Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за интериорна и екстериорна аерография

Franzela снимка Franzela 01 март 2006 - 04:52

Няколко пъти съм си мислил да си изрисувам колата на предния капак или от страни . Имам познати в Художествената академия който са правили такива неща.. ;)
Какво е Вашто мнение ? Нвкой правил ли си го е ?
дали е трайно , снимки ? <_<
Отговори

vectra снимка vectra 01 март 2006 - 09:44

Публикувано изображение ето това съм виждал аз...беше изключително красиво и много добре направено!

п.п. Я погледни тези какво биха могли да направят

Маги Транс 2001 420
Оптичен тунинг, аерография.
адрес: 1641 София, ул. Войнишко въстание No.49 , тел.: +359 2 9992706

а ето и какво са направили тези хорица- Малак галерия
Отговори

Иво снимка Иво 01 март 2006 - 12:14

А колко ли ще ми вземат да изрисуват Хитлер на капачката на резрвоара?
Отговори

Vassil снимка Vassil 01 март 2006 - 12:17

Еми тва на предния капак така като го гледам е може би над 300лв. Сам си направи сметката <_<
Не мисля че ще е много, а идеята си я бива......... :knee:
Отговори

zvezdi снимка zvezdi 02 март 2006 - 18:16

"А колко ли ще ми вземат да изрисуват Хитлер на капачката на резрвоара?" - ако си заведеш аверчетата с кожените куртки и червените препаски на ръката - безплатно!
Отговори

Иво снимка Иво 02 март 2006 - 18:25

zvezdi, на Mar 2 2006, 06:16 PM, каза:

"А колко ли ще ми вземат да изрисуват Хитлер на капачката на резрвоара?" - ако си заведеш аверчетата с кожените куртки и червените препаски на ръката - безплатно!
 


Много хитро <_<
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 02 март 2006 - 22:14

Хъм, 300 лв. ми се струват малко за тази рисунка на предния капак... Но възможно, не съм се интересувал от цени, но знам че е страшно трудоемко да се направи. Що се отнася до трайност, ако е направено както трябва с качествени бои, естествено че ще е трайно... Ако си мислиш, че можеш сам да го направиш се лъжеш!!! Дори да притежаваш необходимия рисувателен талант, оборудването за една качествена рисунка е доста. От миналата година трябва да имам някъде каталог на една фирма за аерографи от Пловдивския панаир и по груби сметки май трябваха около 600 лв. да закупиш поне най-основните аерографи. Но те няма да са достатъчни, за такъв вид рисунка. За някой по-хубав графит - да. Имах някви идейки да си изрисувам един дракон на колата, но май без пари = мечти... Та така, иначе това си е голямо изкуство и е много ефектно.
Но понеже живеем в тъпа държава, представяте ли си колко ядове ще има с униформените? Всеки път ще спират за да се заяждат, я за снимки в талона и покрай това за какво ли още не... <_<
Поздрави! :knee:
Отговори

tarambuka3500 снимка tarambuka3500 18 януари 2007 - 14:44

хора,
търся автобояджия (в София), който да може да ми боядиса малък пластмасов елемент бързо и качествено - в рамките на 1-2 дена макс.

Аз имам боята и елемента - част от предна решетка - трябва да се
пилне леко, че е подбит от камъчета, и да пръсне хубаво, ако трябва с пластификатори в боята.

Да знаете такъв?
Отговори

avtointerior снимка avtointerior 18 януари 2007 - 19:07

Този пич ни беше клиент и каза, че се занимава с аерография. Дано да ти свърши работа това е сайта му от визитката - тук. Успех :fire:
Отговори

tarambuka3500 снимка tarambuka3500 19 януари 2007 - 10:30

е, трябва да си е автомайстор!

--
модераторите - как решихте че темата е за интериора бе ??
като си е баш за екстериора :fire:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 19 януари 2007 - 11:22

Е... и грешки стават =) Върнах я в екстериор и ти редактирах заглавието... ПС. Вече всички могат да си редактират заглавието и описанието сами :dancin:
Отговори

Жоро снимка Жоро 19 януари 2007 - 11:27

tarambuka3500, на Jan 19 2007, 10:30 AM, каза:

е, трябва да си е автомайстор!

--
модераторите - как решихте че темата е за интериора бе ??
като си е баш за екстериора :fire:
 

Ако искаш звънни на Шопа и питай дали има време да ти я направи иначе той работи доста добре...
Отговори

avtointerior снимка avtointerior 19 януари 2007 - 21:26

tarambuka3500, на Jan 19 2007, 11:30 AM, каза:

е, трябва да си е автомайстор!

Е той с това се занимава /вярно като му разгледах сайта не разбрах какво точно прави/ но това за което говорихме - боядисва всякакви части от интериора и екстериора, качествено. Само от аерография не се Живее :fire:. Ако не намереш друг - :fire:
Отговори

anew снимка anew 03 декември 2007 - 14:00

Здравейте, някой знае ли къде в София мога да намеря човек който рисува по коли..
Имам една доста тъпа съседка с Джип / на жени големи коли не бива да се дават/ та тя като паркирала... ми надра малко задния калник... ! исках някой да ми пръсне колата на надраното, но се роди идеята да ми нарисува нещо там..
Ако знаете някой човек който прави такива неща ще се радвам да ми дадете телефон или линк към към такъв сайт.
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 03 декември 2007 - 18:00

xtuners.com

ето ти gsm-a на коко - звънни му и си говори с него!
0897767615
Отговори

anew снимка anew 03 декември 2007 - 20:27

 kravarka, на Dec 3 2007, 05:00 PM, каза:

xtuners.com

ето ти gsm-a на коко - звънни му и си говори с него!
0897767615

много благодаря :)
Отговори

admirala снимка admirala 08 февруари 2008 - 18:58

Здравейте,ще ми е интересно да чуя мненията ви за аерографията...
какъв тип предпочитате
за или против сте?
На мен скоро ми предстои да нашаря Орела
ще кача и снимчици на целия процес тъй като ще го шари мой приятел :bravoo:
Искам да видя вашите идеи и мнения по въпроса
качвайте снимки на неща които са ви харесали

ето една колица дето я прави моя френд http://i236.photobucket.com/albums/ff171/d...1130_180239.jpg
скоро ще кача и други наши неща

Ако модераторите преценят да преместят темата
ама аз си мисля че това си е част от тунинга
Отговори

vektra1 снимка vektra1 08 февруари 2008 - 19:51

:bravoo: Аз съм за :b010: но зависи от рисунката и колата. Ако е нещо красиво и добре направено невярвам на някои да не му хареса , но съм срещал разни драсканици които просто седят отврат се едно дете си е играло със спреи.
Отговори

Ваклин Христов снимка Ваклин Христов 08 февруари 2008 - 20:39

Я го дай френда насам да го пазаря една работа.
Отговори

Maiky снимка Maiky 08 февруари 2008 - 22:44

В България има много малко хора, които се занимават с Аерография. Има и форум, посветен на това изкуство!
Ето и два линк-а! Само ще вметна, че Xtuners са в основата му: Аерография
Форум за Аерография
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg