Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Паничище 2

kabby снимка kabby 10 юли 2006 - 11:44

MpbHku, на Jul 10 2006, 11:03 AM, каза:

И още малко разказ на смешните моменти от мен:
:cen: за колегите за пътуването в колона - почти не сме се разкъсвали и не сме допускали коли между нас, с изключение по време на измъкването от София, което беше през някакво адско задръстване :2angry1:


Моме, видя ли сега онези лудите дето правиха средна скорост 110 км/ч Троян Кърнаре на какво са ме научили :)

Другия път пак в колона и пак по същия начин ще се движим.

М/у другото касиерката на офиса в дупница като ме видя да влизам само каза "АБЕ КАКВО СТАВА ?!" и се предаде без бой :)
Отговори

zari снимка zari 10 юли 2006 - 13:43

:thu: Ами какво да ви кажа, то си се вижда :cen: :cen:
Отговори

kaka снимка kaka 10 юли 2006 - 14:18

Сапарева баня
Публикувано изображение

Посрещачи
Публикувано изображение

Какви петна от масло останали след мен, като спрях да се поздравим :thu: Трябва най-после да го сменя тоя семеринг :cen:
Публикувано изображение


Искам още да добавя: Благодаря на Buxalkata, че духом бяха с нас под формата на sms-и :cen: Съжалявам, че бяхте с нас само от разстояние... поне изпита взет ли е?
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 10 юли 2006 - 15:00

Еее колеги( и колежки :) ) направо ми се къса сърцето като гледам и че не можах да дойда.. ама нищо след моренцето може пак да заформим една сбирчица там :thu: ... браво, сбирка за чудо и приказ, браво :cen: :thu: :cen:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 юли 2006 - 22:45

Има още снимки не се стискайте а ги давайте! :cen:

Публикувано изображение


Ето защо карам комба ако някой се чуди :cen:

А ето и членовете на Опел Астра Ф Караван Клуб България!!!

Публикувано изображение
Отговори

ГостKeri_* 10 юли 2006 - 22:52

Ето линк към блестящото изпълнение на Митко :cen:

Иначе изкарването не подлежи на коментар. Такива красоти в таз България, че думи няма да се опишат...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 юли 2006 - 22:55

Хайде на снимкитееее... С бат' Иво сътворихме една галерийка. Приятни минути...Гледам че и Astra_F_16V е онлайн...има 2 клипа с теб :)

П.П. Ъпдейт за Астралията ми...ще е готова в сряда по пследни данни, бяха ми изшкурили само блендата на фаровете :2angry1:

П.П. Бояне, виж че даже нося блузка на която пише какво гориво вкарвам в колата. Щеше да е интересно, ако Митко имаше такава :cen:
Отговори

Иво снимка Иво 10 юли 2006 - 23:00

Само дето още се качват снимките :cen:
Отговори

kaka снимка kaka 10 юли 2006 - 23:08

А що не сте им оправили ориентацията? :cen: Заболя ме врата да си въртя главата наляво-надясно :cen:
Кери, клипчето е култовооооооо! :thu:
Отговори

Иво снимка Иво 10 юли 2006 - 23:09

MpbHku, на Jul 10 2006, 11:08 PM, каза:

А що не сте им оправили ориентацията? :cen: Заболя ме врата да си въртя главата наляво-надясно :cen:
Кери, клипчето е култовооооооо! :thu:
 


Айде сега и екстри. А питаш ли ме как съм си кършил ръцете да ги снимам така :thu:
Отговори

ГостKeri_* 10 юли 2006 - 23:33

MpbHku, на Jul 10 2006, 11:08 PM, каза:

Кери, клипчето е култовооооооо! :cen:
 


Сега е момента да благодарим на Нереза за клипчето и на Господ, който е дарил Митко с толкова хубав глас.
Благодаря за вниманието - чакам си Оскара :cen:
Отговори

Иво снимка Иво 10 юли 2006 - 23:41

Митко наистина има страхотен глас. Като запя персонала от кухнята наскача да го гледа. За какво мислите са забави вечерята. Ето доказателство:
http://www.eyepi.net/opel/main.php?g2_view..._serialNumber=1

ПС: Сега видях, че галерията горе в дясно има възможност за разглеждане на снимките с добра резолюция

Size: 640x480 2272x1704
Full size: 2272x1704
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 10 юли 2006 - 23:48

ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ ! ИСКАМ НОВА СБИРКА :cen:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 юли 2006 - 23:52

ASTRA F 16V, на Jul 10 2006, 11:48 PM, каза:

ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ ! ИСКАМ НОВА СБИРКА :cen:
 


И ние те обичаме човече! И ние искаме нова сбирка! И пак Бианко Мартини и зелена гадост!

Ти си :cen:
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 11 юли 2006 - 00:21

Много благодаря за поздравите! :cen: Но по-важна е компаниата :cen: Без нея нестава шоу. :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 юли 2006 - 07:05

Neam_Raven, на Jul 10 2006, 10:55 PM, каза:

П.П. Бояне, виж че даже нося блузка на която пише какво гориво вкарвам в колата. Щеше да е интересно, ако Митко имаше такава  :cen:
 


В нашия клуб имаме - дизел, LPG и CNG и Бензин ама от време на време. Така, че чакаме някой с водород да допълни картинката :cen:

Отправям официално предложение към теб и Митака да ми изпратите снимки на колите ви за да ви добавя на моя сайт!!! Възражения и откази не се приемат!!! :thu:
Отговори

Vassil снимка Vassil 11 юли 2006 - 07:37

Абе браво, всичко е било Супер! Много се радвам за вас, евала, а и въобще не ви завиждам, Не :crazy:
Аааа и аре некой да бъде така добър да качи клипчетата некаде другаде, че от тая факана дата не мога да ги гледам, а искаааам :cen:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 юли 2006 - 09:11

Те не се намират на Дата.бг, а на лаптопа ми вкъщи :) Ако имаш мейл, който приема писма, по-големи от 8МБ го дай на ЛС да ти ги пратя :)

П.П. Снимки на колата едва в сряда вечер, дай Боже :cen:
Отговори

c20ne снимка c20ne 11 юли 2006 - 10:40

ей,компанията не съм спал тая нощт, да си мисля за всички вас и за следващия път,когато ще направиме пак нещо незабравимо под флага на :cen: поздрави на всички от мен!
Отговори

Моки снимка Моки 11 юли 2006 - 12:56

Здравейте и от мен :cen: В случай , че съм пропуснала да изкажа благодарности за прекрасните два дни прекарани с всички вас , сега е момента - Благодаря Ви !!! :cen:
На уикенда февруари месец не успях да се насладя почти на нищо , освен на храната и съня от които имах нечовешка нужда. Ноооооо този уикенд мисля, че успях да компенсирам двойно и тройно.
Липсваха много ценни кадри като Жоро и Васко, но за следващото събиране ще се :cen: да не го пропускат!!! :thu:
Ами Скакавица е следващата дестинация и освен броенето на желаещите да започне скоро , друго незнам какво да предложа :thu:
С издигнатия вече в култ Пешо се разбрахме да събера повече информация и интересни разкази за пътя по който минаваме и всичко което виждаме. Така че, следващият път ще имате и екскурзовод в невероятната машина кръстена УАЗ !!! :thu:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg