Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Поредният Пиянски Уикенд!

Тази тема е заключена « Prev

Vassil снимка Vassil 25 февруари 2007 - 01:55

Ами наистина, супер много време (и пиене) ни трябваше да го решим!!! Следващият Опел Уикенд (май е 6ти), ще бъде в Петрич! Знам, че има някви планове вече за насам-натам, те си остават, но който дойде, няма да остане разочарован! С определена група всеизвестни колеги (пияници!) решихме, че няма как да чакаме още месец и незнам си колко за да се съберем, за това ще го направим сега. Та така, да минем по същество.......тръгваме в 18:00 от ОМВ Бояна на 02.03ти! Някъде към 21:00 смятам да сме там, като спането е лично от мене (демек без пара)! За храната и пиението, там ще го мислим, но смятам, че ще е на домашно или навън по ресторантите и кръчметата. Естествено е, че ще седим до Неделя, като ще тръгнем наобратно, когато решим и най-вече, когато станем!
Ми тва е най-общо казано, ако имам нещо за допълване, ще го съобщя, а ако Вие имате въпроси и препоръки, казвайте докато е време! Друго сега не се сещам, но съм сигурен, че има, така, че подсещайте ме! :kuku:

Еми, започваме преброяването: :kuku:
01. Аз
02. Васи (2ма)
03. Жужа
04. Акулата
05. 30е
06. Жоро
07. Метаня
08. Scorpion_BV
09. О-Z
10. Микси

Общо пациенти: 11
Отговори

Vassil снимка Vassil 25 февруари 2007 - 01:58

Сега си мисля, че там има доста фенове, които ще се присъединят, също така съм сигурен, че и от Благоевград ще има доста ентусиасти! Забравих да Ви кажа, че има и Летище, което е супер удобно за гонки, замервания и т.н. :kuku:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 25 февруари 2007 - 04:38

Петрич место въча ли кфо, не разбрах баш. Ако обичаш да разясниш :kuku:
Отговори

kaka снимка kaka 25 февруари 2007 - 11:43

Ndoe, на Feb 25 2007, 01:55 AM, каза:

тръгваме в 17:00 от ОМВ Бояна на 02.03ти!

18:00, адаш, на работа сме. Тая мастика вчера ти е запушила ушите :mhihi:

Петрич НЕ Е вместо Въча.

П.П. Аз съм двама.

П.П.2. Колко човека може да поеме мястото за спане :beer:
Мнението беше редактирано от kaka: 25 февруари 2007 - 14:17
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 25 февруари 2007 - 14:09

ми от нас още трима :)
ас южуал - Аз , Микси и Акулски
1 брой кола :mhihi:
Отговори

Оги снимка Оги 25 февруари 2007 - 14:37

Ndoe, на Feb 25 2007, 02:55 AM, каза:

Следващият Опел Уикенд (май е 6ти), ще бъде в Петрич!
 


Е т'ва вече лично го приемам :mhihi: Толкова ли е трудно да се избере някое място на ИЗТОК от София :beer:
Мисля, че ще стане по-яко ако има повече хора ... ако е в Петрич ще е Уикенд на Опел Клуб София :beer:
Просто не е оправдано при условие, че България от единия край до другия е някакви си 500 км аз да пътувам 650 да отида до някъде :ph34r:
Отговори

Vassil снимка Vassil 25 февруари 2007 - 15:13

Хуу е! Няма да има нищо там! Айде пусни една оферта за Варна и идваме :mhihi:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 25 февруари 2007 - 18:57

Чшш, чилаут OCB!!! :b010: Пичове.. и пички.. къде са офертите за северна, за южна, за източна България... нямам спомени досега някой да е пускал сериозна тема за национална или регионална среща и да му е било отказано! И все пак Варненци се събирате и пиете във Варна, Загорци в Загора, Софиянци в София.. Думата ми е че от много време не е имало национална среща! НО дори и да има, където и да има, винаги ще има някой на който няма да му е особенно удобно да дойде.
Айде който иска да се записва че местенцата са ограничени а компанията ще селектирана сред видни алкохолици :beer: :bou:
Чшш, Варненци, ай не се прайте, некои от вас са забелязани в Банска околия изневеряващи на марката/макар и за тест драйв/, а ей го кае е Банско кае е Петрич.
Пийс Н лъв ту ол май Опел брадъз н биачез /ризпект Васе/ :mhihi: :beer:
Отговори

kabby снимка kabby 26 февруари 2007 - 09:26

ЕндоУ, тоя час на тръгване много крив бре.

Дай някакъв по-приемлив за тия дето са на бачкане.
Аз съм на семинар по принцип .. де факто до петък сутринта ще знам дали ще мога да се покрия че мерак за път не ми липсва.
Отговори

Celica снимка Celica 26 февруари 2007 - 09:39

Олеле... това е.... абсолютно в противоположния край на БГ и то по диагонал, спрямо Варна :icon1_sad:
Отговори

kaka снимка kaka 26 февруари 2007 - 09:45

Celica, на Feb 26 2007, 09:39 AM, каза:

Олеле... това е.... абсолютно в противоположния край на БГ и то по диагонал, спрямо Варна  :icon1_sad:
 

Така е, само че сме го замислили от 1 година :mhihi: и май вече е време да го осъществим. А вие по това време нали и без това ще имате събиране в Шумен :beer: Та така ще се образуват североизточна и югозападна сбирка на :beer: :61: по едно и също време, нещо като 2 в 1.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 февруари 2007 - 10:31

Аз за жалост няма да мога. Просто ми е много далече. Това е на другия край на Югозападна България. С тая мойта бегачка, треа да дам един куп пари за гориво. Нещо ако си намеря партия, може да измислим. Ще ви кажа в Петък окончателно. А пътя до там как е? И ако дойда с бегачката (ако запали в Петък) ще има ли с кой да се дръпна на летището в Карналово? Смисъл ще има ли и други бързи коли?
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 26 февруари 2007 - 10:52

Scorpion_BV, на Feb 26 2007, 10:31 AM, каза:

Аз за жалост няма да мога. Просто ми е много далече. Това е на другия край на Югозападна България. С тая мойта бегачка, треа да дам един куп пари за гориво. Нещо ако си намеря партия, може да измислим. Ще ви кажа в Петък окончателно. А пътя до там как е? И ако дойда с бегачката (ако запали в Петък) ще има ли с кой да се дръпна на летището в Карналово? Смисъл ще има ли и други бързи коли?
 

:beer: :mhihi: :c010: :beer: :beer: :beer:

Аз можеше и да се появя,но и този път ще пропусна :61: пуста София
Отговори

Vassil снимка Vassil 26 февруари 2007 - 14:14

Аре гейове, малко по сериозно! :icon1_biggrin:

Джули, казах Ви е! Дайте оферта и идваме, напълно сериозен съм! Ако ще и в Каварна да е! Само дайте офертата, за спане и т.н. А както каза Васи, тва го мислим и говорим повече от година дори и наистина е време да го направим, което пак казвам не е вместо Въча, вместо Гърция, вместо Варна, вмсесто Шумен и незнам си вместо кво :icon1_wink:

Ок, аз доколкото си спомням в "Къщата" говорихме да тръгнем в 17:00, но няма ядове, ще го променим. Нека обаче наистина бъде 18:00 за да не става много късно натам! Осигурил съм място за спане, примерно за 13-16 човека, като няма да е най-удобното възможно, но за без пари, толкова! Ако се съберем повече хора, което така като гледам ме съмнява, ще мислим още некви врътки. По принцип има една много яка хижа горе в планината за 5кинта на легло, но тва е краен вариянт! Програмата за там, почвам да я мисля и ще останете доста доволни, сигурен съм! Ако имате някви въпроси, казвайте и да го правим :dancin:
Отговори

30e снимка 30e 26 февруари 2007 - 14:19

Пишете на колебливо :mhihi: :beer: :beer:
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 февруари 2007 - 14:40

То да ме включите в мислещите е силно казано, понеже не правя непосилни ми работи като мислене, ама все пак ме пишете.
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 26 февруари 2007 - 15:36

Имали OPEL :mhihi: уикенд и аз съм там :beer:.
Отговори

Vassil снимка Vassil 26 февруари 2007 - 15:55

Митаче, колко сте бе човек? Целото Фемили ли :mhihi:
Отговори

Celica снимка Celica 26 февруари 2007 - 18:28

Ndoe, на Feb 26 2007, 02:14 PM, каза:

Аре гейове, малко по сериозно!  :icon1_biggrin:

Джули, казах Ви е! Дайте оферта и идваме, напълно сериозен съм! Ако ще и в Каварна да е! Само дайте офертата, за спане и т.н. А както каза Васи, тва го мислим и говорим повече от година дори и наистина е време да го направим, което пак казвам не е вместо Въча, вместо Гърция, вместо Варна, вмсесто Шумен и незнам си вместо кво  :icon1_wink:



Не съм молила да сменяте мястото или съм протестирала че замествате нещо... но след като прочетох поста на Лоз реших да проверя къде аджеба е това по точно на картата, видях че е наистина далеч и едва ли ше се организираме до там, а бъдете сигурни че не малко хора от вн имат желание...
затова бях тъжна!

извинявам се за което ..................
Отговори

Vassil снимка Vassil 26 февруари 2007 - 18:33

Еми и на мен ми е Тъжно, че няма да можете да дойдете! Кво, не искам да се видим с Вас ли? Бъркате много! Просто както казахме, това е запланувано от много време и вече трябваше да го направим. Ако е във Варна, няма да могат да дойдат момчетата от Благоевград примерно. Винаги ше има такива, на които не им е удобно! Няма друг начин просто. Иначе разбрах какво искаше да кажеш, съгласен съм! И не се извинявай така, иронично, знаеш, че няма за какво :icon1_wink:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg