Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Ловеч уикенд - 01.12. - 03.12.

Тази тема е заключена

Оги снимка Оги 03 декември 2006 - 19:16

Мерси, мерси :19a: Кажете къде най-лесно мога да кача снимки ... не да избирам една по една :c010:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 03 декември 2006 - 19:22

Loz, на Dec 3 2006, 08:16 PM, каза:

Мерси, мерси  :19a:  Кажете къде най-лесно мога да кача снимки ... не да избирам една по една  :c010:
 

Като искаш ги архивирай и го качи в data.bg....така май ще е най-лесно, ма не всички хора имат достъп до датата.....
Отговори

compacta снимка compacta 03 декември 2006 - 19:36

Loz, на Dec 3 2006, 04:54 PM, каза:

Чичо баткооооооо ... лудница   :c010: 

Снимките ще покажат   :19a:
 

Мухахахахахахахахахахахахах чичо баткооо шо стана е. :19a: Некви хонди бели... :19a: хахахаххахаах
Отговори

coper снимка coper 03 декември 2006 - 19:42

Публикувано изображение


Както каза най-големия фен на Опел Mitko_metana : "Опел Клуб България Ви е на гости!!!"

Митак специални уважения!!! :19a: :19a: :c010:
Отговори

pete0709 снимка pete0709 03 декември 2006 - 21:51

Ее супер сте си изкарали, аз така се бях навил да идвам. Ама пак с тия мои ангажименти, пък и срещата ми беше толкова наблизо че направо ме е яд. Даже мислех да идвам тази сутрин, ама викам вие ще си тръгвате.
Дано за следващата да се класирам.
Отговори

Иво снимка Иво 03 декември 2006 - 22:13

А може ли единствената кола с парктроник от горната снимка да чукне стълба? Според Жоро на дисплея се е изписало минус 10 см. Добре, че на колата почти не и личи
Отговори

Жоро снимка Жоро 03 декември 2006 - 22:33

Леле просто невероятно прекарване, много народ, повечето от предишните сбирки но си иначе прекарахме невероятно...
Както каза който не е дошъл само е изпуснал...

ionov, на Dec 3 2006, 06:44 PM, каза:

е точно пък ти тръгна пръва към станцията не лъжи, че си чакала жената с клиото  :) 

Е аз си тръгнах от последните коли обаче не видях реакция поради липса на въпросната лелка :)

xcalibur, на Dec 3 2006, 10:13 PM, каза:

А може ли единствената кола с парктроник от горната снимка да чукне стълба? Според Жоро на дисплея се е изписало минус 10 см. Добре, че на колата почти не и личи

Може, може... Аз му предлагах за 100лв да го науча да паркира ама той даде една торба пари и пак омаа стълба...
Отговори

c20ne снимка c20ne 03 декември 2006 - 22:34

еи тва е,поредното незабравимо изкарване с всички фенове,беше много весело,и очаквам следващото мероприятие,както е трагнало скоро ще обиколим татковината :c010:
Отговори

kaka снимка kaka 04 декември 2006 - 00:21

Такаааа... най-после и аз съм леко реанимирала от тежкия уикенд, след като успях едва преди малко да стигна до банята... ама така е, имах пратки Варна - София да раздавам и скоро ще откривам търговско-куриерско представителство в морската столица :19a:

Мед ми капеше на сърцето през цялото време, като наблюдавах НАЙ-ГОЛЯМАТА МАСОВКА НА ТАКОВА МЕРОПРИЯТИЕ ДОСЕГА! На Мууу жена му каза, че броила до 60 човека втората вечер :3: Не знам дали сме били толкова много наистина, но определено бяхме много! :61: Мисля, че се получи невероятно добре, предвид, че най-важната финална част от организацията протече при усложнени от липсата на форум обстоятелства.

Сега да започна малко по-подробно с мемоарите за преживяното, логично - с нашето тръгване. Тия два Лукойла много объркаха нещата - единия не работел, в другия не можело да се влезе, та се събирахме на аварийки на пътя :61: На всичкото отгоре Мишо нещо се беше замотал с предварителните задачки, та за да не го чакаме сума време насред полето, се разбрахме да го чакаме на първото свястно изглеждащо и работещо място, което се оказа чааааааааак ОМВ на 10 км след Правец :3: Както каза Митко, какви са тия Лукойли, друг път само :omv: Мишо, тръгнал доста след нас, каза "след 10 минути сме там" и след ТОЧНО 10 минути беше там! Този път за съжаление нещо не успяхме да синхронизираме двата модела радиостанции и нямаше :3: по пътя. Пристигането ни беше ознаменувано с прилично надсвирване на паркинга, като от 3 различни коли май се чуваха около поне 5 различни музики :19a: или поне на мен така ми се струваше, като крайния ефект всъщност доста наподобяваше какафония :3: Но това беше без значение, защото настроението беше страшно весело и дори не забелязвахме студа.

Настанихме се и веднага се метнахме в ресторанта, където пристигналите по-рано, или по-точно още следобед, вече бяха загряли обстановката. И така, във весели разговори, хапване, пийване, пийване :3: пийване и танци продължи вечерта чак до 5 сутринта :thu: С Мишо пак не пропуснахме традиционното си изпълнение на Дунавско хоро (Мишо, естествено по джапанки), без което все едно не сме били на Опел сбирка :dancin:
:3: :61: Моля, всички, които се наемат отсега занапред да бъдат организатори на подобни събития, гледайте ДА НЯМА ПИАНО! :3:

Съботата се разрази в пицария "Фламинго", където не знаеха какво им се случва, и гледаха :c010: :3: докато Митко не им обясни: "Това е Опел клуб, братче!" Някъде по средата на яденето пристигнаха направо там и Дамян и половинката му. След като похапнахме едно хубаво във въпросната пицария в Ловеч, се върнахме обратно до станцията в Сливек, за да уточним бройката хора за вечеря и да вземем Неравния, когото бяхме забравили :3: спящ... Междувременно пристигнаха xcalibur и xcaliburitza. После всички в дъъъълга колона от :19a: потеглихме към Троянския манастир. Там се наредихме на разкошно големия за нашите цели паркинг, за да направим снимки за новите хедъри на форума :doh: Именно тогава се появиха и гореспоменатите лелки с клиото, които видяха, че явно правим нещо специално на това място, и някакси нарочно се кльофнаха като бедуин в пустиня в идеалния център на паркинга. Да, ама ние си имаме луди глави - толкова луди, че не може едно клио да е по-упорито от техните дружни усилия да бъде избутано в стената :doh: Докато бяхме в църквата, палим свещички, едно-друго, Ванката пали свещичка за астрата, и в същия момент Жоро го вика да се обади на Боян, който в същия момент звъни да каже, че е намерил заветната помпа! Дали Господ не кара опел?... :19a:

След като отметнахме културното мероприятие, решихме да осигурим вечерта и отидохме на пазар за :ban: в Ловеч, понеже бяхме изпоркали всичкото пиене :doh: После дойде ред на опита за вдигане на адреналина на пистата до с. Дойренци. Остана си само опит поради гъстите кълбета мъгла, които се диплеха навсякъде. Ясна беше работата, пак е станало време за :3: :61: Макар и малко по-вяла, което е обяснимо, вечерта пак беше на ниво. На по-късен етап имаше дори танци по масите :19a:

Последният ден от нашата визита в Ловешкия край започна отново с ядене и кафе в пицарията, на която Митя предвидливо беше взел телефона и се обади за резервация, ама що само за 15 човека, Митя? :3: След похапването варненската група си хвана пътя, за да успеят да се приберат навреме, а останалите се качихме до крепостта. То не беше обикаляне, снимки, катерене по портите... след което, за съжаление стана време да потеглим и ние по обратния път :3: Пътувахме в мъгла почти през целия път, но това не ни попречи да си направим весело взаимно надпреварване по магистралата :sup: Весел завършек на един весел и изморителен уикенд :61:

Моля, сега някой да онагледи моя разказ с някоя снимка :doh:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 04 декември 2006 - 00:32

Абе какво стана бе колеги толкова народ с фото и никакви снимки :c010: Ndoy даже и видео направи. :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 04 декември 2006 - 00:37

chepa_2001, на Dec 4 2006, 12:32 AM, каза:

Абе какво стана бе колеги толкова народ с фото и никакви снимки :19a:  Ndoy даже и видео направи. :19a:
 

Героите са уморени :19a: :c010:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 04 декември 2006 - 00:41

kaka, на Dec 4 2006, 01:37 AM, каза:

chepa_2001, на Dec 4 2006, 12:32 AM, каза:

Абе какво стана бе колеги толкова народ с фото и никакви снимки :19a:  Ndoy даже и видео направи. :19a:
 

Героите са уморени :19a: :c010:
 

Е нали и ти си един от героите?
П.С. Утре чакаме снимки.
Отговори

bugatti снимка bugatti 04 декември 2006 - 01:58

И аз бях там...........и аз приказвах :c010: :19a:
Отговори

Mixi снимка Mixi 04 декември 2006 - 03:03

bugatti, на Dec 4 2006, 01:58 AM, каза:

И аз бях там...........и аз приказвах :c010:  :19a:
 



Ооо ДА! ти приказваше.......чак не млъкна....! добре че са измислили ОФФ на тия радиостанцийки ....... :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 04 декември 2006 - 04:25

Леле кви добри снимки имаааааа :c010:
Ай утре ше ги качвам, че ся се довърших нещо и вече ме болят очите. Деебиш и книгите, поече нема да чета :19a:

П.С. Стягайте се за 15ти! Вие си знаете :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 04 декември 2006 - 09:11

Ndoe, на Dec 4 2006, 04:25 AM, каза:

П.С. Стягайте се за 15ти! Вие си знаете  :c010:

Споко стегнати сме!!! Знаеш че ние такива семинари не пропускаме :19a: , ей го тука два дни бяхме на учебен център... Що гуми по игрището и пиене изчезнаха за това обучение...
Давайте снимки!!! ЧЕ да се разбере к'ва масовка е била...
За мен беше незабравимо... Толкова коли в колона аз не бях виждал.
Отговори

miliev снимка miliev 04 декември 2006 - 11:42

Хехе, явно е било яко събрание, аз имах желанието да ви изненадам в събота, че бях се понесъл към Троян, но "дебелата" мъгла ме възспря, а и не намерих с кой да дойда, всички предпочетоха да пият на топло от колкото да търсят в мъглата "някаква почивна станция"...
Нищо, обещавам участие на следващата сбирка :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 04 декември 2006 - 15:47

Еи колеги даите некоя снимчица така да се порадвам и аз :c010:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 04 декември 2006 - 16:35

kaka, на Dec 4 2006, 12:21 AM, каза:

Мишо, тръгнал доста след нас, каза "след 10 минути сме там" и след ТОЧНО 10 минути беше там!
 

Кака, т'ва го казах аз, а ти не си разбрала с кой говориш :)

kaka, на Dec 4 2006, 12:21 AM, каза:

:19a: Моля, всички, които се наемат отсега занапред да бъдат организатори на подобни събития, гледайте ДА НЯМА ПИАНО! :3:
 

Даааа, и е неприятно да ти защипят пръстите докато свириш...

kaka, на Dec 4 2006, 12:21 AM, каза:

... и да вземем Неравния, когото бяхме забравили :19a: спящ...
 

Е, вие ако мен не забравите - кой :crazy:

kaka, на Dec 4 2006, 12:21 AM, каза:

После всички в дъъъълга колона от  :3: потеглихме към Троянския манастир. Там се наредихме на разкошно големия за нашите цели паркинг, за да направим снимки за новите хедъри на форума :19a:
 

Ще ми се да ги видя тези хедъри - качвайте снимки де!!! :61: :c010:

kaka, на Dec 4 2006, 12:21 AM, каза:

Докато бяхме в църквата, палим свещички, едно-друго, Ванката пали свещичка за астрата, и в същия момент Жоро го вика да се обади на Боян, който в същия момент звъни да каже, че е намерил заветната помпа! Дали Господ не кара опел?... :61:
 

Това ще стане ясно тия дни...

И в заключение да кажа - аз снимки нямам за качване! С тая разделителна, дето някой неразбиращ ми е сложил на камерата не мисля, че ще мога да кача каквито и да било снимки, камо ли пък такива за хедър! А толкова се старах :3: Ма то е така, като апарата ми стана на курва, дори липсват някои снимки... No comment повече!
Отговори

Иво снимка Иво 04 декември 2006 - 16:46

ей Ванка как така? На каква резолюция са снимките? Искам поне тази на Владо зад бутилката

Аз довечера ще видя какво са снимали с моя апарат и ще кача някъде снимките. Приятелката на Марио беше с хубав апарат и чакаме хубави снимки от там
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg