :kuku: :dancin: :unsure:

За всички останали варненски шмутуроци, кой кога къде защо със кой............... :drive: вие докато решите дали ще идвате или не....ние вече ще се връщаме от там :kuku: :kuku:
Отговори

bugatti снимка bugatti 30 ноември 2007 - 12:22

 bugatti, на Nov 29 2007, 10:24 AM, каза:

Часът на тръгване е 18:30 до този момент всички които искат да пътуват в колона с останалите трябва да са на лукоила на ботевградско който се пада след като се подмине околовръстното ако някой е на път и е попаднал в задръстване ще го чакаме до 19:00 ако ли не ще настига колоната по трасето някъде....мисля че този час е нормален ако някой иска да предложи нещо друго да го направи сега...

Тва за софиянците
Отговори

kaka снимка kaka 30 ноември 2007 - 12:33

 Emporio, на Nov 30 2007, 11:13 AM, каза:

носим си варненската ракийца и настроение

:unsure: :kuku: :drive: :kuku:
Помня я тая ракийца от миналата година ощееее :kuku:
Отговори

Stoil снимка Stoil 30 ноември 2007 - 13:17

и хюмнетата кво решиха последно:
ето че има вариант - при кака ти Джули има място...
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 ноември 2007 - 13:44

 Stoil, на Nov 30 2007, 12:17 PM, каза:

и хюмнетата кво решиха последно:
ето че има вариант - при кака ти Джули има място...


Има,но тя е от петък(днеска), ние сме и събота до обед на раота :kuku:
Отговори

Stoil снимка Stoil 30 ноември 2007 - 16:39

 Дамян, на Nov 30 2007, 12:44 PM, каза:

 Stoil, на Nov 30 2007, 12:17 PM, каза:

и хюмнетата кво решиха последно:
ето че има вариант - при кака ти Джули има място...


Има,но тя е от петък(днеска), ние сме и събота до обед на раота :kuku:

ми значи взимате по зобор някоя от бавните астри и идвате да се опукаме
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 ноември 2007 - 18:45

ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ВСИЧКИ В СЛИВЕК
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 01 декември 2007 - 21:29

Яко хапване и пийване ви желая, момчета и момичета! Направете един хубав купон за чудо и приказ! :russian: :kuku: :unsure:
Отговори

vectra снимка vectra 02 декември 2007 - 11:09

Деееееба вие пак се строшвате от пиене, кеф, купон, а аз кибича на работа :kuku: :unsure: :drive:
Отговори

bugatti снимка bugatti 02 декември 2007 - 18:31

:blink: :o
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 02 декември 2007 - 19:42

 ISG, на Dec 2 2007, 06:34 PM, каза:

супер среща стана много се забавлявахме вси4ки дано за напред да става все по-хубава и да се виждаме все по- 4есто

Както ни е тръгнало може скоро да съберем една кола и да доидем на Севлиево
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 02 декември 2007 - 22:43

Ха ха :blink: за Яворчо.
Отговори

bugatti снимка bugatti 03 декември 2007 - 09:31

И така.... какво да кажа освен че и аз бях там и аз приказвах и се забавлявах много найстина :o за Стохич, :blink: за всички които дойдоха и се включиха в надпреварата за големия трофей, :o за онея варненските хюмнета дет нищо не стаа и от тях колкото и да искат да скрият тази част от себе си, :o за Божо който през цялото време се грижеше за някой самозабравилисе личности да хапнат и тн :o , :19a: за наште хора от Нова загора които напоследък се включват все по усилено и участват по разни подобни мероптиятия, :o също така за плевнската група които се присъединиха през втората вечер, :opc: за Ловеч, Карлово, Ямбол, Севлиево, Пазарджик и се надявам ако съм пропуснал някого и ако съм, да не се расърди....

П.П. Да вметна че за пореден път варненци не издържаха на темпото :19a: (аз като ви казвам да идвате по често да ви тренираме ...вие НЕ...) един вид другия път пак продължаваме надпреварата :o
П.П.2 Миксер кажи на баба ти че догодина форума купува една ифа с моркови и корнишони да напрай форумните буркани :o
П.П.3 АмбУр не че такова ма : ааАА Ха Ха Ха...... не ве просто съм заанганжиран :16V:
П.П.3 догодина сменяме кръчмата че в тая са мноу бавни...

Айде сега на сички по живо и по здраво и скоро дано някой пак се фане че да измисли и повод пък ние ше дойдеме :opc:

П.П.4 забравих..... благодарности за Уепенките :o
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 03 декември 2007 - 10:04

в ДРУГАТА ТЕМА
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg