Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел Уикенд 2 !

Тази тема е заключена

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 19:31

Значи ето сайт с снимки на 2-та хотела просто вътре няма снимки, абе обикновен хотел.

http://vereya.com/ob...hp?lang=bg&cid=

Обадих се и на другия който е баш на пъпа на центъра и можете да ходите по терлици до дискотеките :) Там цените са по-скъпи както и предполагах, стайте са пак само двойни. Цени без TV-48лв. с TV-60лв, лукс 75 и супер лукс 95лв. Закуската пак е отделно по 4лв и за обяд и вечеря трябва да говоря с управителя, за отстъпки и други такива пак само с него а сега го нямаше, ако толкова много искате да сте по-близо до центъра може и там само кажете.
Отговори

HEFE снимка HEFE 13 февруари 2006 - 19:37

Жорка аз пари за пиене не пестя защото така или иначе този път няма да пия, вече ще си правя компания с Мишо ще си бъдем трезвеници. А иначе за хотела както писах по-горе по-добре да е евтиния, закакво да набутваме повече пари само защото е 300 метра по в центъра
Отговори

zag снимка zag 13 февруари 2006 - 19:38

Не се притеснявайте Стара Загора не е чак толкова голяма че да не можете да се приберете.Тука в центъра всичко е наблизо:)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 19:40

Абе 300 метра е до началото на централната улица иначе до дискотеките е кам километър. Но ако си хващате таксита са по 1-2лв като си го делнете на 3-4 човека ето ти ефтенийка

П.П. Ако има социално слаби, който не пълнят мифки и други такива може да спят у нас има 2-3 места :) и 1 в моето легло, специялна оферта към женската половина на форума :gosh:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 13 февруари 2006 - 20:34

:gosh: абе по-добре в ония на 300м ... ;) от центъра това въобще не е далече ...

тоя другия го знам ... ;)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 20:36

Този дето не го знаеш е и близо до канала само за хора като тебе. Голям канал голямо нещо човек няма преливане :puke:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 13 февруари 2006 - 20:39

VectraGT, на Feb 13 2006, 08:36 PM, каза:

Този дето не го знаеш е и близо до канала само за хора като тебе. Голям канал голямо нещо човек няма преливане  :puke:
 


насрахте се с това :puke:
да ви еба у светиците всички :gosh:
Отговори

vectra снимка vectra 13 февруари 2006 - 20:51

fatal, на Feb 13 2006, 08:28 PM, каза:

Така - значи са мноо съм нервен щото тъпата ми майчица не позволи да дойда :gosh:  :gosh:

Ще се налойи да ме отпишете :gosh:
Са цяла нощ ще си :gosh:
 


ти пък кой си?!Супер фън да не те пуска мама...колеги иначе аз да си кажа...с удоволствие съм там, но зависи от кеша...момчиле пиши ни в колебаещи се с брат ми и това е...за по-нататък ще ти кажа със сигурност..само ми дай срок!И да ти кажа хотела, в който спахме миналия пък(железник ако не се лъжа) си беше едно по-евтин и второ перфектен!
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 февруари 2006 - 21:25

vlad0, на Feb 13 2006, 08:39 PM, каза:

VectraGT, на Feb 13 2006, 08:36 PM, каза:

Този дето не го знаеш е и близо до канала само за хора като тебе. Голям канал голямо нещо човек няма преливане  :puke:
 


насрахте се с това :puke:
да ви еба у светиците всички :gosh:
 

Владо аз незнам за кво им се връзваш на детските изказвания все едно и те не са се напивали.....я им се скарай набързо ако обичаш :gosh:
Отговори

ГостBuxalkata_* 13 февруари 2006 - 21:50

И на мене ми се идва и ако идвам пак сме 2-броя :gosh: но ме интересува и мене колко кеш ще трябва,4е тука некви свети валентин..некви рожденни дни и малко се поопразни джобето ,,пук и пак на някой ще му правим компаня( много сме кротки и не пушим ама няма проблем ако се пуши... :gosh: стига да дойдем де ама за са КОЕЛБАЕЩИ СЕ !!!

Та Мом4иле кажи общо горе долу колко пари4ки ще трябват !!! :gosh:

П.с А гледам 4е в Железник има и едни4ни стай те на каква цена са???? :gosh:
Отговори

kaka снимка kaka 13 февруари 2006 - 21:59

HEFE, на Feb 13 2006, 07:26 PM, каза:

... все пак само едно спане е това

Да ви дам ли хинт? Поглеждали ли сте календара за кой уикенд става дума? - 4-5.03. А преди него какво е? - 03.03 - Национален празник и официален неработен ден! Така, че може да стане и за 3 дни с 2 нощувки :dancin: :gosh:

П.С. Шлепа ми е готов, взех си го, приемам пътници :gosh: :gosh:
Мнението беше редактирано от MpbHku: 13 февруари 2006 - 22:32
Отговори

Владо снимка Владо 13 февруари 2006 - 22:11

Жилйезника е перфектен, апартамента е МЕГА добър - пробвахме го наща група на срешата ))) Определено си заслужава - много добър!

Аз този уикенд съм по Загората , ма може и по натам.пак Ще преценя по натам )))
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 22:45

Сега малко отговори. Еденични стай няма, може един човек в двойна стая но се плаща като за 2ма :). За пари кво да ви кажа то засико колко пиете колко ядете всеки може сам да си направи сметката за себе си. А LET's вие бяхте в хотел Верея, не в железника или става въпрос за друг път :) Защото тази от рецепцията в Железник ми каза че апартамента не бил хубъв. За 3 дена какво да кажа гледам някой и за 2 нямат пари други може и 4 да искат :) Та ако искате съберете се една агитка който искате да дойдете в петък и пак ще ви посрещна нямайте грижи. Само казвайте кой колко мисли да стой.


П.С. Айде ще се пробвам да дам някой цени за хора който мислят да минават тънко.

1 нощувка - 18лв.
съботен обяд - 5лв (има една хубава и ефтина закусвалня ако не се тъпчете стигат.)
съботна вечеря - 15лв ще се мъча да уредя някаква такава цена за кръчмата ако не може и на свободна консумация, за пиенето не пиша нищо.
неделя сутрин - 1.5лв(две парчета пица, мене ме кефят а и е най-ефтиното което се сещам)
неделен обяд пак може да минете с 5лв.
кафета и разни даречем - 10лв

И кво стана към 50лв, без бензина :)
Отговори

Владо снимка Владо 13 февруари 2006 - 22:51

абе знам аз много добре къде съм бил - нали аз ти го посочих тоя хотел в безизходицата :gosh: :gosh:

апартамента е мЕГА добър и беше всичко ново ... а ресторанта дето е там го посещавам всеки път - доста добре се справят :gosh:
Отговори

vectra снимка vectra 13 февруари 2006 - 22:55

бе не знам как е апартамента ама самия хотел и нашата стая бяха супер добре!Поне според мен за парите си беше 10 точки!Момчиле я погледни и обади оферта за там...а за храната и пиенето..по някое време в малките часове ще се набием в апартамента и там...яко пиене...
Отговори

zag снимка zag 13 февруари 2006 - 22:56

Това са цени за същия хотел в който бяхте миналата година :)
Отговори

ГостBuxalkata_* 13 февруари 2006 - 22:57

Има едини4на стая има бе ето аз така 4ета поне
Хотел "Железник" - категория 2 звезди, разполага с 90 комфортно обзаведени стаи - двойни и единични; шест апартамента с TV-sat и WC/вана.Всяка стая е WC/душ

!!!!!!!
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 22:59

vectra, на Feb 13 2006, 10:55 PM, каза:

...Момчиле я погледни и обади оферта за там....


Ако това там имаш в предвид цена на апартамента в Железник съм го написъл по-нагоре 95лв ако ви се дават нямате грижи.


Е аз до сега приказвах с тях и те ми казаха че няма ама ако искаш обади се и ти телефона го има там :) Еденична стая е двойна обаче спи 1 вътре и плаща за 2-ма

П.П. Току що затрих 10-тина мнения моля да не правим темата пак 100 екрана да няма изчитане, първо мислете и тогава поствайте :)
Мнението беше редактирано от VectraGT: 13 февруари 2006 - 23:08
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 февруари 2006 - 23:27

За апартамента, може да събереме пари всички участници.....не за друго ма не ми се вярва някой да иска да му е заета стаята и да неможе да си легне..... а като се събереме 30-40 човека няма да е кой знае какъв разход ;)

П.П незнам колко е голям апартамента ма ако става....лошо няма
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 февруари 2006 - 00:03

Алелелле, пак нема прочитане темата. Аз на толкова от вас исках да отговора ама до кат стигна до тук и си забравих мислите. Пак се връщаме към миналия път, пак некой ного бил пиел, пак некои недоволен.......Абе я се стегнете, ако не искате да идвате стига писали глупостите си тука, нема само да ви ходи по гъза некой и да ви чисти безмислените Оффтопици :gosh:
Офертата на мен ми харесва, дали ще е по 15 или по 25лв. няма голямо значение, важното е желание да има, то пари все ще се намерят от някъде, стига да искате. Като толкова го правите на въпрос, на мен миналия ми излезе около 200лв. НО прекарах страхотно и въобще не ми пука че съм си дал половината заплата. Пак се почва......аз ще взема Леля ми, аз Сестра ми, Аз Мъжа на Сестрами на приятелката, Абе тва е Опел Уикенд, замислете се. Не е зелено училище. Аз също мога да взема 20 човека ама за кво........идвам да се видя с всички вас, не с хората с които съм всеки ден, супер тъпо е, ше ме извинявате ама........За приятелката или приятеля, то е ясно.......ама тва другото не го разбирам чесно. Много срамежливи ли ше доете, незнам. Фанете си земете и класа или отбора по футбол..........много интересно :crazy:
Момчил обяснява във всеки Пост едно и също нещо. Малко май-прекалих ама кво да се прай, леки са ми пръстите тая вечер.

Само да кажа че можеш да запишеш и Климент и Мимето в списъка, за сега са 99% така че ако искаш ги сложи в колебанията :gosh:
Айде вече да идва Март че да се изригва пак :gosh:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg