Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Некъдърници на автомивка в Пловдив

Veso_K снимка Veso_K 13 февруари 2007 - 21:46

:o :flag: Здравейте на всички които сте се сблъсквали с моя проблем и на тези които тепърва ще се сблъскат. Малко криво че само се оплаквам от, ама какво да направя, че все на мен ми се случва.

Та ето и случката.

Оня ден отвам на мивка да измия служебната кола, Опел Зафира. И къде къде и на мивката срещу Бриколаж. Оставям и колата и им викам само вътрешно миене. Казаха ми да се върна след час. ОК. Отивам да взимам колата- един клипар облечен като Ал Капоне :b070: :b070: -С дълъг шлифер ми вика: дай 5 лв. Добре дадох му и се качвам на колата, НО какво да видя :3: :3: :3: всичко е като си го оставих. Само малко забърсали таблото. Стелките дори не ги бяха сваляли, щото си личеше под тях по-чистото и самите бяха доста кални. За багажника да не говорим- изобщо не беше отварян. :16: :16: :16: :16: :16:

Питам аз "управителя" за кво платих 5 лв - за престой 1 час или за почистване.
Той дори и не погледна, явно си знаеше служителите , всичките мърляви цигани, но това го забелязах чак тогава.Обясни ми че им забранил да отварят багажниците щото крадяли :flag:
Представяте ли си? :25: :25: :o :o :25: :3:

Каза ми да дойда след още един час. Резултата беше пак същия. Но реших че и да се разправям вече няма смисъл.

Е това Автомивка ли е? Та моя съвет е оглеждайте се къде си миете колата!

Но мисля че тази автомивка не е подходящата!! :25: :wave: :flag:
Отговори

Ник.опел снимка Ник.опел 13 февруари 2007 - 22:59

Ми аз викам да спрем да им пълним гушите на тия мърльовци :25: и без това по-евтина мивка от 10лв. вече няма, а миенето им не струва и 2лв. Градски да споделя, от както ги направиха на тия цени си мия колата на валяците-четки на ОMV засега съм доволен, няма остави я за 1 час и обслужването е по-добро.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg