Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Ловеч-Сливек 31/01/02. 2007

Тази тема е заключена

Тони снимка Тони 02 декември 2007 - 23:57

Ей деа маааму беше лудницаааааа ,първата вечер койт не доде изспусна ааадски много алкохолни петна от цяла България,абе Галине шо са ми писал в първото си мнение,че съм от Търново е после па сам от Варна последно от де съм деба, неска имахме среща на омв-то ама бях съсипано ,за сега още няма много компроментиращи снимки ,но съм сигурен,че скоро ще излезят :blink:
п.с. На САМОЛЕТА МАЙКА МУ :o
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 03 декември 2007 - 00:26

 Дамян, на Dec 2 2007, 11:11 AM, каза:

Само едно немога да разбера,как ги карате тея коли в тоя студ с летни гуми,например :o -то.Луди за връзване,или просто газария,нищо лично.

Гъзария, естествено... не знам за какъв студ говориш! Да не си в Африка? Температурите бяха около 15 градуса :) Аз до последно не бях сигурен с какво ще се явя. А и финансово с ОПЦ-то ми беше по-изгодно :)

Беше много добре, но ми се стори много кратко! Почти с никой не успях да говоря, фалконетица (филикощерица) и фалконети ми взеха голяма част от личното време :blink:
Отговори

Dead Fox снимка Dead Fox 03 декември 2007 - 00:34

Изкъртвне, поцепване, напиване, песни и танци на народите, абе много добре беше. :o за Стоил добре се бе погрижил за всичко, видяхме видни форумни хубавици: :o и разни известини форумни бегачки и разни :19a: :o и не :o :o , сега свалям снимките от фотоапарата, Роси пък успя да обработи някои и да ги качи, ето ги http://www.snimka.bg...album_id=197517 (в този албум постоянно ще се добавят ) пък останалите тепърва трябва да ги resize-на, че много големи. Като намера къде да ги кача full size ще постна линка, че това са си 600 Мб снимки, има и компромати с разни тинички :) и разни други, снимки от дръпките на пистата, абе има какво да се види, само имайте малко търпение. :blink: :o и дано тази среща си стане традиция и постепенно да се превърне в една истинска национална среща, от нас си зависи.
Отговори

Stoil снимка Stoil 03 декември 2007 - 02:04

не знам за вас, но аз съм тотално изкефен от изминалата среща - уикенд
имах сериозна представа от миналата година и честно се надявах да стане и по - добре.
еее, да, стана, и беше по - добре
тези които не дойдоха могат да съжаляват.

тука обаче е момента за ГОЛЯМА забележка към мод екипа. не знам как си ги мислят тези неща и какви ръководители могат да бъдат и да претендират да са, като единствено и само Васко беше на линия.
а ако искате да сте долюбвани и уважавани трябва да сте именно сред хората и точно по такива сбирки!
както и да е, на мене ми се изяснява вече...


важното е че дойдоха сумати хора, отношенията бяха и са на приятелско + ниво и очевидно това е начина за сплотяване на редиците.
респект и благодарности за всички отделили от бюджета си да направим така, че

ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ ДА Е НАВСЯКЪДЕ
Отговори

FIlipovi снимка FIlipovi 03 декември 2007 - 02:23

:blink: за всички които отидохме и се сабрахме :o пожелавам на всички ни следващата да е още по хубава с повече фенове на "ОПЕЛ" и още по-добре да си искараме :bou: :o

айде пък догодина пак :ole: :o
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 03 декември 2007 - 02:50

 Stoil, на Dec 3 2007, 01:04 AM, каза:

ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ ДА Е НАВСЯКЪДЕ

Стохи,много :o и едно голямо БЛАГОДАРЯ за добре прекараното време!
Благодаря много и на съфорумците без които нямаше да е така забавно и весело :blink: (Со двата Тиняка воглаве естествено:) Ма ша маана да ви прибия:)
Пожелавам на вас и на мен още много такива уикенди!!
Отговори

bugatti снимка bugatti 03 декември 2007 - 10:17

И така.... какво да кажа освен че и аз бях там и аз приказвах и се забавлявах много найстина :o за Стохич, :blink: за всички които дойдоха и се включиха в надпреварата за големия трофей, :o за онея варненските хюмнета дет нищо не стаа и от тях колкото и да искат да скрият тази част от себе си, :o за Божо който през цялото време се грижеше за някой самозабравилисе личности да хапнат и тн :o , :19a: за наште хора от Нова загора които напоследък се включват все по усилено и участват по разни подобни мероптиятия, :o също така за плевнската група които се присъединиха през втората вечер, :opc: за Ловеч, Карлово, Ямбол, Севлиево, Пазарджик и се надявам ако съм пропуснал някого и ако съм, да не се расърди....

П.П. Да вметна че за пореден път варненци не издържаха на темпото :19a: (аз като ви казвам да идвате по често да ви тренираме ...вие НЕ...) един вид другия път пак продължаваме надпреварата :o
П.П.2 Миксер кажи на баба ти че догодина форума купува една ифа с моркови и корнишони да напрай форумните буркани :o
П.П.3 АмбУр не че такова ма : ааАА Ха Ха Ха...... не ве просто съм заанганжиран :16V:
П.П.3 догодина сменяме кръчмата че в тая са мноу бавни...

Айде сега на сички по живо и по здраво и скоро дано някой пак се фане че да измисли и повод пък ние ше дойдеме :opc:

П.П.4 забравих..... благодарности за Уепенките :o

Някой мод ако е така добър да премести постовете от другата тема тук за да е по-подредено
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 03 декември 2007 - 10:20

Айде и аз да се изкажа .... перфектния уикенд ... малко сън, много смях и емоции ... нови запознанства , среднощни ралита с неочакван край, песни , танци :bou: някои бяха явно гладни .... хапльовци :o
:o за всички ... Опел клуб България сме ние ... доказахме го , не сайта не форума - хората :o
едно 150 килограмово девойче липства :blink:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 03 декември 2007 - 12:52

искам да отбележа че беше невероятно силно! и сега ми е тъпо като не сме заедно... ма кво да се прави - живот
ловеч е много култуво място - самия район много ми харесва
Отговори

kaka снимка kaka 03 декември 2007 - 13:31

Поредния невероятно добър уикенд! Досега май толкова много народ и толкова много коли от толкова много градове не се бяхме събирали! :19a: Атмосферата беше неповторима - стари и нови приятели от близо и далеч, обединени от една марка :16V: Но... да започна от самото начало.

Както никога досега, цялата група, тръгваща от София, се събра навреме, с изключение на Флаконя, който успя да се класира почти в последния момент и от нетърпение в 5 следобед вече беше по пътя :opc: Бугатия беше подготвил опознавателни знаци и табелки, които залепихме по колите и в 7 вечерта в почти стегната колона от 6 коли, като се разпределихме горе долу по двама в кола. В това време по традиция Йонко се обади, че е тръгнал от Нова Загора, а варненските представители на :opc: клуб подминаваха Омуртаг с един Сеат и един Голф :19a: Пътувахме нормално, без излишни размотавания, но най-неочаквания момент, който нямаше да се получи, ако се бяхме опитали да го нагласим, се случи на разклона за Ловеч. Влязохме в детелината, а веднага след нас от другата посока се вклини Симо със сеата :o В станцията вече бяха част от ловчанлии, както и групата от Карлово. И така, малко по малко започнахме да се множим, а настроението - да се приповдига. Вечерята вече ни чакаше, затова се настанихме на огромната маса и започнахме купонджийската част. Емпорио пак беше донесъл от благата ракийка :o чието изпиване е твърде приятно в компанията на Опел клуб Варна :19a: Поопознахме се и с феновете от другите краища :o изобщо, с 3 думи - завързахме социални контакти :no: По-късно, когато голяма част от хората паднаха жертви на алкохола и умората, купона се пренесе в една от стаите и продължи до ранни зори. Няма да разказвам повече за тази част от уикенда - снимките са красноречиви, както винаги, а също и няколкото клипчета :nau:

На сутринта се разбра, че е имало среднощни приключения с участието на астра, водач на МПС и една "полусграда" :opc: :o Поединично и на малки групи, всички се събудиха и отидохме в механа "Галерията" да обядваме. Напълнихме цялото заведение, което беше добре от гледна точка на това, че нямаше места за нищо неподозиращите невинни граждани и не им се наложи да бъдат неволни свидетели на естественото ни поведение след тежка вечер. След като похапнахме, което отне доста време предвид скоростта на изпълнение на поръчките, една част отидоха да взимат печати от Троянския манастир, а другите отидохме в зоопарка, за да могат животните да ни видят :blink: По време на обиколката започнах да си вдигам телефона с думите "Телефонна централа Опел клуб" и да упътвам още пристигащи хора от Ямбол, Пазарджик и други краища на :2bg: След зоопарка, за който не беше останало време миналата година, дойде ред на пистата в Дойренци, за която пък не беше подходящо времето миналия път. На Лукойл групата нарастна на около 15 :no: коли. Този път времето беше перфектно за такова мероприятие, като изключим, че пистата все пак е открито място и духа вятър, та зяпачите малко поизмръзнахме, но определено си струваше :thu: Първата ни работа там беше да наредим колите за фотосесия :o Толкова много опели и толкова много фенове - любимата ми гледка :16V: Роси раздаваше грандиозни количества от заветните стикери :16V: докато рацерите правеха старт след старт :3: На пистата ни намери и Иво с много синята калибра, и зададе култовия въпрос: "Как е, бият ли опелите?" :19a: :16V: И така, в забавление, звук на мотори и мирис на изгорели газове и гуми, слънцето започна да слиза, което беше знак за замръзналите ни тела да се упътят към топлата станция. Там се събрахме с останалите пристигнали междувременно и пак се почнахме... Купона пак продължи до ранни зори. Имаше обиколка на България по протежение на масата - София, Ямбол, Варна, Габрово, Ловеч, Пазарджик, Плевен, Севлиево :2bg: Явор виждаше мечки между масите :o :o :o докато всички се кичеха с всевъзможни надписи от стикери.

На другия ден осъмнахме с проблем с имобилайзера на Васко. Добре, че краварка беше с нас :opc: че иначе, както каза Явор, а ако го нямаше!? След като оправихме временно нещата, част от групата отпътува в разни посоки, а последните отидохме да хапнем в същата механа, където случайните посетители се потресоха от нашите глупости. Явор и Бугатия се опитаха да помълчат малко, но твърдейки, че ни става скучно без техните простотии, не издържаха дълго. Благодарение на скъпите им мозъци, които са толкова ценни, защото са малко употребявани, разбрахме как левите завои в обратната посока стават десни, както и още куп други полезни неща. Направихме бърз тегел по покрития мост, след което за съжаление стана време да поемем пътя към дома :o Винаги ми става много тъжно, когато стане време да се разделим...

Ловеч :wub:

П.П. Варненско правило номер 11: Само няа са прайш! :o
Отговори

Ambur снимка Ambur 03 декември 2007 - 13:35

Страхотен уикенд!!!
Комплименти за организатора/ организаторите и за всички, които присъстваха. :blink: Трябва по-често да се правят подобни мероприятия.
Аз още не съм свалила снимките, но утре (надявам се) дано да имам време и да ги кача във форума.

PS Панчрево, стига си се сърдил, нищо лично :o .... Явно доста си се жегнал, но нали знаеш "и да има нещо, няма нищо".
Отговори

Rosi снимка Rosi 03 декември 2007 - 13:42

Страхотен опел уикенд!!!
снимките говорям сами по себе си
:blink:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 03 декември 2007 - 13:58

Поредното яко преживяване. Макар, че се забавихме в Събота и пристигнахме чаааааак в 17ч наваксакме бързо (особено някои :blink: )
Познати и непознати физиономии, лафче, дозирана простотия и така :-)
Респект за всички, които присъстваха. Както винаги си струваше.

П.С. Стохи....Нямам думи за халата :o
Отговори

Dead Fox снимка Dead Fox 03 декември 2007 - 15:13

Да наистина :blink: за Стоил и Кака. Разказа на Кака е достатъчно красноречив и единственото което мога да добавя е само моето виждане а то е че се запознах с видни съфорумници и че видях известни формуни красавици и бегачки както и разни скрити бегачки. Запознах се с нови хора и всичко беше не на 6 а на 12 направо.
За съжаление на пистата беше много ветровито и ми измръзнаха ръцете, за това моля рацерите чийто дръпки не съм щракнал на картинка да не се сърдят а да го приемат като повод за нова среща.
Дано тази стане традиция и наистина национална с много повече хора и Опели и следващия път ще гледам да дойда с мойта синя карасавица а не с червената котка, че се излагаме, но какво да се прави като пред заплата когато караш на разни кашета винаги търсиш по-тънкия вариант (горивото бе служебно)
П.П. дано хората от станцията да не са се затруднили много с отлепването на стикерите, за да ни приемат и следващия път :)

П.П.2 Full-size снимките ще ги кача на едно ЦД, че са около 600 Мб и ще ги донеса на срещата в сряда на Еко-то.
Отговори

iavor снимка iavor 03 декември 2007 - 15:22

...аз не съм спирал...

аре давайтре компроматите беее...


бугат копелеее....начии..неам думи..
Отговори

Stoil снимка Stoil 03 декември 2007 - 15:28

алееее, и тоя се обади най - накрая след три дни "размисъл"

единия неа думи, другия неа равен, третия неееще се вози повече на змии - ебаси филма
важното е следното:
- опелите да бият на гонки помежду си,
- печатярят да буа печати,
- опел клуб България да е навсякъде,
- всяка кола рано или късно да стане Опел,
- хюмнетата да са големи пичове и да имат тЮлени у делфинариума...

... и всичко коЗ

п.с. ОТНОВО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТДЕЛИЛИ ОТ БЮДЖЕТИТЕ СИ ПРЕДИ 8-ми дек. и Коледните празници ЗА ДА СЕ СЪБЕРЕМ ЧОВЕШКИ И МНОООООГО НЕЧОВЕШКИ

РЕСПЕКТ
Отговори

bugatti снимка bugatti 03 декември 2007 - 15:46

Вънка нека си валй.....

И 15-то правило от варненската ''библия'': ''Яж ми к*ра'' :blink:
Отговори

Оги снимка Оги 03 декември 2007 - 15:59

 Stoil, на Dec 3 2007, 02:28 PM, каза:

печатярят да буа печати ...


... за оскари,
офертата е пАли ...

Ей Бугат спамер кекек да та е*а може ли толкоЗ простотия да изръсите с другия образ Явор е :o счупих са тея два дена. Не простомера ами незнам какво изкъртихме, особено с въепроса "Дали ще е добре да слезем долу с Явор, много ли ше се изложим?" аахахахАХАХаХаХ
Божо, ко кай'ш за 150 килограмовата приятелка :19a: Dead Fox, до преди малко си мислех, че не сме се запознали ам кат видях ко ти пише под аватара и се сетих ... та тоя Ягуар на предния капак накъде треа да сочи, напред или назад :o Стохи .. пич .. туй твойто не е кола ми е НЕкола направо, повече няа да ме возиш и да искам че после не моа да спа :o Радвам се, че се запознах и с DJ IMC, неговата музика ни държеше будни по пътя към Варна (че с ГофЛ 1.4 моно на газ човек лесно се успива :o )

Та много се отклоних ама тая тема ма подтиква към спам :16V: Аз искам да се извиня ако има нещо, така не е кат' да не си попийнах .. дано не съм се изложил мноо :o

Иначе само 1 нещо не ми е ясно .. кога и къде ше е следващия път ????????

П.С. И туй в Ловеч ква е тая Zоологическа е :o един делфин нямаше :blink:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 03 декември 2007 - 16:35

 Оги, на Dec 3 2007, 02:59 PM, каза:

Радвам се, че се запознах и с DJ IMC, неговата музика ни държеше будни по пътя към Варна (че с ГофЛ 1.4 моно на газ човек лесно се успива :blink: )

Много рано избягахте в Неделя...щяхме да записваме на ЦД от лаптопа, ама....нищо де...другия път ;)
Отговори

kaka снимка kaka 03 декември 2007 - 16:48

 Оги, на Dec 3 2007, 03:11 PM, каза:

Аз бях тоя дето те навиваше да се пуснеш с Ягуара :rotfl:

Иначе казано, тоя дето се кипри в Меривата на Йонко
Публикувано изображение

Тълпа на Лукойл в очакване на :o
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:blink:
Публикувано изображение

П.П. Благодарности на всички, в чиито коли имах възможността и удоволствието да се повозя:
Бугати - до мястото на сборния ни пункт
Неравния - София - Сливек - София. Ванка, като ти се прииска да покараш на бууст, свиркай да идвам да ти посъсквам при смяната на предавките :o
Дидо - от Сливек до механата
Йонко - механата - зоопарка - пистата. Другия път се огледай дали някой не се е качил тайничко на задната седалка :newsm65:
Стохич :o - пистата, еднопосочно. Една година го чаках това возене :19a:
Румката - в другата посока
Също и на Хрис, който ми возеше бутилката, багажа ми беше при Бугатия, а аз - в :o :jumpers:
Мнението беше редактирано от Ndoe: 06 декември 2007 - 03:12
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg