Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Пак в Паничище?!

kaka снимка kaka 07 юли 2006 - 16:01

Да, и се чакаме до колко? 9:45 добре ли е? В смисъл тогава да тръгнем в колона :cen:
Отговори

Иво снимка Иво 07 юли 2006 - 16:33

Ами според мен е екстра. Нека и другите да кажат
Отговори

c20ne снимка c20ne 07 юли 2006 - 18:12

ей,ако трябва да взимам кадета,защото аз ще патувам с колегата астра ф 16 в,но ако нямя места по колите казвайте до де е време да идвам с бараката.
Отговори

kaka снимка kaka 07 юли 2006 - 23:48

Мисля, че ще се наместим, ако колегата xcalibur приеме двама пътници :cen:
Отговори

Vassil снимка Vassil 09 юли 2006 - 10:12

Весело на всички, да надминете първият път!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 09 юли 2006 - 23:27

Жик - так, баце... Направо нечовешки добре си изкарахме всички, поне така мисля :cen: :cen: :thu: Аз лично останах много доволен и ще трябва да повторим, т.е. да потретим сбирката на Паничище. Ако трябва да определя с една дума уикенда - прекрасен! :cen: Благодаря на всички, които успяха да дойдат и да реализират тази прекрасна сбирка! :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 09 юли 2006 - 23:30

EEEEEEEEEEEEEEE Много яко бешеееееееее!!!!

Бяхме компактна но луда група!!!! Накефих се много яко! Много благодарности на всички за якото изкарване! Вери спешъл тенкс на Митака! Душата на купона! Най-якия купон, в 3 през ноща дискотека на паркинга! С участието на DJ Митака и DJ Xcalibur!!! Яко лудо шоу и малко повече алкохол и Азисе огъзи се турбо хитове :cen: Благодарности специално и на Мрънки за перфектната организация за пореден път!!! Нямам тарпение за следващия купон! Така, че давайте да мислим!

Малко снимки от моя "античен" дигитален апарата :cen: :

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Снимките последните са правени докато карам така, че моля за извинение за качеството.

П.С. Митак, записах си рецептата за зелената пиячка, щото много ме накефи и ше си я ползвам надявам се честичко :thu:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg