Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел Уикенд 2 !

Тази тема е заключена

vectra снимка vectra 14 февруари 2006 - 00:07

Бате признавам ти го адски луд си!Момчиле мисля си давай излез с една конкретна оферта и от там да си правим сметка!Аз съм си ученик и поне за мен 40лв за стая си е цифра..още повече, че за храна и прочие още толкова и айде после по две...Та дай една конкретна оферта за хотела и това е..в смисъл какво последно железник ли е?
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 14 февруари 2006 - 00:10

Което е в първия пост то е офертата, другото беше ако някой иска да е по-близо може да спи сам на скъпия хотел :). офертата е 18на човек ако и 10% издействам отстъпка ще е добре ама трябва първо да се съберем повечко хора. Ndoe пак ме разсмя яко но е доста прав за всички неща който каза. Дал съм и най-ефтиния според мен вариянт на изкарването и то е 50лв а не 40 за стая.
Отговори

HEFE снимка HEFE 14 февруари 2006 - 01:07

Вече имам потвърждение за още вама присъстващи, такаче мен ме бройте трима на 100%

ПС. Кога е последния срок за записване? Ако си намеря някоя мадама фенка с Опел и тя да дойде
Мнението беше редактирано от HEFE: 14 февруари 2006 - 01:08
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 14 февруари 2006 - 01:09

Предполагам че и извънредни хора да има няма да е проблем, но примерно до края на другата седмица да имам някаква по-голяма бройка за да почвам преговорите с заведения и хотели.
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 февруари 2006 - 01:15

:gosh: Е добре де, нали отиваме на почивка, са пък и Хотели и Заведения ше купуваме, аз не искам да се занимавам с бизнес, искам да си почина :gosh:

Анди давай фенки и насам, кажи къде ги търсиш да се разровя и Аз :gosh:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 14 февруари 2006 - 05:39

Ndoe, на Feb 14 2006, 01:15 AM, каза:

кажи къде ги търсиш да се разровя и Аз  :gosh:
 

къде може да ги търси - на пейката ако някоя случайно седне =)
Отговори

HEFE снимка HEFE 14 февруари 2006 - 08:03

Мишо мани ти пейката, за нея ше говориме като се видим. Дай сега по-добре се запиши за идване, че без тебе няма да ни е интересно :gosh:
Отговори

kabby снимка kabby 14 февруари 2006 - 10:26

Аз все още съм при "Колебаещи се" но ме бройте за двама.

Като реши възлюбената - ще кажа със сигурност.
Отговори

vlad0 снимка vlad0 14 февруари 2006 - 13:33

може да е тъп въпроса, но ... кои са вечерите за спане ...

3.03 и 04.03 спим и на 05/неделя си тръгваме/ или

04.03 и 05.03 спим и на 06/понеделник си тръгваме/ ?
Отговори

kaka снимка kaka 14 февруари 2006 - 13:54

Ако сте навити, аз предлагам 03.03. и 04.03 да са ни нощувките и на 05.03 - в неделя - да си тръгнем. Не за друго, ами сме на работа в понеделник.. :gosh:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 февруари 2006 - 14:08

Да! Най-добре е така.. 3ти - национален празник се наместваме и на 5ти се изнасяме към голямото село :gosh:

ПС. Владо, това с истинския ОПЕЛ маняк не е ли старомодно за тебе :bandito:
Отговори

zag снимка zag 14 февруари 2006 - 14:26

Значи за датите както решите, който може да си позволи за две вечери наистина ще е яко ако дойде в петък,а другите в събота.Който както си реши.После сте в колона към София :)
А може и на пистата да идем да видим кво ще покажем :gosh:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 14 февруари 2006 - 14:57

Който иска да дойде на 3-ти и да стой до 5-ти, т.е. 2 нощувки да каза да записвам, иначе все ще измислим кво да правим, да не пълним темата с :gosh: сега
Отговори

kaka снимка kaka 14 февруари 2006 - 15:21

Току-що получих запитване от един пловдивски бивш опелист, настоящ мерцедист, дали може да се присъедини към нас :gosh: Може би щяли да са двама или трима. Какво ще кажете, да ги приемем ли? Хора на мъж ми са, може да се получи някой интересен и полезен контакт. :gosh:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 февруари 2006 - 15:25

Публикувано изображение
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 14 февруари 2006 - 15:30

Ами този стикер Пацо ако искаш ти го прави и си ги разпространявайте помежду си поръчвайте стикерите на ЛС на Пацо, да не се претрупва темата, а за Пловдивчани какво да ти кажа... чух се с няколко човека който са против, няма да споменавам имена тапо е, аз лично не съм въодушевен от идеята, но така или иначе ще има малко хора от форума, на мен не ми пречат, хотела не е и мой :) така че водете който искате няма лошо.
Отговори

Жоро снимка Жоро 14 февруари 2006 - 15:36

И на мен ми се идва, че не ми се изпуска купона ама с тея ежемесечни срещи ще фалирам... Ама имайте ме в предвид пък като напредне месеца ще видя с к'ви пари ще разполагам...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 февруари 2006 - 15:37

Zhoro, на Feb 14 2006, 03:36 PM, каза:

И на мен ми се идва, че не ми се изпуска купона ама с тея ежемесечни срещи ще фалирам... Ама имайте ме в предвид пък като напредне месеца ще видя с к'ви пари ще разполагам...
 

Аз ще те возя :gosh:
Отговори

kaka снимка kaka 14 февруари 2006 - 15:40

Moonlord, на Feb 14 2006, 03:37 PM, каза:

Zhoro, на Feb 14 2006, 03:36 PM, каза:

И на мен ми се идва, че не ми се изпуска купона ама с тея ежемесечни срещи ще фалирам... Ама имайте ме в предвид пък като напредне месеца ще видя с к'ви пари ще разполагам...
 

Аз ще те возя :gosh:
 

Този път мога аз да ви возя и двамата, ако сте навити за двете нощувки :gosh: И без това сме си вече отработена компания :gosh: :wall: Ъъъ, ама нямам свястна музика в колата, знаете :gosh:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 февруари 2006 - 15:48

Ами айде ще видим по-нататък как ще станат нещата, че му обещах на Жоро да го возя отляво :gosh:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg