Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел Уикенд !

Жоро снимка Жоро 03 февруари 2006 - 09:50

Buxalkata, на Feb 2 2006, 09:12 PM, каза:

vlad0, на Feb 2 2006, 02:13 PM, каза:

аз пак да попитам за всеки случай, няма ли някой който ще изяви да пуснем няколко пъти по пистите :( /аз не съм особено добър и се водя за силно начинаещ/ - опс последното май не трябваше да го казвам сега няма да има никакви желаещи
:drinkin:
 

Ми ти с борд аз и приятелката ми сме с шейни4ки ще ти правим компаня:)и на пистата и .... :2bg: :thu:
 

Е аз освен да си извадя Вер Махта от килета да ви покажа к'во е шус... Че с него трудно се ходи да не говорим за паразаляне...

vlad0, на Feb 3 2006, 03:55 AM, каза:

аз праим тренировки, ама не за пистите, а за масите  :nau:  :nau:
 

Тренирай няма да ни излагаш я :smile3560: ! Че аз както не пия от около месец трябва накой да ми прави компания :nau:
Отговори

zag снимка zag 03 февруари 2006 - 10:03

Сега оствава някой да каже пътната обстановка :)
:smile3560:
Аиде момчета утре по това време сме в Пловдив че имаме малко работа там и ще гледаме към 11.00 да се измъкнем от там...и да не закъснявате много. И лек път:drinkin: :dancin:
Отговори

kaka снимка kaka 03 февруари 2006 - 10:11

Ndoe, на Feb 3 2006, 01:33 AM, каза:

Стегнахте ли багажа  :smile3560:
 

Още снощи, че днес съм на рожден ден и няма да имам кога.. ;)

zag, на Feb 3 2006, 10:03 AM, каза:

Сега оствава някой да каже пътната обстановка :)
 

По-късно ще се чуя с моите хора горе и ще кажа какво е пътното положение.
Отговори

kabby снимка kabby 03 февруари 2006 - 13:40

Репортерски екип на "ТВ Рила" - гр. Дупница ще дойде да ни снима.

Програмния директор обеща да е през деня... за да не ни хваща в неприлично състояние.

Все още се чудят дали ще смогнат но е много вероятно да ни пуснат във вечерните новини.
После аз ще взема видеото и ще го метна някъде за сваляне.
Отговори

ASCONA 1.6N снимка ASCONA 1.6N 03 февруари 2006 - 14:35

Цитат

Репортерски екип на "ТВ Рила" - гр. Дупница ще дойде да ни снима.

Програмния директор обеща да е през деня... за да не ни хваща в неприлично състояние.

Все още се чудят дали ще смогнат но е много вероятно да ни пуснат във вечерните новини.
После аз ще взема видеото и ще го метна някъде за сваляне.
:smile3560: :drinkin: :2bg: :nau: :thu: :nau: :thu: :nau: :thu: :thu: :nau:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 03 февруари 2006 - 14:43

Само така нека да има медийна известност. Само сега много ме е яд че не написах адреса на клуба на лепенките :smile3560: :drinkin: :2bg: :crazy:
Отговори

kaka снимка kaka 03 февруари 2006 - 17:24

Току що едни колеги се върнаха от Паничище. Казаха, че пътя тук-таме само има сняг, но 80% си е на чист асфалт. Не бойте се, ще стигнем!
Отговори

ГостBuxalkata_* 03 февруари 2006 - 19:24

Абе просто организацията е на адски високо ниво :smile3560: :drinkin:
Отговори

kaka снимка kaka 03 февруари 2006 - 20:44

Мамка му, да му се не види! :smile3560: :drinkin: :thu: :nau: Шлепа още не е готов... тия, дето лепят цепнатинката на "новата" броня не са готови, а и китовете искат технологично време преди боята.. Супер много ме е яд! Няма да ми покажат колата по талавизията :thu: Нищо, всяко зло за добро, поне ще я направят качествено. Пък ние и друг път ще ходим някъде организирано, ще има и друг шанс да се включа в колоната. Добре, че има колеги като :thu: Zhoro :thu: , които доброволно си предложиха услугите :nau: Ето това е идеята на клуба - добронамереност и колегиалност :thu:

Между другото (между мрънкането ми), утре за обяд ще има пилешка супа + другото оставих да го измислят какво да е. Само за сведение, кисело зеле ще има ;)

Хайдеееееееееееееее, време не останааааааааа! :thu: :2bg: :nau: :thu: Отивам на рожден ден, да пия Публикувано изображение , че ме е яд! :nau: :nau:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 03 февруари 2006 - 21:14

Привет колеги!

Каква ви е организацията последно за утре? В колко тръгвате от София и към колко да се чакаме на ОМВ Дупница? Хайде казвайте да не се разминем ей! :drinkin: :smile3560:
Отговори

kaka снимка kaka 03 февруари 2006 - 21:17

Ние в 11 потегляме... Към 12? Абе, имаме си телефоните, ще държим връзка :smile3560:
Отговори

Vassil снимка Vassil 03 февруари 2006 - 22:24

Опалянка, вие тръгнахте бе........ми на ОМВто и Аз смятам да сме към 12:00, но е събота и всеки ще се запътва към селата да го еба, така че може и да укъснеем малко но не вярвам, а пък и не мисля че 10-15 мин ще са от значение толкова. Аз пък за съжаление няма да мога да взема радиостанцийте, а Адашке на теб ти казах, опитах се да те подготвя но.......всички майстори са такива, то се знае. А ми е интересно каква ше е тая новина по телевизията, аз не съм много за ама незнам. Смисъл кво ше кажат, нито е събор нито нац. среща, нито нищо, просто отиваме там от форума, знам ли. Аз 10:10 съм на ОМВто на линия. MpbHku ти с Zhoro ли ще се возиш защото и shopa няма да е с Опел а с Ауди, та ше е най-отзад да не ни излага, да не си след него ми е мисълта. Еми ай за сега па ако измисля нещо ще пишем :smile3560:
Отговори

ГостBuxalkata_* 03 февруари 2006 - 22:57

ее уж ОПЕЛ ликенд то вси4ко....но без опел да бях дошъл и аз с алфата щеше да е якоо......... :smile3560:
Отговори

Vassil снимка Vassil 03 февруари 2006 - 22:59

Току що shopa, за съжаление ми съобщи че най-вероятно ще са само двама утре. Адашке това дали ще им обърка плановете в хотела, дано няма сърдити.

Та мисълта ми е че на тяхно място може ако има още някой желание да се присъедини, това исках да кажа общо взето.

Дейба как се поскапват нещата едно по едно в последният момент винаги :smile3560:
Отговори

Гостshopa_* 03 февруари 2006 - 23:39

2бр във 10.00ч сме на ОМВ Бояна :smile3560:
Отговори

Vassil снимка Vassil 03 февруари 2006 - 23:41

:smile3560: Махни тва Corsa от Профила че ше стане боя ей сега, до утре. А Пепино що се отказа, или го командировахте да бачка докат вие се веселите :drinkin:
Отговори

Гостshopa_* 03 февруари 2006 - 23:52

Позна :smile3560:
Отговори

HEFE снимка HEFE 04 февруари 2006 - 00:20

В 10.15 съм на ОМВ-то, вече направо нямам търпение да запалиме гумите :smile3560:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 февруари 2006 - 07:23

Добро утро колеги! Да не вземете да се успите ей! :drinkin: А за отказалите се да земем да идем да ги вземем на абордаж! :newsm65:

Айде до после!

:smile3560:

П.С. Отивам да лъсна Опела и да му сложа новата маска да е издокаран за срещата, че са с тая дупка от пред ме е срам да го изкарам!

:2bg:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg