Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел уикенд , 3-4.03

Владо снимка Владо 21 февруари 2006 - 12:18

Нещо спонтанно дойде таз идейка - финландксите къщички дали ще оцелеят не знам :gosh:

На който не му се ходи до СтЗ може да си организираме един уикенд на Боровец , с леко каране даже :gosh:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 21 февруари 2006 - 12:28

LET's fly, на Feb 21 2006, 12:18 PM, каза:

Нещо спонтанно дойде таз идейка - финландксите къщички дали ще оцелеят не знам  :gosh:

На който не му се ходи до СтЗ може да си организираме един уикенд на Боровец , с леко каране даже  :gosh:
 


забрави го това с карането ...

и аз бях навит за първия уикенд, ама тея всичките са битови алкохолици
Отговори

Владо снимка Владо 21 февруари 2006 - 12:31

ееее ся, има спортисти и спиртисти :gosh:

за едно кръгче на Ястребеца се ше има сили :gosh:

офертата е къщичка за 6 човека струва 180лв . Има ТВ и сауна (истинска) , много е топло вътре :gosh:
Отговори

Дамян снимка Дамян 21 февруари 2006 - 12:35

Ех чене съм в СФ., :gosh:
Отговори

Гостastra power_* 21 февруари 2006 - 12:38

бате, ако ше 'одим нии ше тряя да си запизаим по-рано къщичка, че не знам дали се сещаш каква лудница ще е около почивните дни за 03.03 на Бороуец :gosh:
Отговори

Владо снимка Владо 21 февруари 2006 - 12:44

astra power, на Feb 21 2006, 01:38 PM, каза:

бате, ако ше 'одим нии ше тряя да си запизаим по-рано къщичка, че не знам дали се сещаш каква лудница ще е около почивните дни за 03.03 на Бороуец :gosh:
 

мнооо си прав , то една вече напълнихме само по КЮто ))))
Отговори

sheko снимка sheko 21 февруари 2006 - 12:48

:gosh:
Отговори

Владо снимка Владо 21 февруари 2006 - 13:15

до неделя се приемат заявки, искат 1 седмица по-рано да е ясна бройката
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 февруари 2006 - 03:38

Не че нещо нахалствам, ама не може ли да се отложи за следващия Уикенд, защото много ми се идва, ама много ми се ходи и в СЗ, а на двете нема как да съм за съжаление. Иначе много ясно че ако се съберете отивайте, ама все пак ако не се <_<
Отговори

Гостastra power_* 22 февруари 2006 - 08:46

Ndoe, на Feb 22 2006, 03:38 AM, каза:

Не че нещо нахалствам, ама не може ли да се отложи за следващия Уикенд, защото много ми се идва, ама много ми се ходи и в СЗ, а на двете нема как да съм за съжаление. Иначе много ясно че ако се съберете отивайте, ама все пак ако не се  :knee:
 

мили Ндое, това възникна като идея сред скромен клубен колектив, като реплика на добрата организация на колегите от централна България <_< Просто имахме като идея (заедно с организатора Лет'с ФЛАЙ), че ще добре да направим едни такъв паралел, за да имаме после база на сравнение :nau:
Отговори

Владо снимка Владо 22 февруари 2006 - 10:44

е айде сега пък ти <_<

Датата е ясна защо - щото всички ще са фрии. Другия уикенд всеки ще отработва...

А пък къщичките са мега добри , не устоях да отправя тази покана публично
Отговори

bugatti снимка bugatti 22 февруари 2006 - 10:58

Офертата е доста добра обаче и аз смятам че е по добре ако се отложи за по натам, защото и на мен ми се идва ма вече съм казал че ще ходя на СтЗ и нали се сещате колко кофти се получава...а и ако го отложите за по натам със сигурност ще се съберат още хора най-малкото защото боровец е близко, пък и най-вероятно ще има и повече свободни места .......защо немога да се разделя на 2 едната половина в СтЗ другата с вас......... <_<
Отговори

Владо снимка Владо 22 февруари 2006 - 11:11

абе по натам може и сняг да няма вече <_<

който може да идва, който не - няма проблеми

вече запълваме 3та къщурка
Отговори

bugatti снимка bugatti 22 февруари 2006 - 11:13

Ми то може и да се комбинира ..... на 3-ти да сме с вас пък на 4-ти сутринта палиме за СтЗ
Отговори

Maka снимка Maka 22 февруари 2006 - 16:11

по-добре Банско може да няма някви такива къщички ама е по яко и писти и извън писти и всичко пък и цената на картата не е 50 точки <_<
Отговори

HEFE снимка HEFE 22 февруари 2006 - 18:25

Абе хора, вие не разбрахте ли че колегата LET's fly ви е дал точна и ясна оферта относно дата и място, както виждате вече са се събрали 3 къщички хора. Той ви е предложил точно определено нещо по точно определено време, ако искате отивате ако не искате НЕ отивате. А не, ама дай да го направиме друг път или айде да не е на Боровец. Това са глупости и излишен <_< по темата.
Отговори

bugatti снимка bugatti 22 февруари 2006 - 22:00

HEFE, на Feb 22 2006, 06:25 PM, каза:

Абе хора, вие не разбрахте ли че колегата LET's fly ви е дал точна и ясна оферта относно дата и място, както виждате вече са се събрали 3 къщички хора. Той ви е предложил точно определено нещо по точно определено време, ако искате отивате ако не искате НЕ отивате. А не, ама дай да го направиме друг път или айде да не е на Боровец. Това са глупости и излишен  <_< по темата.
 

Тоя па.....я не се обяснявай ако обичаш :knee:


:nau:
Мнението беше редактирано от astra power: 23 февруари 2006 - 08:34
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 22 февруари 2006 - 22:32

Абе мислех да не пиша по темата че нали съм другия организатор. <_< на Владо за офертата доста е добра но какво толкова ако някой има голям мерак да не идва в СЗ няма да му се сардя я :) пък после хората от тези 2 уикенда ако се съберем на 1 са националната гледай кво става :knee:
Отговори

HEFE снимка HEFE 23 февруари 2006 - 00:32

bugatti, на Feb 22 2006, 10:00 PM, каза:

HEFE, на Feb 22 2006, 06:25 PM, каза:

Абе хора, вие не разбрахте ли че колегата LET's fly ви е дал точна и ясна оферта относно дата и място, както виждате вече са се събрали 3 къщички хора. Той ви е предложил точно определено нещо по точно определено време, ако искате отивате ако не искате НЕ отивате. А не, ама дай да го направиме друг път или айде да не е на Боровец. Това са глупости и излишен  :nau: по темата.
 

Тоя па.....я не се обяснявай ако обичаш <_<
 

:knee: :flag: Жоро ако толкова ти се ходи на Боровец вместо на Стара Загора отиди, все ще се намери кой да те закара. Както каза и колегата VectraGT, никой никого не задължава, който иска идва на Стара Загора който иска отива на Боровец, но мисля че е време да се престане с този постоянен спам :flag:

ПС. Абе Жоро ти за да трупаш постове какви ли не глупости почна да пишеш, че чак и с приятелите си се заяждаш :flag: :nau:


Лични разговори и драматични скандали по icq plz :nau:
Мнението беше редактирано от astra power: 23 февруари 2006 - 08:35
Отговори

bugatti снимка bugatti 23 февруари 2006 - 01:53

П.П. В предишния пост се ебавах..........

нищо общо с темата
Мнението беше редактирано от astra power: 23 февруари 2006 - 08:36
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg