Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Карандила...

Strabex снимка Strabex 12 ноември 2006 - 12:19

Вече се върнах прекарах си супер малко беше cold. От 1-та вечер не помня всичко защото ги умесих малко :sad-smiley-046: ама затова ще чакам снимките да се видя. Надявам се и на другите да им е харесало. Условията не бяха много добри но за тез пари толкова.
пп> единствено съм малко разочарован от copper-a защото ни напусна ама той ще се реваншира :newsm05_41:
Отговори

ГостStereo-injekcia_* 12 ноември 2006 - 15:46

Strabex, на Nov 12 2006, 12:19 PM, каза:

Вече се върнах прекарах си супер малко беше cold. От 1-та вечер не помня всичко защото ги умесих малко  :sad-smiley-046:  ама затова ще чакам снимките да се видя. Надявам се и на другите да им е харесало. Условията не бяха много добри но за тез пари толкова.
пп> единствено съм малко разочарован от copper-a защото ни напусна ама той ще се реваншира  :shifty:
 


абе не си много за гледане от петъка :c010:
ама ти беше героя на вечерта де :newsm05_41:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 12 ноември 2006 - 15:57

Гив съм пикчърс!!! :sad-smiley-046:
Отговори

coper снимка coper 12 ноември 2006 - 16:10

Много се извинявам на всички приятели, малко се натоварих в повече първата вечер, и физически не издържахме................... :)
Отговори

manolov снимка manolov 12 ноември 2006 - 17:01

Stereo-injekcia, на Nov 12 2006, 03:46 PM, каза:

Strabex, на Nov 12 2006, 12:19 PM, каза:

Вече се върнах прекарах си супер малко беше cold. От 1-та вечер не помня всичко защото ги умесих малко  :sad-smiley-046:   ама затова ще чакам снимките да се видя. Надявам се и на другите да им е харесало. Условията не бяха много добри но за тез пари толкова.
пп> единствено съм малко разочарован от copper-a защото ни напусна ама той ще се реваншира  :shifty:
 


абе не си много за гледане от петъка :c010:
ама ти беше героя на вечерта де :newsm05_41:
 


Еее имаше си и конкуренция да не показвам клипове,за съжаление на сутринта фотоапарата даде фира и то окончателна и няма как да извадя снимките,но клиповете са в телефона очакваите ги скоро
Отговори

bugatti снимка bugatti 12 ноември 2006 - 17:34

Прекарахме си чудесно въпреки че беше малко студено имаше доста интересни и забавни моменти които ще се видят след няколко часа от снимките нека фактите говорят :sad-smiley-046:

П.П Подробен разказ утре....
Отговори

Дамян снимка Дамян 12 ноември 2006 - 17:35

Ае ае ,че ни се гледа.
Една нова темичка с много сними :bou:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 12 ноември 2006 - 18:21

100% е било незабравимо, ще чакам на ОМВ днес да разказвате с пълни подробности - никой няма да се изкъкне,а снимките ще ги гледам явно след срещата!!!
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 12 ноември 2006 - 18:26

...
Funk it on time
Elektro
Elektro
Make you feel fine
Open your mind
Feel it
Feel it
From the inside
Heartbeat on time
Elektro
Elektro
Is the rhythm
Michael and James
They can't
They can't
Get no better
...
Отговори

Mixi снимка Mixi 12 ноември 2006 - 18:27

беше незабравимо! Опели, пиене и готини хора!
по повод на снимките .. компроматите малко .... :newsm05_41:


:sad-smiley-046:
Отговори

kaka снимка kaka 12 ноември 2006 - 18:59

И този Опел уикенд свърши, оставяйки поредната порция незабравими спомени от прекараното с готини хора време, на разкошно място сред красива природа.

Благодаря на всички, които помогнаха това да се случи! :61:

Сега малко по-подробно:

Още с тръгването нещата се изместиха по-късно във времето. Поради адското задръстване в Мордор софиянци се събрахме на сборния пункт в 19:00, вместо в 18:00. Точно пристигнахме ние с Акулски последни там и звъни Оги да пита къде сме, а те са вече на Карандила :rasp: Както и да е, тръгнахме, обаче още преди Пловдив разни биропийци вече припадаха за спиране, та откарахме половинчасова пауза за WC. В крайна сметка успяхме да стигнем до Стара Загора, където на :beer: станахме вече колона от 5 коли :cen: Решихме да се обадим и на Момчил за да се видим за малко и с него. Той веднага дойде :sad-smiley-046: жалко само, че наистина беше за малко, понеже и без това бяхме доста изостанали с графика. Нататък по пътя малко преди Сливен се наложи някой да зарежда метан, след което на Шел Сливен вече към нас се закачиха една сливенска Аскона и 2 ямболски астри, пълни с веселяци, подгряващи :flag: докато са ни чакали. Ама да не си помислите, че без повече спирки сме продължили нагоре? Пазаааааааар, още поне половин час... по време на който получихме поредното запитване къде сме и дали да започват да ни готвят вечерята. Последва яко ръчка нагоре по завоите, и описаното по-надолу посрещане :61: С пристигането ни в барчето изведнъж стана някак си доста по-задушевно (или задушно :61: ) Хапнахме, после като се почна едно пийване... :cen: едни танци... :dancin: смях... смях... :shifty: та до сутринта :61:

Следващият ден беше малко странен и недоспал. На порции, на порции всички се придвижихме към "Бялата мечка" за кафе, за ядене, на когото за каквото му беше дошло време. Постоянно някой идваше и някой ставаше. Пристигна още народ от Варна. Накрая малко преди да се мръкне, успяхме да се комплектоваме и да се качим на кулата, с което уцелихме перфектното време! Разкошен залез, романтика и вятър :beer: Много снимки направиха всички, докато бяхме там, и определено имаше защо! Упражнението с ходенето дотам си струваше дори само заради тази гледка :nau: Вечерта започна още преди вечерята, която се състоя в студената столова, но ние и без това не се задържахме дълго там, пък и се подгрявахме вътрешно с разни домашнярки :cen: Всички бяхме малко по-умрели от предишната вечер, а някои съвсем липсваха, но пак имаше фън моменти и забавни случки. Живнахме с идването на kravarka, който беше нашият музикален спасител, след като диджея от предишната вечер се предаде :nau: Изборът на мезе беше по-слаб, тъй като всички краставички, които донесе Микси, бяха изядени, та се наложи Зоро да ходи до стаята за чипс, ама какво донесе... :beer: Успяхме да убедим Яската да разкара стоповете :c010: След подобаващо количество изпит ром по някое си време се предадох аз и отидохме да спинкаме с Марто, и както си спинкахме сладко, по едно време... нека той да разкаже, че мен ме заболя гърлото от смях :c010: :clap:

В неделя сутринта някои пак ходихме на разходка до кулата, като този път даже се качихме и на самата нея. После като се събудиха всички, пак се събрахме на изпроводяк за кафе в "Бялата мечка". Отивайки с последните, заварихме една гранд маса, пълна с народ, изпълваща цялата дължина на заведението :61: :newsm05_41: :shhh: след което, кой ял, кой пил, на порции поехме по обратния път и кой откъде е :sad-smiley-050: Смея със сигурност да твърдя, че на никой от присъстващите не му се тръгваше :cen:

Толкова от мен :clap:
Мнението беше редактирано от MpbHku: 14 ноември 2006 - 15:40
Отговори

Celica снимка Celica 12 ноември 2006 - 19:03

Уоу Уау Иееееееееееееееееее
мн готино бе6е!!!
мислq 4е Краварка го е описал най-добре :D :newsm05_41: :shifty: :sad-smiley-046:
Отговори

Emporio снимка Emporio 12 ноември 2006 - 19:45

След проблемите,които ни се случиха на връщане и всичко останало,най-накрая и аз се прибрах,ще коментирам малко по късно,че цялото каране,дърпане,връщане и т.н. ми дойдоха малко повече :2angry1:

Но за прекарването там :sad-smiley-046: :shifty: :cen: :c010:
като се наспим,ще развием тази тема :cen: :newsm05_41:
Отговори

Оги снимка Оги 12 ноември 2006 - 19:47

Лудницаааааааааааааааааааааааа :c010: :cen: :sad-smiley-046: :jumpers: :jumpers: :tongue: :newsm65: :newsm05_41: :cen: :shifty:
Отговори

madtiger снимка madtiger 12 ноември 2006 - 20:00

Дааа... наистина беше лудница... и аз по-късно ще разправям ако не ме изпревари някой... но искам да отбележа че мноо съм благодарен на всички дето помогнаха да си опраим бакиите на връщане.. и особено на Emporio, Loz, compacta, coper... абе всички... и ще черпя.. аз пак ще се връщам да си прибера бараката щот я оставих във Сливен, тъй че с някой хора ще се видим скоро.... :)
Отговори

kaka снимка kaka 12 ноември 2006 - 20:08

Варна, съжалявам, че сте имали проблеми с връщането, дано ги отстраните бързо и лесно :newsm05_41:

Най-красивите моменти:

Нашето пристигане. 8 коли, навързани като с въженце от светлина през нощната гора. Всички бяха наизскачали да ни посрещат със светкавици на фотоапарати :sad-smiley-046:

Залезът на кулата. Неземна красота!

Сливен от високо. От малко под върха на кулата цял Сливен се вижда като на длан. Красиво, спиращо дъха от вятъра :shifty:
Отговори

ГостStereo-injekcia_* 12 ноември 2006 - 20:18

чакаме снимкити :sad-smiley-046:
с нетърпение :bou:
Отговори

Strabex снимка Strabex 12 ноември 2006 - 20:30

MpbHku, на Nov 12 2006, 06:59 PM, каза:

И този Опел уикенд свърши, оставяйки поредната порция незабравими спомени от прекараното с готини хора време, на разкошно място сред красива природа.

Благодаря на всички, които помогнаха това да се случи! :newsm05_41:
 

Радвам се че ви е харесало. Сега очакваме снимките да си припомним емоциите :shifty:

madtiger, на Nov 12 2006, 08:00 PM, каза:

Дааа... наистина беше лудница... и аз по-късно ще разправям ако не ме изпревари някой... но искам да отбележа че мноо съм благодарен на всички дето помогнаха да си опраим бакиите на връщане.. и особено на Emporio, Loz, compacta, coper... абе всички... и ще черпя.. аз пак ще се връщам да си прибера бараката щот я оставих във  Сливен, тъй че с някой хора ще се видим скоро....  :)
 

ако не си намерил майстор за колата ти може като дойдеш в Сливен да те издърпам до един майстор при който си правя колата и съм много доволен.
0885618040 ми е номера звънни при необходимост :sad-smiley-046:
Отговори

madtiger снимка madtiger 12 ноември 2006 - 20:54

Strabex, на Nov 12 2006, 09:30 PM, каза:

ако не си намерил майстор за колата ти може като дойдеш в Сливен да те издърпам до един майстор при който си правя колата и съм много доволен.
0885618040 ми е номера звънни при необходимост  :sad-smiley-046:
 


Мерси мой човек... ще звънна
Отговори

kvalev снимка kvalev 12 ноември 2006 - 21:38

Аз за съжаление пропуснах купона, но все пак какво е станало с колата на колегата, ако мога да помогна. Утре съм на работа, така че Страцимир знае къде да ме намери - в Мото-Пфое срущу Динамо.х Ако искате се обадете да не я мъкнете - 0898708513 - Киро.

Преценете си.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg