Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

двигател опел вектра 1.6 моно

o_angel68 снимка o_angel68 24 ноември 2006 - 19:47

m.i.r.o., на Jul 13 2006, 10:55 PM, каза:

Ето че след преживяното днес и аз имам да споделя нещо по темата: става въпрос за филтъра на Астра Г. Намира се на тъмно и труднодостъпно място  :19a:
Първо тръгнах да го търся както тук сте описали под кората с въздухозаборниците, да ама не! Та значи намира се зад жабката  :c010: и по- точно: развиват се болтчетата и се изкарва цялата кутия, след това бъркате вътре и в дъното на левия панел има още един капак, който се развива и оттам се вади филтъра. Т.е.- филтъра сенамира в дълбочина точно зад централната конзола. новият сенатиква малко трудно и трябва да внимавате да не се смачка, понеже се натиква като пчелна пита в кошер, ама малко накриво..
Но пък сега вентилатора духа като тайфун, а си мислех че просто е слабичък  :19a:
Сори ама нямам снимков материал на процедурата, но за подробности бих споделил каквото мога на ЛС.
:19a:
 
Отговори

Vassil снимка Vassil 24 ноември 2006 - 19:59

Здравей и ДОбре Дошъл! :c010:
Ама за съжаление, нещо не можах да свана идеята, на първата ти Тема :19a:
Отговори

o_angel68 снимка o_angel68 02 декември 2006 - 22:09

Колега ,нов съм във форума . На диагностика се оказа,че втори цилиндър не работи нормално.Проблема излезе в бобината и кабелите. Проверих ги по най-простия начин-на тъмно- светеха като неон. Смених ги,но все още не ми харесва как работи двитагеля.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg