Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел Уикенд !

Moonlord снимка Moonlord 17 януари 2006 - 18:38

Ами и аз трябва да видя как ще я сколасъм с работата и ще напиша ако успея :huhsign:
Отговори

ГостBuxalkata_* 17 януари 2006 - 18:59

:mhihi: Владо а Ники ще идвали все пак?????4е екскурзя без него няма да е кууул :dancin: :huhsign:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 17 януари 2006 - 19:36

Buxalkata, на Jan 17 2006, 06:59 PM, каза:

:fire: Владо а Ники ще идвали все пак?????4е екскурзя без него няма да е кууул :dancin:  :huhsign:
<{POST_SNAPBACK}>


Казах му че ще има ракия така че не вярвам да не дойде :mhihi:
Отговори

Vassil снимка Vassil 18 януари 2006 - 01:13

Браво бе няма ме един ден и не мога да смогна да прочета написаното от вас :beer:
Така така значи ще се заформим а, много добре. Аз ще се заема с фотото тъй като гледам че няма други желаещи. С музиката обаче какво правим, защото ако Vlad0 няма на кво да си упражнява походката не става :mhihi: Предложения некви? Другото което ще ви предложа е да се сместите по няколко в кола, не е нужно всеки да е с неговата си, така пестите от мангите разбира се. Друг е въпроса че колкото повече Опелчета толкова по добре ама все пак и финанси требват, важното е желанието. На срещата в Неделя ще направим последни доуточнения и ще се изясни абсолютно всичко, ако има още нещо де! Има ли скиори или сноубордисти или шейнисти или квито и да било зимни спортисти, освен Vlad0 който дори и на дансинга не сваля ските :bubbarubb:
Аааа също има ли някой освен мен, който да е навит за две нощувки :fire: защото мисля че след първата ще е трудно лягането, камо ли пък ставането, а и надали ще можем да се надлъжем за една само :huhsign:
Отговори

Гостshopa_* 18 януари 2006 - 08:35

А здравейте.

Така кат гледам май и ние 2 бр. сме със вас.

Там скиписта има ли? :huhsign:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 18 януари 2006 - 09:18

Ndoe, на Jan 18 2006, 01:13 AM, каза:

С музиката обаче какво правим, защото ако Vlad0 няма на кво да си упражнява походката не става  :beer:  Предложения некви?


Колега аз имам 1 уредба старичка ще я взема а бай zag ще вземе DVD-то и ето ти музиката готова. А и камера ще носиме ние. Нали после пак филм ще искате :mhihi:

shopa, на Jan 18 2006, 08:35 AM, каза:

А здравейте.

Така кат гледам май и ние 2 бр. сме със вас.

Там скиписта има ли? :huhsign:
<{POST_SNAPBACK}>


Айде Шопе идвай и ти, че ще се забравиме :fire:
Отговори

kaka снимка kaka 18 януари 2006 - 09:34

Ски писти има няколко даже, а с музиката проблема е, че музикалния фонд не е много голям. Уредби има и в ресторанта, и в нощния бар, ама четат само аудио дискове, не и mp3. DVD също има, ама си седи в телевизионната зала, а и не знам може ли да се върже към уредбите.
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 18 януари 2006 - 09:58

MpbHku, на Jan 18 2006, 09:34 AM, каза:

Уредби има и в ресторанта, и в нощния бар, ама четат само аудио дискове, не и mp3. DVD също има, ама си седи в телевизионната зала, а и не знам може ли да се върже към уредбите.
<{POST_SNAPBACK}>


Е да бе ама нашето DVD е преносимо и си върви с уредбата чете мп3-ки даже и на DVD записани. А ако има пък толкова уредби и ако дават да ги ползваме ще вземем само DVD-то, макар че и уредбата нема да натежи.
Отговори

vlad0 снимка vlad0 18 януари 2006 - 14:52

Ndoe, на Jan 18 2006, 01:13 AM, каза:

Браво бе няма ме един ден и не мога да смогна да прочета написаното от вас  :clap:
Така така значи ще се заформим а, много добре. Аз ще се заема с фотото тъй като гледам че няма други желаещи. С музиката обаче какво правим, защото ако Vlad0 няма на кво да си упражнява походката не става  :fire:  Предложения некви? Другото което ще ви предложа е да се сместите по няколко в кола, не е нужно всеки да е с неговата си, така пестите от мангите разбира се. Друг е въпроса че колкото повече Опелчета толкова по добре ама все пак и финанси требват, важното е желанието. На срещата в Неделя ще направим последни доуточнения и ще се изясни абсолютно всичко, ако има още нещо де! Има ли скиори или сноубордисти или шейнисти или квито и да било зимни спортисти, освен Vlad0 който дори и на дансинга не сваля ските  :bubbarubb:
Аааа също има ли някой освен мен, който да е навит за две нощувки  :fire:  защото мисля че след първата ще е трудно лягането, камо ли пък ставането, а и надали ще можем да се надлъжем за една само  :thu:
<{POST_SNAPBACK}>


накрая като ви финтирам всичките и си легна в 21:00 ще видите вие ... ;) :fire: :fire:
Отговори

HEFE снимка HEFE 18 януари 2006 - 15:09

vlad0, на Jan 18 2006, 02:52 PM, каза:

Ndoe, на Jan 18 2006, 01:13 AM, каза:

Браво бе няма ме един ден и не мога да смогна да прочета написаното от вас  :thu:
Така така значи ще се заформим а, много добре. Аз ще се заема с фотото тъй като гледам че няма други желаещи. С музиката обаче какво правим, защото ако Vlad0 няма на кво да си упражнява походката не става  :fire:  Предложения некви? Другото което ще ви предложа е да се сместите по няколко в кола, не е нужно всеки да е с неговата си, така пестите от мангите разбира се. Друг е въпроса че колкото повече Опелчета толкова по добре ама все пак и финанси требват, важното е желанието. На срещата в Неделя ще направим последни доуточнения и ще се изясни абсолютно всичко, ако има още нещо де! Има ли скиори или сноубордисти или шейнисти или квито и да било зимни спортисти, освен Vlad0 който дори и на дансинга не сваля ските  :bubbarubb:
Аааа също има ли някой освен мен, който да е навит за две нощувки  :thu:  защото мисля че след първата ще е трудно лягането, камо ли пък ставането, а и надали ще можем да се надлъжем за една само  :clap:
<{POST_SNAPBACK}>


накрая като ви финтирам всичките и си легна в 21:00 ще видите вие ... ;) :fire: :fire:
<{POST_SNAPBACK}>

Аааа надявам се че няма да има толкова рано натръшкали се по леглата :clap: нали все пак отиваме да си направиме кефа, не да се напием кат прасета :fire:
Отговори

kaka снимка kaka 18 януари 2006 - 15:23

Zhoro, на Jan 18 2006, 09:39 AM, каза:

vlad0, на Jan 17 2006, 05:46 PM, каза:

ако дечицата са 17-18 годишни няма да е лошо  :fire:  :fire:
<{POST_SNAPBACK}>

А така аз съм при Владо!!! Щото няма смисъл да ходя на планина със сняг за това ще оставя жената в Сф :fire:
<{POST_SNAPBACK}>

Не се наточвайте, току-що разузнах, че са момченца футболистчета! Така, че, Жоре, ако ще се "размножаваш", сега е момента.

В очакване на менюто сме.

П.С. Който се колебае, да мисли по-бързо, че има и други запитвания от групи, да не стане накрая да няма места, колкото и да е голям хотела. :fire: Решете, да кажем, до неделя.
Мнението беше редактирано от MpbHku: 18 януари 2006 - 15:55
Отговори

vlad0 снимка vlad0 18 януари 2006 - 15:36

MpbHku, на Jan 18 2006, 03:14 PM, каза:

HEFE, на Jan 18 2006, 03:09 PM, каза:

нали все пак отиваме да си направиме кефа, не да се напием кат прасета :thu:
<{POST_SNAPBACK}>

А така, няма да ме излагате, я! :fire:
<{POST_SNAPBACK}>



Те нещата са взаимно свързани и кеф и пиене ...
няма да излагаме никой то е от тренирано ... :fire:

Публикувано изображение


:fire:

имаме и чувство за баланс в такива моменти:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

MpbHku, на Jan 18 2006, 03:23 PM, каза:

vlad0, на Jan 17 2006, 04:46 PM, каза:

ако дечицата са 17-18 годишни няма да е лошо  :clap:  :clap:
<{POST_SNAPBACK}>

Не се наточвайте, току-що разузнах, че са момченца футболистчета!

И сме в очакване на менюто.

П.С. Който се колебае, да мисли по-бързо, че има и други запитвания от групи, да не стане накрая да няма места, колкото и да е голям хотела. :fire: Решете, да кажем, до неделя.
<{POST_SNAPBACK}>


утре имам изпит и после един и чакам данните за поправителната сесия да видим как ще се сместим ...
Отговори

vlad0 снимка vlad0 18 януари 2006 - 16:53

MpbHku, на Jan 18 2006, 03:23 PM, каза:

Zhoro, на Jan 18 2006, 09:39 AM, каза:

vlad0, на Jan 17 2006, 05:46 PM, каза:

ако дечицата са 17-18 годишни няма да е лошо  :clap:  :fire:
<{POST_SNAPBACK}>

А така аз съм при Владо!!! Щото няма смисъл да ходя на планина със сняг за това ще оставя жената в Сф :fire:
<{POST_SNAPBACK}>

Не се наточвайте, току-що разузнах, че са момченца футболистчета! Така, че, Жоре, ако ще се "размножаваш", сега е момента.

<{POST_SNAPBACK}>


Жоре, вземи жената и още няколко нейни приятелки ;) :fire: :thu:

или вземи просто няколко приятелки, ама вземи и за теб :fire:
Отговори

ГостBuxalkata_* 18 януари 2006 - 20:01

За предложението 4е не е задължително всеки да идва с колата си ще имали при някои место за още 2-ма или още 2-ма при мене аз до неделя ще кажа 100% дали идвам,но така като гледам към 90% съм на линя .
Пък и няма да съм с опела за това ако не искате италиянки някои да ни приути :fire: :fire:
Отговори

ASCONA 1.6N снимка ASCONA 1.6N 19 януари 2006 - 14:50

Айде и аз съм сигурация :) барабар с жената и децата :fire:

П.П. Имам следната идея :

Ще взема от тези лентите които са за носене на врата на GSM-и или ключове. Виждал съм жълти с надпис Опел и емблемата - та една такава я разделям на две и на антената. Да си личи по някакъв начин че сме група и имаме мероприятие :fire: ;)
Отговори

zag снимка zag 19 януари 2006 - 16:01

Айде давайте колко повече толкова по добре да става калабалъка пук и като видят толкова опели пред хотела се ще се сетят че има нещо по така :) :fire: :fire: :fire: :fire:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 19 януари 2006 - 16:58

:fire: Абе една лепенка на вратата може да си сложим после се маха лесно :) пък формат А4 ще ни излезе кам 50ст с печатането :fire: Пък може и като флаг за антената да го направим :fire:
Отговори

ASCONA 1.6N снимка ASCONA 1.6N 19 януари 2006 - 17:08

VectraGT, на Jan 19 2006, 05:58 PM, каза:

:fire: Абе една лепенка на вратата може да си сложим после се маха лесно :) пък формат А4 ще ни  излезе кам 50ст с печатането  :fire: Пък може и като флаг за антената да го направим  :fire:
<{POST_SNAPBACK}>



Съгласен, ако някой може да направи лепенки или флагче ще е супер :thu:
не е проблем дали ще е 50ст или 1 лев :fire:

аз дадох предложение, защото това ми хрумна на прима виста - ще изберем най-доброто ;)
Отговори

ГостBuxalkata_* 19 януари 2006 - 18:06

Buxalkata, на Jan 18 2006, 08:01 PM, каза:

За предложението 4е не е задължително всеки да идва с колата си ще имали при някои место за още 2-ма или още 2-ма при мене аз до неделя ще кажа 100% дали идвам,но така като гледам към 90% съм на линя .
Пък и няма да съм с опела за това ако не искате италиянки някои да ни приути :fire:  :fire:
<{POST_SNAPBACK}>



та по моя въпрос никои нищо не каза :fire: пък дори и да съм с моита кола една алфа няма да ви загрози след това снимките :clap:
Ми зна4и и аз СЪМ ВЕ4Е СИГУРЕН 4е идваме -2бр..и Мрънки да запази ако може стая с 2бр легла и там пакета за папането дето е full..... :thu: :fire:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 19 януари 2006 - 18:31

Направих примерно стикерче, по-семпло, но за 1 ден няма да му се впечатляваме чак толкова. Ако всички са съгласни, мисля за предния капак да го направим, да казват и да видим там 10-20 бройки ще пусна. :fire: :fire:

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  stiker.jpg (50,43K)
    Брой изтегляния: 40
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg