Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел Уикенд 2 (03.03.06-05.03.06)

VectraGT снимка VectraGT 05 март 2006 - 14:39

Та значи уикенда малко стана 3 дена :) че в София се свършила Загорката и хората решили да дойдат до извора. Аз лично си искарах яко, има толкова много за разправяне, че ще оставя на другите сами да кажат. Обаче сега се сещам на тези уикенди много ни върви на коне. На 1-вия един кон ни гони по снега, сега пък в дискотеката го беха вкарали....(абе това верно ли беше водка?1 :unsure: ) Направихме си и доста гонки, надявам се колегите с Фотоапарати да качат скоро снимки и видео, ще има какво да се види.
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 05 март 2006 - 16:59

ъъъъъъъъъ много ме цепи китарата сега се събуждам и не знам каде се намирам
чувствам се като размазан от влак :unsure: :flag:
тая водка нищо и нямаше ама грешно подходихме със смесването на бирата с водка
аз много добре си изкарах.
може да го повторим пак :beer:
Отговори

Милен снимка Милен 05 март 2006 - 17:18

Похвално. Явно добре сте си изкарали вечерта. Жалко че неможах да дойда вечерта с вас на купона, ама другия път няма да се повтори. :unsure:
Отговори

compacta снимка compacta 05 март 2006 - 17:25

Уууу прибрахме се и ние най-накрая, лягам да спа аз. :flag:
Иначе срещата беше 10 точки. :unsure: Поздравление за организаторите :beer:
Отговори

zag снимка zag 05 март 2006 - 18:55

Срещичката се получи много добре. Прекарахме си страшно добре вечерта и имаше както винаги много смях. Искам да благодаря на всички които дойдоха и дано наистина всички са доволни... :flag: :2bg:
:unsure: :beer: :2bg:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 05 март 2006 - 19:54

Преди малко zag ми донесе снимките от неговия фотоапарат, така че да започнем и снимките, чакам обаче Варненци да дадът клипчета с гонки. Ще си позволя и малък коментар за снимките :)


Кварталните пиянки почват от рано:
Публикувано изображение

На някой им се наложи да сменят масло :)
Публикувано изображение

Опели на път за летище :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Наредени за снимки на пистата:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Кой постоянно разправя глупости, че vlad0 пиел?!? То е верно ама чай само:
Публикувано изображение

Абре тези от OMV още си търсят тая джаджа? Я кажете кой я взе?
Публикувано изображение

Тези астри комби са си живи лимузини, 3 реда "седалки"
Публикувано изображение

Ето ни и на маса:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Тия са ми познати от някъде :unsure:
Публикувано изображение
Отговори

bugatti снимка bugatti 05 март 2006 - 20:33

Добре сте си искарали...браво
П.П Дайте описание кой-кой е за тези с които не се познаваме :)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 05 март 2006 - 20:44

Абе това да не ви е клуб за запознанства? Що се отказахте последния момент. Кой ял, ял..
Отговори

Дамян снимка Дамян 05 март 2006 - 20:55

Е па как можахте ги пуснете тея двамата така лошо.сега срам ще има. :flag:


Иначе беше перфектна срещата.Имаше защо се отиде,който не отиде изтърва.Ето и какво е изтървал.И разбирасе малко коментар.

Как може да паркирате така,че да запушите градския транспорт :unsure:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

КРАСОТА

Публикувано изображение
Отговори

Дамян снимка Дамян 05 март 2006 - 21:04

Ае в леглото,че то си е ясно.
Поздрави на всички готЯни дет бяха у Зарата. :dancin:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 06 март 2006 - 00:11

маса яко :unsure:

п.с. по-дълги коментари по-късно, че сега ме мързи ;)
Отговори

Vassil снимка Vassil 06 март 2006 - 00:16

Столичниии, Шарк, Промоушън :bubbarubb:
Маняяяяяяци :tongue:
Отговори

peponio снимка peponio 06 март 2006 - 00:38

хе,2 хиени отчаяно се опитват да докопат бутилката на мрънки......... манияяяя :tongue:

Публикувано изображение
Отговори

Vassil снимка Vassil 06 март 2006 - 00:41

:flag: Ей внимавайте за тоя отзад, наистина е голяма хиена, чувал съм че вади големи компромати :unsure:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 06 март 2006 - 02:58

Абре тия двамата на 1вата и на последната снимка на момчил са май некви местни там - мисля че ги мернах последния път като минавах!.. пропаднала работа тц..тц..тц..
Отговори

Жоро снимка Жоро 06 март 2006 - 09:50

Аз мога да кажа само едно: уикенда беше доста добре организиран и си прекарах мн. незабравимо... Подишахме изгорели гуми, запознах се с нови фенове и фенки, не на последно място се почерпихме добре... Е сега, че някой трябва да ремонтират коли /да сменят гуми и скоростни./ а други куцат от време на време си е друга тема...

Ndoe, на Mar 6 2006, 01:16 AM, каза:

Столичниии, Шарк, Промоушън  :bubbarubb:

Баааааааааааа,"К :flag: Ра ми да те убиййй"..... /Powered by Sliven/ - А дали те познавам от някъде?
Стига си ни издавал бе Васе... Сега че DJея ни лансираше яко е истина ама ти го написа целия свят да ни разбере :unsure:
Отговори

Оги снимка Оги 06 март 2006 - 10:03

:unsure: Мноооооооооого добра стана срещичката. Най ми хареса сутринта в 4:40 при опита да си тръгнем следва изказване от владО: "айде ве, дайте да седнем на по биричка" хехехехе. Поздрави на организаторите, всичко беше на ниво и на добри цени. Много се радвам, че не остана само тема във форума ами реалност.
П.С. Отсега гласувам ЗА за следващата среща !
Отговори

zag снимка zag 06 март 2006 - 10:12

Радвам се че се е харесала срещата :)

Само да подсетя колежката "целица" :unsure: да постне малко снимки, че ако я нямаше на пистата нямаше да има една снимка от гонките. Мерси
Отговори

kaka снимка kaka 06 март 2006 - 10:39

peponio, на Mar 6 2006, 12:38 AM, каза:

хе,2 хиени отчаяно се опитват да докопат бутилката на мрънки......... манияяяя

Или по-точно хищната аз съм се докопала до бутилката на Владо, защото ми беше писнало вече да ги гледам постоянно да навдигат бирите, а аз да преглъщам на сухо покрай тях :nau:

Снимките са страшнииииии!! Давайте още :nau:

Понеже никой до тук не е написал по-дълъг разказ за това какво се случи, ще взема аз да се отчета. Даже може и да се опитам да преброя колко пъти сме напълнили гушата на ОМВ.

Ден първи. Определената среща за сборен пункт беше в 9 на ОМВ Бояна. Отиваме ние, демек аз с мъж ми, чакаме, чакаме... става 9:30, става 9:40 - няма никой! В 9:45 решавам аз да се обадя да видя какво става, защото знам, че Жоро е убийствено точен и за да закъснява трябва да има някаква супер уважителна причина. Звънвам, питам къде са, а той ми вика "амиии.. как да ти кажа... ние сме в Стара Загора!" Напили се и тръгнали нощес на пияна глава :flag: Странното е, че трезвения е бил ВЛАДО!!! За изненада на всички :2bg: Само дето бяха тръгнали с балонските гуми на Васко и са пътували цяла нощ едва ли не, но това да си го разкаже някой от тях. Та както и да е, тръгваме ние, и някъде към Пазарджик започна да ми святка лампата на маслото, което се очакваше, защото в петък трябваше да го сменя, но кой ти работи на националния празник.. Спирка на ОМВ Пловдив за кафе и проверка, долях някакво количество от двулитровото шише, което е неизменна част от съдържанието на багажника ми, и продължихме. По тая магистрала голям кеф! Имах чувството, че всички коли са спрели, а аз си летях със 140. Пристигнахме в Стара Загора на уреченото ОМВ, и понеже вече лампата за маслото си светеше стабилно всеки път, когато си вдигнех крака от газта (аз затова не пусках педала по пътя :nau: ) първата ми работа беше да помоля Момчил да ме заведе някъде да го сменя. Работа за 15 минути и 23 кинта. Докато го сменяха, един колоритен образ, комшия на Момчил, сметна за необходимо да ми разкаже за на шурея на шуранайката Сенатора, който се продава, ако някой има интерес, Момчил може да събере повече подробности ;) После беше ред на разходките по центъра с цел похапване, кафенца, събиране на останалите пристигащи и т.н. Като се събрахме, тръгнахме да се наиграем на широко на летището. Голям кеф беше и много забавно! Пак печеше готинко слънчице в наша чест. Само дето не ми снимаха шлепа в свои води в оная огромната локва, дето dj_simo_boy се опита да си измие колата. Най-големия кеф май си го направи Васко :sup: като взе малкото останала душица на изстрадалите си гуми, без да мисли много-много как ще се прибере после до София. За съжаление, най-големите поражения понесе zag, сега ще поправя скоростна кутия... Но, това е положението, не може да се мине и без такива емоции. Как иначе пък щеше да има снимки на шлепа влекач :unsure: В този ред на мисли, не си купувайте стоманено въже от 12 лв. - пълен боклук е! Опъва супер гадно, няма никаква разтегливост и се къса на първото ползване :puke: След като довлачихме zag до пред блока, се събрахме къде? На ОМВ, естествено, за по кафе отново. Ъ-ъ-ъ, бира де :2bg: Аз едва успях да си намеря една загорчица във фризера, Владо и Васко бяха минали оттам преди мен за пореден път :2bg: Пийнахме бирички, настанихме се в хотела. Стаичките са много приятни, а спалнята беше доста удобна :nau: Поприготвихме се после и вечерта се започна.

Кръчмата беше на супер ниво, в Стара Загора явно са построили социализма. Колко бяхме - 19 човека? Ядохме и пихме направо на бутилки, никой в нищо не се е ограничавал и накрая Мая какво ни донесе? Сметка 206 лв :beer: Манджата беше вкусна и в прилични количества. Но как избухнахме след кръчматаааааааа!!! Това, което направихме с Жоро в дискотеката, май никой не го очакваше, включително и ние самите :dancin: :nau: Той по принцип не танцува, а аз по принцип не понасям хаус, обаче повече от 2 часа изобщо не се спряхме! с Моя мъж сме заедно от 6 години, а не ме беше виждал да танцувам толкова. Васко по едно време даже ме пита "Абе ти нали не се кефеше на хаус?" А аз продължавах да не се кефя на хауса, просто се кефех на хората, обстановката и всичко, което се случваше като цяло. Тая вечер свалих някое кило. Друга тема е, че цял ден страшно ми се танцуваше, даже като бяхме на летището малко си потанцувквах на музиката от колите. След като всички зациклихме, особено аз, зациклих толкова, че не можах да спра, решихме, че е време да сменим мястото. Сменихме го за известно време с едно кьоше срещу Фолк-клуб Ориент, където Момчил се опита безуспешно да ни навре. След като стана ясно, че няма шансове, тръгнахме полека към хотела. Като стигнахме, народа реши, че е време отново за ОМВ. Аз обаче нямах сили вече, и си го спестих. Останалите бяха откарали до 5 сутринта някъде - да си разкажат.

Ден втори. Ставане и събиране към обяд за кафе на ОМВ. Последни дойдоха спящите красавици, понеже едната си гладила.. пардон, сушила панталона, ама не помнеше защо... закачки. И така, пихме кафе известно време, после ходихме да хапнем и малко по малко се ориентирахме към потегляне на порции. Софиянци бяхме последни по тръгване. Заради гумите на Васко през целия път сме карали с 90 км/ч., 120 по километража на Васко. Имаше даже един камион мераклия да ни прескочи :nau: Аз по едно време не издържах на това темпо и леко се изцепих напред, докато почти загубих златната астра от поглед, след което забавих и започнах да чакам, чакам.. инерция, 80, 70, 60, 50.. задна.. и ни настигнаха. Изчакването беше даже по-изнервящо от бавното каране, затова не го повторих повече. Периодично си правехме завойчета по лентите на магистралата вляво и вдясно, за да наблюдаваме степента на тресене на гумите. След известен брой километри отпред се разсмърдяваше стабилно на гума, затова спирахме (на ОМВ) да ги охлаждаме. Емоции... На 30 км от София и двете коли казаха, че са гладни за бензин и се разделихме по някакви бензиностанции. Аз за разнообразие спрях да заредя на ОМВ. Марто твърдо заяви, че е предозирал с ОМВ-тата, затова го разтоварих вкъщи и отидох на редовната седмична среща. Пак ОМВ, аман вече, повръща ми се от тая верига! И там кого да видя? Васко, добре, че не се бяхме виждали от толкова време, че чак беше започнала да ми липсва златистата задница на астрата пред мен.

Стига толкова от мен, че ме заболяха пръстите да пиша, някой друг да допълва след мен моментите, които съм пропуснала :nau:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 06 март 2006 - 10:40

Ейййй колежке какво направи ти :) сега трябва да четем 1 час :flag: :beer: :unsure:

Цитат

оная огромната локва, дето Вагабонта се опита да си измие колата


Ако става въпрос за синьо-зелената калибра това е dj_simo_boy. Багабонта изобщо не дойде.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg