Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Ловеч-Сливек 31/01/02. 2007

Тази тема е заключена

Emporio снимка Emporio 03 декември 2007 - 18:44

ае аз неразбрах има или няма делфини у ловеч.......ам тюлени.......
15правило на варна---неа такова :blink:

1 правило : неа са прайш
11 правило: САМО неа са прайш
16 правило: боли ма целият х*й

по време на спиртната вечер май наредих още доста правила,ама нещо не ги помня :crazy: :opc:
ракията ....уффффф и тоз път се уляхме в изпиването и :o :o другият път ще изшораме още повече :19a:


иииии у ДЕЛФИНАРНИКА имаме делфини да го ева,ам тулени неа ощи :opc:


.................А НЯКОЙ ДА ВИДЯ НА САМОЛЕТА МАЙКАМУ :16V: :o

:o за организацията, тая година малко храната небеше от най вървежната,но да кажем че другата година ще е по добра :bou: много хора,много коли, макар че ние се насякохме с леон-а :o другата година пак сме там ,макар че всички варненски фенчета много лаха и накрая пак ''аз съм на работа, аз съм на лозе, аз съм ангажиран... и т.н.) и въпреки всичко защитихме варна варна със присъствие то си АЗ( Емпориото), Симо (Малкиа или Компакта) Оги (ЛОЗ), Тони ( от габрово,но вече варна) и Джули ( целиката)........ на другите,малко поизтървахте и този път :o
Отговори

Оги снимка Оги 03 декември 2007 - 19:01

 Emporio, на Dec 3 2007, 05:56 PM, каза:

неразбрах и как си правят туршията там :blink: :o


КЕкеке аз видях е, Миксера беше докарала една кофа с тУршия ... зИленото домати не струваше :o
Отговори

Mixi снимка Mixi 03 декември 2007 - 19:04

 Оги, на Dec 3 2007, 06:01 PM, каза:

 Emporio, на Dec 3 2007, 05:56 PM, каза:

неразбрах и как си правят туршията там :blink: :o


КЕкеке аз видях е, Миксера беше докарала една кофа с тУршия ... зИленото домати не струваше :o

ахаха че теб кой те кара да ядеш зелените домати, морковите бяха на ниво :o
Отговори

Stoil снимка Stoil 03 декември 2007 - 19:29

 Emporio, на Dec 3 2007, 05:44 PM, каза:

... АЗ( Емпориото), Симо (Малкиа или Компакта) Оги (ЛОЗ), Тони ( от габрово,но вече варна) и Джули ( целиката)........ на другите,малко поизтървахте и този път :o


мн грешки, мн нещу
първо Оги не е ЛОЗ, ами ксеноня...

второ кака ми Джули е по - звестна като "целината"

:bou: :bou: :bou:


 Mixi, на Dec 3 2007, 06:04 PM, каза:

, морковите бяха на ниво :blink:


и де бяха тея морковки...
чича ми метаня беше опасал всичко читаво, и ние само точихме лиги
Отговори

compacta снимка compacta 03 декември 2007 - 20:18

Аз само исма да кажа на онова алкохолно петно бугатито ли е мугатито ли е. САМО НЯМА СА ПРАЙШ !!!!! Щото май си легна преди нас първата вечер. Ко си бе легнал с чорапките и се бе завил през глава. Я да си прзнаваш бързо.
Даже не ми пуска да чуя задната линия :blink:
Отговори

fantastic снимка fantastic 03 декември 2007 - 23:37

Здравейте и от мен. Ето малко снимки и от това което сътворих с мойта снимачка http://hulkhogan.data.bg/lovech.rar
има и клипове от пътя на софянци до ловеч, но ще направя едно цяло от тях и ще ги пусна по-късно.
Снимките са качени в архив ловеч както пожелаха някой хора.Селика също да дава снимки от нейното фото...
От мое име поклон пред организатора.И както казва Митята Метана ОПЕЛКЛУБ БЪЛГАРИЯ Е НАВСЯКЪДЕ.
Отговори

yasmania снимка yasmania 04 декември 2007 - 00:42

:ph34r: догодина нема съм на лозе деба. Ма ако дода , значи или не е първаия уикенд на декември, или съм си сменил работата
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 04 декември 2007 - 00:43

Нека и аз благодаря на Стохи за организацията, а на всички останали за присъствието и за възможността да се видим хора от цяла България събрани на едно място в името на една идея - "ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ ". Купона беше на ниво,всички присъстващи - също . Ще ми се скоро да има повод пак да се съберем така и с нетърпение чакам датата за следващото такова изпълнение ! Супер готини сте всички !
Отговори

bugatti снимка bugatti 04 декември 2007 - 00:56

Началото:....... :blink:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
По средата
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Аве незнам защо ма аз имам спомен че правих повече снимки.....случаино да съм снимал с някой чужд апарат....нещо ми се губи края деа....
Отговори

Тони снимка Тони 04 декември 2007 - 01:04

абе не знам ама и аз имам некви спомени макар и мнооо смътни,че снимаха мене ,Галин и Малкия в мнооооо размазани пози :blink:
Отговори

Mixi снимка Mixi 04 декември 2007 - 01:34

 Emporio, на Dec 3 2007, 10:53 PM, каза:

човече не ти работи линка........пробвай се пак :o

селиката да пуска снимки,нооооо малко ще ни е лошо на тините или тресавищата от варна,че са много големи компромати :o :o


aйде айде вие 3те тресавища как се бяхте омагьосали... накрая неприличахте на хора ... :o :blink:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 04 декември 2007 - 11:21

Браво за снимките на форограферите :) и най-вече за изобретенията с опели, джесита, л-та, джетита и т.н. :) железни сте!!!!!
и догодина мисля, че е късно, ще трябва по-скоро ..... :blink:

и се надявам някои да нямат щети по кожата, от гладнитв вълци .... :bou:
Отговори

bugatti снимка bugatti 04 декември 2007 - 12:26

Румене брат земи си за догодина едно тефтерче и ше се намери кой да ти удари един печат :blink:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 04 декември 2007 - 12:34

 bugatti, на Dec 4 2007, 11:26 AM, каза:

Румене брат земи си за догодина едно тефтерче и ше се намери кой да ти удари един печат :blink:


Няма проблем аз тефтера и сега го носих ама :o защо не ми излезе късмета незнам ама май някой/някоя си тръгна с няколко печата :o
Отговори

dido_co снимка dido_co 04 декември 2007 - 12:36

хеи направо беше много яко хаиде и срещите да бъдат по на често че ми липсва еуфорията :blink:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 04 декември 2007 - 15:54

хахахахахахха вие сте луди всичките - първо печати има почти във всеки регион на България, важното е да знаеш къде да си ги намираш :) а вече другите работи си се оправяйте сами, аз само мога да ви заведа до мястото , дето да ви бият печата
а вълците ..... незнам, питайте гаджо, той май най-често се сблъска с един кръвожадник .... :blink:

иначе давайте, събота - неделя - петък, кога ще да е, аз мисля че винаги ще е весело :)
"Камелия" (кака) - давай предложения душа :o
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 04 декември 2007 - 15:56

По карловско по на татък виждам че вече е говорено за пазарджишкия регион
За карловския регион може да се измисли нещо по на татък имаме изоставена самолетна писта на 10 км от града имаме и картиг писта която не е деистваща и свободно може да се прави инпровезиране кой какво време ще даде на нея нещо като майсторско шофиране :blink:
за града какво да кажа сички знаем Васил Левски къщата на левски на 5 км е гр.Сопот известен с Иван Вазов, на 25км е Калофер известен с Христо Ботев друг голям Българин а пак на към, 25 км е и град Хисар който е известен с своите минерални извори хисарската крепост и тнт. като забележителност може да се види и Карловския водопад над града ни като обобщя мога да ви запълня времето за 2 3 дни да разгледате града и околията да прекарате добре вечерите щесе погрижат крачмите и рестурантите
за спането има хотели но няма да могат да поберат толкова много коли по паркинга си,но ще се измисли нещо ако имате интерес
Отговори

Mixi снимка Mixi 04 декември 2007 - 19:01

ае вие май още не сте изтрезняли съвсем :blink:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 05 декември 2007 - 00:54

 Тони, на Dec 4 2007, 10:45 PM, каза:

...

Абе аз изобщо не разбрах че си там! Къде се беше покрил и всъщност дай една снимка от там да те видя кой си... Бах мааму, що не се обаждаш бре :blink:
Отговори

Тони снимка Тони 05 декември 2007 - 00:57

 НеаМ РаВеН, на Dec 5 2007, 10:54 AM, каза:

 Тони, на Dec 4 2007, 10:45 PM, каза:

...

Абе аз изобщо не разбрах че си там! Къде се беше покрил и всъщност дай една снимка от там да те видя кой си... Бах мааму, що не се обаждаш бре :blink:

бах мааааааму и излагация аз май с никой не се запознах ша му еба майката на самолета майка му,бе неравен покрай варненци огито галин и симион имаше още един бонус ,сети ли са или тряа чакам да излезят пиянските снимки :o
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg