Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел уикенд 6 - Ловеч

Тази тема е заключена

DJ IMC снимка DJ IMC 16 ноември 2006 - 12:49

Ако ви се вижда скъпо ние с Васко говорим за един уикенд от известно време насам...Доста по-евтино ще е, но региона е съвсеееем друг...Ако искате...в Събота ще имам цени. Иначе мястото е горе-долу тук:
Публикувано изображение

Природа на корем <_<
Отговори

ГостBuxalkata_* 16 ноември 2006 - 13:00

ама ако падне сняг ще си останем там...защото май като съобщават за трудно преминаващи пътища за батак се споменава....
а за този хотел Балкан....дебело си е..пък и луксозен не вярвам някой да седне да гледа телевизия....да има некво ресторантче и легло:)
нещо като паничище...беше перфектно,но Мрънки каз,че не работят нещо....
дано изпаднат по добри оферти <_<
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 16 ноември 2006 - 13:04

Buxalkata, на Nov 16 2006, 02:00 PM, каза:

ама ако падне сняг ще си останем там... 

Пътя е ток. Изобщо не се минава през Батак. И все пак...Just Offering ;)
Отговори

Stoil снимка Stoil 16 ноември 2006 - 13:06

ами ако ви е дебеличко в Плевен елате в Ловеч бе - тук има какво да се види. а пък съвместната среща остава!

мога нещо да се погрижа за организацията...

п.с. я в същност кажете какво разбирате под дебело и какво под тънки, че да знам и аз да се ориентирам.
Отговори

kaka снимка kaka 16 ноември 2006 - 13:08

DJ IMC, на Nov 16 2006, 01:04 PM, каза:

И все пак...Just Offering ;)
 

Хайде да имаме тази оферта предвид за друг път, че един път вече надъхахме плевенчани, че ще ходим, а не отидохме, не искам да ставаме като Лъжливото овчарче :beer: А и Плевен е някакси по-в средата все пак... <_<

GSI-DOHC, на Nov 16 2006, 01:06 PM, каза:

ами ако ви е дебеличко в Плевен елате в Ловеч бе - тук има какво да се види. а пък съвместната среща остава!

мога нещо да се погрижа за организацията...

п.с. я в същност кажете какво разбирате под дебело и какво под тънки, че да знам и аз да се ориентирам.

Или пък да го направим Плевен - Ловеч и от петък, една вечер Плевен, на другата - Ловеч :61: Или много сложно ще стане, а?.. Абе който има някаква оферта предвид, да казва.

А за дебели и тънки цени, все си мисля, че за 40 лв. двойна стая може да има поне вечеря примерно :61:
Мнението беше редактирано от MpbHku: 16 ноември 2006 - 13:13
Отговори

Оги снимка Оги 16 ноември 2006 - 13:14

Buxalkata, на Nov 16 2006, 02:00 PM, каза:

...


Братле ти ще се появиш ли на някоя среща или само си пишеш <_<
Отговори

ГостBuxalkata_* 16 ноември 2006 - 13:27

Loz, на Nov 16 2006, 01:14 PM, каза:

Buxalkata, на Nov 16 2006, 02:00 PM, каза:

...


Братле ти ще се появиш ли на някоя среща или само си пишеш :beer:
 

хеххее еми ще гледам да се поява на тази стига да нямам нещо проблеми...и се надявам да не съм сам ..аз миналия път за това не дойдох просто.. <_<
Отговори

Жоро снимка Жоро 16 ноември 2006 - 13:44

Buxalkata, на Nov 16 2006, 01:27 PM, каза:

хеххее еми ще гледам да се поява на тази стига да нямам нещо проблеми...и се надявам да не съм сам ..аз миналия път за това не дойдох просто.. <_<
 

Как може да си сам с 40 човека???
Ако се чувстваш така това е болестно състояние!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 16 ноември 2006 - 13:47

GSI-DOHC, на Nov 16 2006, 01:06 PM, каза:

ами ако ви е дебеличко в Плевен елате в Ловеч бе
 

О, град роден, град красив, време е да дойда и да бъда щастлив!!! Аз съм за с 2-те ръце и трите крака, че наистина не съм си ходил от около 8 години на Ловеч.
Отговори

coper снимка coper 16 ноември 2006 - 13:47

DJ IMC, на Nov 16 2006, 12:49 PM, каза:

Ако ви се вижда скъпо ние с Васко говорим за един уикенд от известно време насам...Доста по-евтино ще е, но региона е съвсеееем друг...Ако искате...в Събота ще имам цени. Иначе мястото е горе-долу тук:
...
Природа на корем  <_<
 


Много добре! Аз на това съм много по навит........... Няма смисъл да дремем по градовете......... Давайте на това да ходиме, което предлага диджея:)
Мнението беше редактирано от kaka: 19 ноември 2006 - 11:38
Отговори

Оги снимка Оги 16 ноември 2006 - 13:51

Buxalkata, на Nov 16 2006, 02:27 PM, каза:

..аз миналия път за това не дойдох просто.. <_<
 


... и по-миналия също :61: Както и да е ...

coper, на Днес, 02:47 PM, каза:

......... Няма смисъл да дремем по градовете......... Давайте на това да ходиме, което предлага диджеяicon_smile.gif


Дааааааааа, точно така. Предложилия най-красивото и девствено място печели награда :beer:
Отговори

compacta снимка compacta 16 ноември 2006 - 14:39

coper, на Nov 16 2006, 11:47 AM, каза:

DJ IMC, на Nov 16 2006, 12:49 PM, каза:

Ако ви се вижда скъпо ние с Васко говорим за един уикенд от известно време насам...Доста по-евтино ще е, но региона е съвсеееем друг...Ако искате...в Събота ще имам цени. Иначе мястото е горе-долу тук:
...
Природа на корем  :beer:
 





Много добре! Аз на това съм много по навит........... Няма смисъл да дремем по градовете......... Давайте на това да ходиме, което предлага диджея:)
 

Ко ти ще идваш и аз паля тигрето и идвам само да не са някви ями по тос път, че мани бегай. Лоса и той да идва да не се скатава. Емпориото ще го навия аз. <_<
Мнението беше редактирано от kaka: 19 ноември 2006 - 11:37
Отговори

ionov снимка ionov 16 ноември 2006 - 14:40

в Плевен трябва да се види за Туристическия дом. Там природа колкто искаш, готино е а съм почти сигурен, че цените са добри.
Аз съм в София за това ако може някой от плевенчаните да провери...
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 16 ноември 2006 - 14:49

Ми ще разпитаме за туристическия и ще пишем.
А и Ловеч също е много готин, Стоил да провери и там за някакви оферти.
П.С. Галине каде си бе? <_<
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 16 ноември 2006 - 14:53

В ловеч има един хотел "орбита" мисля че е ефтино там има си и ограден паркинг безплатен и е много близко до целия квартал Вароша дето са наи много ресторантите и кръчмите
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 16 ноември 2006 - 14:55

FBI-Rumen, на Nov 16 2006, 03:53 PM, каза:

В ловеч има един хотел "орбита" мисля че е ефтино там има си и ограден паркинг безплатен и е много близко до целия квартал Вароша дето са наи много ресторантите и кръчмите
 

Ми айде провери как седят нещата там и пиши за кво иде реч.
Отговори

Иво снимка Иво 16 ноември 2006 - 15:00

Дайте оферта за някое по-отдалечено от града място сред природа.
Отговори

Stoil снимка Stoil 16 ноември 2006 - 15:03

за Ловеч каквото мога и аз ще съдействам.

Хотела, който спомена Румен вече се казва Царяна и доколкото знам цените са доста културни и биха ви харесали, а в същото време условията са прилични. Освен това около него има оста доста хотелчета, така че никой няма да остане. А кръчми и механи - ебре курорте - във стария град е фул! Освен това се имам с тоя - оня и винаги мога да уредя нещо!

В крайна сметка имам и една малка виличка в стар, битов стил и там спокойно можем да направим софрата за поне 15 - 20 човека!

<_<
Отговори

Stoil снимка Stoil 16 ноември 2006 - 15:06

xcalibur, на Nov 16 2006, 04:00 PM, каза:

Дайте оферта за някое по-отдалечено от града място сред природа.
 


в село Сливек / ловешкото Остин Каунти / - на 5 км. е точно от Ловеч има една почивна станция и там цените са още по - добри, а условията са муцка като цяло. Има си и ресторант. Има си и голям паркинг. Сред природата е!
Отговори

Vassil снимка Vassil 16 ноември 2006 - 15:37

Бе където кажете, мен ми не пука ноу ноу. Само да има ясна оферта, за да могат да се записват и другите <_<
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg