Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

опел уикенд-3 сливен

ka3aka снимка ka3aka 11 март 2006 - 15:59

три кандидат опелистки се записаха за участие то се е видяло че само сливналии ще сме поне да си изкараме на ниво.


п.с.Прасетата станаха 2 :unsure:
Отговори

Дамян снимка Дамян 11 март 2006 - 17:11

Цитат

Прасетата станаха 2


Кой ше коли е ?
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 11 март 2006 - 20:48

ka3aka, на Mar 11 2006, 03:59 PM, каза:

п.с.Прасетата станаха 2  :2bg:
 


Що 2 бе гледам 9 сте се събрали
:unsure: :flag: :beer: :2bg:


Като наближи и аз ще си помисля че за сега мангизите свършиха не знам дали ще има за ЯРМА.
Отговори

omega_tony снимка omega_tony 11 март 2006 - 21:33

А една свиня се брои за няколко така че по мои сметки са малко повече от 9. Той си знае кой е, да не се услушва!
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 11 март 2006 - 21:36

ka3aka, на Mar 11 2006, 03:59 PM, каза:

три кандидат опелистки се записаха за участие то се е видяло че само сливналии ще сме поне да си изкараме на ниво.


п.с.Прасетата станаха 2  :unsure:
 



Младички ли са тези опелистки? :flag: А онази мацка, от първата среща в Стара Загора с Вас ли ще е или самичка?

VectraGT идвай и ти , за да сме повече прасчовци!
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 12 март 2006 - 14:33

omega_tony, на Mar 11 2006, 10:33 PM, каза:

А една свиня се брои за няколко така че по мои сметки са малко повече от 9. Той си знае кой е, да не се услушва!
 



нещо не можах да разбера за кои става въпрос ??? :icon_eek2:
Отговори

Дамян снимка Дамян 12 март 2006 - 16:10

Цитат

А онази мацка, от първата среща в Стара Загора с Вас ли ще е или самичка?


Тази,както го каза ти МАЦКА,едва ли ще е сама,но бих погледал малко,как повече няма погледнеш момиче.

Ае без такива изрази,моля.Да беше дошъл,да я видиш.Белким те видим и ние,що за пич си :flag: . :dancin: :icon_eek2: :dance:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 12 март 2006 - 16:15

kok12, на Mar 12 2006, 04:10 PM, каза:

Цитат

А онази мацка, от първата среща в Стара Загора с Вас ли ще е или самичка?


Тази,както го каза ти МАЦКА,едва ли ще е сама,но бих погледал малко,как повече няма погледнеш момиче.

Ае без такива изрази,моля.Да беше дошъл,да я видиш.Белким те видим и ние,що за пич си :flag: . :dancin: :dance: :flag:
 


Браточка, теб на тази среща те нямаше и незнаеш за каква мацка става въпрос :icon_eek2:
Къде искаш да ме видиш?
Отговори

Дамян снимка Дамян 12 март 2006 - 16:22

:icon_eek2:
Отговори

coper снимка coper 12 март 2006 - 16:31

Street тая мацка нали аз я свалях в Стара Загора, сега ми е официалната приятелка:) Ама нема да идва че водката и прасето ще ни скарат с жените:)
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 13 март 2006 - 08:37

Няма пипам, щом е официална вече! Иначе питах, щото гледам си се писал сам за сливенския уикенд, а и водката си е опасна :icon_eek2:
Отговори

Celica снимка Celica 13 март 2006 - 17:55

coper, на Mar 12 2006, 02:31 PM, каза:

Street тая мацка нали аз я свалях в Стара Загора, сега ми е официалната приятелка:) Ама нема да идва че водката и прасето ще ни скарат с жените:)
 


Копър, тук за мен ли става6е въпрос???
редно беше първо мен да уведоми6 :icon_eek2:
аз през цялото време мислех че искаш да ходя да говоря с мацките в дискотеката заради теб, а тя ква била работата :)


а си мисля че Стриит говори за някакво друго момиче което е било на първата среща (тя не е била б СТ.Загора, нали?)
взех да се обяснявам кат курабия...
Отговори

ГостNana_* 13 март 2006 - 18:12

Това събиране само за избрани хора ли е или може и нови и непознати хора да се присъединяват ?
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 март 2006 - 18:18

Колежке на тебе вярвам и специално намаление ще ти дадът и без това като гледам кой ще ходи имат ГОЛЯМЯ нужда от жени, особенно непознати
:icon_eek2: :dance: :flag: :flag:
Отговори

caneiv снимка caneiv 13 март 2006 - 18:18

Приемат се хора от цялата страна (прасето е голямо) :icon_eek2:
Отговори

coper снимка coper 13 март 2006 - 19:11

Celica, на Mar 13 2006, 05:55 PM, каза:

coper, на Mar 12 2006, 02:31 PM, каза:

Street тая мацка нали аз я свалях в Стара Загора, сега ми е официалната приятелка:) Ама нема да идва че водката и прасето ще ни скарат с жените:)
 


Копър, тук за мен ли става6е въпрос???
редно беше първо мен да уведоми6 :icon_eek2:
аз през цялото време мислех че искаш да ходя да говоря с мацките в дискотеката заради теб, а тя ква била работата :)


а си мисля че Стриит говори за някакво друго момиче което е било на първата среща (тя не е била б СТ.Загора, нали?)
взех да се обяснявам кат курабия...
 



Celica не става въпрос за теб, Ти си ми колежака как:) Но не съм доволен от задачите които ти поставих.......:) И не се прави повече на курабийка повече да не те срухска некои батко.........:)
Отговори

ГостNana_* 13 март 2006 - 20:16

Ей, организатора да се стяга и да прави това, което е обещал за уикенда. Точно навих и приятелките ми да дойдат на купона , а искате да се пръскате. Пишете ни 4 човека, към списъка.
Ама да знаете, живо прасе непипаме. :icon_eek2:
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 14 март 2006 - 14:42

Nana, на Mar 13 2006, 09:16 PM, каза:

Ей, организатора да се стяга и да прави това, което е обещал за уикенда. Точно навих и приятелките ми да дойдат на купона , а  искате да се пръскате. Пишете ни 4 човека, към списъка.
Ама да знаете, живо прасе непипаме. :icon_eek2:
 


колежке кои е казал че ще пръскаме??? няма такъв филм събираме се изкарваме си един як уикенд и след това се пръскаме :flag:


п.с.тва прасе кои ще го коли само незнам :dance:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 14 март 2006 - 14:59

ka3aka, на Mar 14 2006, 02:42 PM, каза:

колежке кои е казал че ще пръскаме??? няма такъв филм събираме се изкарваме си един як уикенд и след това се пръскаме  :dance:


п.с.тва прасе кои ще го коли само незнам  :icon_eek2:
 


Ми прасето само ще се заколи като види как му се точите!!! :flag:
Отговори

Жоро снимка Жоро 14 март 2006 - 16:40

Е тука си дойдохме на думата има две прасета ама живи...... :icon_eek2:

Nana, на Mar 13 2006, 09:16 PM, каза:

Ама да знаете, живо прасе непипаме. :dance:
 

Тука ирония долавям....... Горките колеги.....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg