Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за Irmscher

Commodore_69 снимка Commodore_69 02 юни 2009 - 21:52

 VeCtoTch0o, на 02 Jun 2009, 04:34 PM, каза:

защо и задната врата нещо не зацепвам колега... мойта е хетчбек? нямам допир на фара с нея врата...

Не хечбека задния капак пак се води врата, затова и се водят хечбеците с 5 врати. Предполагам, че геометрията е различна на стоповете и ако не смениш вратата/капака няма да си паснат. Аз поне това разбирам от написаното от колегата.
Отговори

VeCtoTch0o снимка VeCtoTch0o 03 юни 2009 - 09:23

да естествено, че знам че се води та врата но на око като гледам не виждам разлика мисля, че съм виждал вектра Б преди фейслит със фейслифтови стопове....
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 31 август 2009 - 19:15

 Moonlord, на 29 Jul 2008, 02:51 PM, каза:

Попаднах на тези каталогчета преди време и реших да ги метна на сървъра, за да си ги имаме...
Zafira A (File Size: 1.13 MB)

Каталога за Зафира А не работи, но...
Ние от града на тепетата, като си нямаме Дженеръс Ауто, от къде можем да са снабдим с каталог. Търся вежди за фарове и предна маска.
Отговори

milenxe снимка milenxe 31 август 2009 - 19:31

Жалко и за вектра А няма нищо :icon_wink2:
Отговори

Sparx снимка Sparx 05 септември 2009 - 02:39

Колеги, без паника ... тези каталози са стари и без това, така че ви препоръчвам да разгледате онлайн магазина на ирмшер, адреса е http://www.irmscher.de/uk/ (това е UK адреса, но си е за опел, давам ви него, защото е на англииски ... а той е най разпространен). Отгоре в сивото меню си цъкате какво ви трябва и след това си избирате кой модел и модификация :icon_wink2:
Отговори

Frost снимка Frost 12 януари 2010 - 22:33

Колеги, откъде мога да си купя тази емблема за предната решетка...
Публикувано изображение

или такава...
Публикувано изображение
Отговори

kvalev снимка kvalev 12 януари 2010 - 22:40

От Дженеръс Ауто.....
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 12 януари 2010 - 22:44

или E-bay
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 12 януари 2010 - 22:44

Колега, питай в тази тема - ЦЪК
А в Дженеръс ще е маааааалко по-скъпо, официалните дилъри мисля всички ги знаем,
нямат нужда от допълнителна реклама!
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 13 януари 2010 - 01:09

Емблемките в Дженеръс са евтинки...вече бая сме изкупили по скъпа от 12.50лв не сме купили(т'ва май беше най скъпата).
Отговори

Frost снимка Frost 13 януари 2010 - 02:28

Е тва Дженеръс ако се намира в София, няма да стане, защото да ходя специално до София за емблеми... :icon_wink2:
Отговори

Desislav 18Xe снимка Desislav 18Xe 13 януари 2010 - 19:29

Kолега,като си намериш пиши от каде и за колко си я купил,че и аз търся търся такава :)
Мнението беше редактирано от Desislav 18Xe: 13 януари 2010 - 19:30
Отговори

oci снимка oci 13 януари 2010 - 19:38

 Peshotiger, на 12 Jan 2010, 22:44, каза:

Колега, питай в тази тема - ЦЪК


Колегата ти е посочил точните хора. Имат такава емблема(или поне имаха преди 5-6 дни) и са супер точни. Питай за цена на лично и ако те устройва те ще я пратят по еконт, спиди и т.н.
Отговори

topper снимка topper 13 януари 2010 - 22:32

А къде има като твоята решетка?
Мнението беше редактирано от Maiky: 13 януари 2010 - 23:52
Причина за редактиране:: Всякакви странични въпроси ще помоля да се задават на лични!
Отговори

Frost снимка Frost 14 януари 2010 - 01:04

Колата си беше с такава решетка като я купих, а доколкото разбрах от темата на Shades е част от пакет оборудване на irmscher...
Отговори

Desislav 18Xe снимка Desislav 18Xe 14 януари 2010 - 10:57

Да,колега твоята е точно като irmscher-та взимаш си една емблема и нямаш грижи.Ето ти линк:

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trk...-All-Categories

Отиваш в еконт казваш им искам я и те ти казват на каква цена ще е при теб и ти вече си преценяваш,но сигурно и някой може да ти намери и в БГ
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 16 януари 2010 - 13:33

Никелирана Ирмшер е 10лв с отстъпката.
Ирмшер едишън за вратите 20лв.
Това е което аз съм взимал.
Всичко е от Дженеръс!
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 21 февруари 2010 - 19:13

Въртят ми се едни мисли в главата напоследък, поразгледах темичката и ми стана ясно, че тука мога да си излея мъките.. :icon_wink2:
Ще се опитам накратко да обясня за какво иде реч.. Значи.. загледал съм се в тия решетки без емблеми за ASTRA G, конкретно нещо като това решетка-1 Гледам има колеги от форума с такава, само че забелязах.. че тия решетки имат различен брой ребра от оригиналната Irmscher. Това не е кой знае какъв проблем, обаче нещото, което не ми дава покой след като го видях бе това решетка-2 Питам се сега.. има ли начин, да се закупи решетка-1, да се направи някъде (ако е възможно къде и колко приблизително ще излезе операцията) за да се достигне визията на решетка-2 ?
Ако не се лъжа, знам че имаше нещо като рязане с лазер на метал.. интересно ми е в конкретния случай приложимо ли е, и да ли вложените средства ще оправдаят заветната цел ?
Отговори

MonTyy снимка MonTyy 22 февруари 2010 - 18:24

Аз мн си търся решетка за Астрата ама 50 кинта бах я в решетката http://kz-tuning.com/store/index.php?page=...=1&Itemid=2 .. както и скромните фарове от 390 лева :D http://kz-tuning.com/store/index.php?page=...rt&Itemid=2 ма нещо мн дерат :@ ако некой намери некоя ефтиниа да слага некой линк :) :25: :25:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 22 февруари 2010 - 21:23

ХА, извинявай за контрата.. ама ти какво очакваш, нещо гратис ли ? Ако това, което посочи ти се струва скъпо.. погледни колко струва една решетка оригинална на Irmscher или OPC и си свери часовника. :25:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg