Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Бургас - Варна

Тази тема е заключена Next »

Дамян снимка Дамян 21 март 2008 - 20:48

Колко и къде е сборния пункт за утре ???
Отговори

Жоро-Бургас снимка Жоро-Бургас 22 март 2008 - 10:35

 Дамян, на Mar 21 2008, 07:48 PM, каза:

Колко и къде е сборния пункт за утре ???

Във Варна ве :dance:
Отговори

Emporio снимка Emporio 22 март 2008 - 11:54

амииии аз предлагам към 15:30 на лучано на хеи да се съберем да пием по кафе и да тръгваме :dance:
Отговори

Дамян снимка Дамян 27 март 2008 - 20:18

Е то кво стана,ядохме пихме (някои),и най-накрая една снимка невидяхме
Отговори

Оги снимка Оги 28 март 2008 - 16:55

Ем .. ко да ви кажа хора .. за пореден път срам.

От цяла Варна кой ??? Пак същите аз, Стельо, Галин, Дражето, Малкия, Дамян и Джулито !!! Другите ???

А Бургас .. моите уважения колеги :newsm05_41: :beer:

Отиваме всичко точно, посрещане ала бала, всяка кола с лепенка, повечето хора с някви тарикатски якенца Opel Motor Sport (нещо нечувано за нас) .. организирано заведенийце! Имаше повече хора отколкото на нашата "Национална среща" Не се очудвам, че си имате отделен форум. В доста отношения сте по-добре от нас.

В заключение .. ваш ред е да идвате до Варна :beer: :newsm05_41:
Отговори

Жоро-Бургас снимка Жоро-Бургас 28 март 2008 - 21:19

 Оги, на Mar 28 2008, 03:55 PM, каза:

Ем .. ко да ви кажа хора .. за пореден път срам.

От цяла Варна кой ??? Пак същите аз, Стельо, Галин, Дражето, Малкия, Дамян и Джулито !!! Другите ???

А Бургас .. моите уважения колеги :beer: :25:

Отиваме всичко точно, посрещане ала бала, всяка кола с лепенка, повечето хора с някви тарикатски якенца Opel Motor Sport (нещо нечувано за нас) .. организирано заведенийце! Имаше повече хора отколкото на нашата "Национална среща" Не се очудвам, че си имате отделен форум. В доста отношения сте по-добре от нас.

В заключение .. ваш ред е да идвате до Варна :beer: :newsm05_41:


Освен всичко друго да добавя и че сме големи приятели. Аз преди година влезнах в клуба и от тогава съм всеки ден с дружината. Всеки помага на всеки с каквото може. Надявам се и с вас да станем такива приятели :newsm05_41:
Отговори

Celica снимка Celica 28 март 2008 - 21:27

И аз малко със заказснения да изразя задоволството от посрещането... чак се притесних колко много хора видях :newsm05_41: :newsm05_41: Но за щастие имаше и някои познати физиономии та се почувстах по добре!
Организацията ви беше супер :beer: , но и полицаите мн Бързи !!! :+))))))))

Една мацка направи няколко снимки (съжалявам не разбрах как се казва)ако може да ги пуснете да видят и колегите за каква организация става въпрос, както каза Оги бяхме повече отколкото на обичайнитени "общи" срещи.

Поздрави!!!
Ще се радваме да ни гостувате :)))))))
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg