Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Предизвиквам админа

city stars снимка city stars 09 май 2007 - 23:12

:25: Айде баце, Астра срещу Вектра, Опел срещу Воксхол, модератор срещу админ...която неделя кажеш.Без олекотяваници и тн.Мани ги тия голфове. :25: :flamewar:
Отговори

Vassil снимка Vassil 10 май 2007 - 01:33

Да се включа с Екотекчето :icon_biggrin:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 10 май 2007 - 07:58

Ndoe, на May 10 2007, 02:33 AM, каза:

Да се включа с Екотекчето  :blink:
 

Ти нали не се пускаше бе =)))


Неделя на Бояна или на резиданс, ще видим как ще е трафика =))) И от място май ще е най-добре, на летящ ще те изпапкам много лесно :thu: :icon_biggrin:
Отговори

city stars снимка city stars 11 май 2007 - 09:54

:icon_biggrin: Sure?!Ще се види тая работа.На резиденса по-добре че е спокойно и асфалта е грапав.С 16-ки си нали?!

Васе с тебе нема смисъл брат, не си у наща наднормена категория.Мойта щайга е към 50-60 кила май по-лека, 11 коня по-малко и 18Нм.Ще е интересен титаничен екотек сблъсък.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 май 2007 - 14:42

Ааа в грешка си, с 15ки съм =) Ама гумите са китайци и се опасявам от кофти грипа им при старт... Но пак ще те пръсна :icon_biggrin: :thu: :tongue: Само да завлечем и някой с нас да дава старт, че тея клаксони ме изнервят много =)
Отговори

lubomanev снимка lubomanev 11 май 2007 - 14:50

като пишете така на "всеослушание" замъкнете някой да направи клипче, че и ние да видим :)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 май 2007 - 14:53

Ами... то е лесно да се направи клипче, но се съмнявам, че ще се види нещо кой знае какво =) По простата причина, че ще е тъмно... Стопове, шум и размазня =))) Но ще има фотографи предполагам на ОМВ, така че може да спретнем клипче =)

ПС. Наистина ще е титаничнa слоу моушън екютек борба за оцеляване :icon_biggrin:

ПС2. Аз съм по-навит да се пускаме на околомръсното, сега е затворено и няма да има трафик, там асфалтеца е пирфектен, няма дипки и неравности, а и е ясно къде свършват 400м (ОМВ), ако на толкова ще се пускаме =)
Отговори

Silencer снимка Silencer 11 май 2007 - 18:40

Олелеле искам това да го гледам да да да да :blink: :icon_biggrin: :thu:
Отговори

Maiky снимка Maiky 11 май 2007 - 22:43

Пац, обещавам ако не забравя да донеса камерата и да ви снимам. Даже ако някой се навие да ме вози може и след вас до края на правата да снимам. :icon_biggrin:
Отговори

city stars снимка city stars 13 май 2007 - 22:51

Една кола за админа. :icon_biggrin:
Отговори

Vassil снимка Vassil 13 май 2007 - 22:52

Диетична....... :icon_biggrin:
Има ли видео :thu:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 май 2007 - 22:54

Няма видео! Пуснахме се 3 пъти, един път на околовръстното, със скърцане на гуми и ревене го дръпнах доста, но старта беше смешен, затова отидохме на грапавичкото и се пуснахме там още 2 пъти като се получи все по 1 кола някъде - първия път 1 кола точно, втория път малко повече, но като се има предвид, че тръгнах малко по-рано си е баш кола =)))

Мисля си, че ако не съм с DURUN може и да е повече, просто скърцам и въртя яко :/ И все пак според мен толкова се и очакваше, астрата е по-лека с около 50тина килца и и липсват 20тина коня, резултата беше почти ясен :icon_biggrin:
Отговори

city stars снимка city stars 13 май 2007 - 23:03

Същото ще е....това показват и хартиените данни.Напълно логично развитие ако ме питаш мен.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 май 2007 - 23:04

Това казах и аз =))) Иначе може да е една идея по-добре, но ще е смешна разликата в сравнение със сегашните =))) И като цяло се получиха добри стартове :icon_biggrin:
Отговори

city stars снимка city stars 13 май 2007 - 23:08

:admin4: :icon_biggrin: :thu:

Требеш некой да засича с календарче на финала.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 май 2007 - 12:13

city stars, на May 14 2007, 12:08 AM, каза:

:admin4:  :blink:  :blink:

Требеш некой да засича с календарче на финала.
 

Да ти е за урок, да не се базикаш с админа повече :blink: :blink: :icon_biggrin: :thu: :admin4:
Отговори

city stars снимка city stars 14 май 2007 - 13:12

Извинявай шефче.Няма да се повтори. :icon_biggrin: :b070:
Отговори

Жоро снимка Жоро 14 май 2007 - 13:16

Абе на околомръсното колата беше от тези по-големките :)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 май 2007 - 13:34

Жоро, на May 14 2007, 02:16 PM, каза:

Абе на околомръсното колата беше от тези по-големките :)
 

Драго изпусна старта... или по-точно остана на място :/ Затова повторихме и потретихме на резиданс, където се видя реалния и очакван резултат :icon_biggrin:
Отговори

Жоро снимка Жоро 14 май 2007 - 13:44

Moonlord, на May 14 2007, 01:34 PM, каза:

Жоро, на May 14 2007, 02:16 PM, каза:

Абе на околомръсното колата беше от тези по-големките :)
 

Драго изпусна старта... или по-точно остана на място :/ Затова повторихме и потретихме на резиданс, където се видя реалния и очакван резултат :icon_biggrin:
 

А сега ми става ясно... Щото след голямото пищене на гуми м/у вас имаше повечко от кола
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg