Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Паничище 2

zari снимка zari 11 юли 2006 - 14:45

:cen: Изкарването си беше екстра, сега гледам снимчиците и ме навяват приятни спомени! Другия път пак така!
А иначе на Пешо към личноста има официален култ!
Абе въобще кво да ви кажа.........
кекекеке
:thu: :thu: :cen:
Отговори

Моки снимка Моки 11 юли 2006 - 14:54

Така, така Зари и на бабите много им хареса.... :cen:
Ако още можем да ходим до срещата ти с Пешо на езерата и напиванията там, да ни поканиш и нас :cen:
Отговори

zari снимка zari 11 юли 2006 - 14:59

Вие сте печени, :cen: ще се справите - аз вярвам във вас :)
Пък и без вас на никакви езера не тръгвам :cen:
Отговори

Моки снимка Моки 11 юли 2006 - 15:23

Ама ние няма да те пуснем , ти как се засили :thu:
А и нали баба трябва да ти направи мекички за похода :cen:
От нас кошницата с храната, от теб останалото :cen:
Отговори

zari снимка zari 11 юли 2006 - 15:29

Аз ще се измъкна след като си легнете, което предполагам че ще е към 5 следобед :cen:
За мекичките си ми обещала, аз мислех че вече си забравила, но ти не си явно - та това е похвално :) :cen:
А ти какво сега - кошничката от вас останалото от мене - това как да го разбирам, че няма да доидете и ще трябва да се катеря сам :thu: :thu:
не ме устроива тази работа
Отговори

Оги снимка Оги 11 юли 2006 - 15:40

Ае вие да не сте правили нещо ... ъъъъ ... нередно, че сте толкова превъзбудени. Да знаех и аз да дойда :cen:
Отговори

Моки снимка Моки 11 юли 2006 - 15:50

Ще се измъкнеш другия път :cen:
А и сам в гората няма да те пуснем, ще дойдем да те пазим от злата баба меца и лошия кумчо вълчо :cen:
За останалите не сме правили нищо нередно, всичко си беше редно, чинно и класно :) и по :thu:
Отговори

zari снимка zari 11 юли 2006 - 15:54

:cen:
То щом ще идвате няма смисъл да се измъквам значи.
Но да си дойдеме на въпроса с мекичките :) кекекекекеке
Отговори

Моки снимка Моки 11 юли 2006 - 16:08

В интерес на голата истина мекици не съм правила през дъъъългия си живот, но виж за идеята ще се науча и ще има за всички с любов ! :cen:
Съвсем няма да се обидя на никой ако останат недокоснати след първата опитана ... :cen:
Отговори

zari снимка zari 11 юли 2006 - 16:14

:cen: виждам вече мотото на следващата среща :cen:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 юли 2006 - 23:48

Малко още да се жалвам, колата ми може да не е готова и утре вечер... ще се побъркам вече! :crazy: Надявам се до четвъртък на обяд да съм си я прибрал щото ставам много нервен... :2angry1: Мотото на следващата среща: Мекички ще има за всички :)
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 12 юли 2006 - 00:20

Отправям официално предложение към теб и Митака да ми изпратите снимки на колите ви за да ви добавя на моя сайт!!! Възражения и откази не се приемат!!! :cen:
 
[/quote]
боянчо ето ги и снимкитеhttp://snimka.bg/album.php?album_id=48581.Благодаря ти много! :cen:
Отговори

kaka снимка kaka 12 юли 2006 - 08:31

Снощи бяхме с Кери заедно на един рожден ден и спечелихме още няколко човека за коктейла със зелената гадост :cen: Първо ни гледаха странно като обяснявахме какво искаме, ама като опитаха :cen: :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 юли 2006 - 09:12

ASTRA F 16V, на Jul 12 2006, 12:20 AM, каза:

Боянчо ето ги и снимките.
Снимките на Митака на бигачката :)
Благодаря ти много! :cen:
 


ОК Митак, само да имам малко свободно време и те добавям! Вземи щракни и музиката и другите работи.

MpbHku, на Jul 12 2006, 08:31 AM, каза:

Снощи бяхме с Кери заедно на един рожден ден и спечелихме още няколко човека за коктейла със зелената гадост :cen: Първо ни гледаха странно като обяснявахме какво искаме, ама като опитаха :thu:  :thu:
 


Много е як тоя антифриз нали! :thu:

П.С. Струва ми се, че трябва да има повече снимки :cen: Някой да не си ги пази за лична консумация :thu:
Отговори

a man снимка a man 12 юли 2006 - 09:26

Колеги, момчета и момиченца, бравоооо :cen:
2-3 дена ви разглеждам снимките и ви се радвам, само така, а и да кажа че съжалявам че не съм бил...., но се ла ви.... :cen:
Завиждам ви и ви се радвам и все така да продължавате!!!

Какво обаче ми дойде на ум, що не пробвате да го популяризирате мероприятието, идеята? Това ще са само червени точки и за клуба и за марката, а си мисля, че има достатъчно и телевизии и списания, или вестници които биха се поинтересували.
С какво сме по-назад от клубарите в Пежо, или голфаджиите, с нищо нали?

Айде успехи на всички и още веднъж ви приветствам :thu:
Отговори

kaka снимка kaka 12 юли 2006 - 09:35

a man, на Jul 12 2006, 10:26 AM, каза:

Колеги, момчета и момиченца, бравоооо :cen:
2-3 дена ви разглеждам снимките и ви се радвам, само така, а и да кажа че съжалявам че не съм бил...., но се ла ви.... :cen:
Завиждам ви и ви се радвам и все така да продължавате!!!

Какво обаче ми дойде на ум, що не пробвате да го популяризирате мероприятието, идеята? Това ще са само червени точки и за клуба и за марката, а си мисля, че има достатъчно и телевизии и списания, или вестници които биха се поинтересували.
С какво сме по-назад от  клубарите в Пежо, или голфаджиите, с нищо нали?

Айде успехи на всички и още веднъж ви приветствам :thu:
 

Наблюдавах те аз, че редовно следиш разказа :cen: Другия път ела и ти с нас :)
Какво имаш предвид под "популяризиране"? Това е трето или четвърто такова мероприятие, като за първото - пак Паничище - трябваше да има екип на дупнишката телевизия, който да ни снима, но се уплашиха от снега :thu: А популяризиране по медии ще има със сигурност, когато дойде време за националната среща :thu: :thu:
Отговори

a man снимка a man 12 юли 2006 - 09:55

АУУУУ, значи съм изловен :cen:
Ха, ха, ха, просто ви се радвах, а и аз въпреки че съм морски мн. обичам планините, зимните курорти и ските!
Ами кво имах предвид - да се чува тук там за клуба, за марката ето това, че ги има тези единномислещи млади хора обединени от една марка, от една идея, нали няма нищо лошо в това! Няма корист, няма политически мераци...ей това е най хубавото на клуба, стремежа да си помагаме!
Затова съм отскоро и аз тук сред Вас във виртуалното пространство, макар и малко по-голям от вас (не по-възрастен де).

А за идването, ми лятото ми е просто невъзможно да мръдна където и да е, но аз често пътувам до Сф, и ако се случи в неделя вечер да съм там, с удоволствие ще дойда на ОМV.

P.S. A до това събиране на Паницище, и да можеш щях да предпочета ралито на Боровец(то ми е отколешна краста, ама пусто и там не успах да ида).

Пожелавам Ви на вс. късмети много, безаварийни километри и любов ;) :cen:
Отговори

Иво снимка Иво 12 юли 2006 - 12:01

Neam_Raven, на Jul 11 2006, 11:48 PM, каза:

Мекички ще има за всички :)
 


Бате тва лого е много двузначно. Къде слагаш ударението на мекички. За някой може да има и коравички, а не мекички :cen:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 12 юли 2006 - 12:49

Е то ако се сложи на "е" не се получава римата :)
Отговори

kaka снимка kaka 12 юли 2006 - 13:21

Айдееееее, снимки от камератааааа :cen:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg