Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за Irmscher

MonTyy снимка MonTyy 23 февруари 2010 - 01:00

Дам разгледах ти бая солено :) ма ше треа да я прибирам вече , че с тиа работи дет мисля да слагам .. ше земе некои да ги цапне ше откача :)
Отговори

SEKSTAZI снимка SEKSTAZI 07 май 2010 - 00:15

Ето един полезен сайт за класиките от Irmscher
Отговори

koko_d снимка koko_d 27 май 2010 - 15:44

Колеги,
а решетка на ирмшер за астра H без емблема на опел със или без хорм откъде мога да си намеря? Гледам, че ирмшер не докарват до БГ, а Дженръс Ауто сигурно стабилно си подплатяват цената :)
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 27 май 2010 - 16:30

 koko_d, на 27 May 2010, 16:44, каза:

Колеги,
а решетка на ирмшер за астра H без емблема на опел със или без хорм откъде мога да си намеря? Гледам, че ирмшер не докарват до БГ, а Дженръс Ауто сигурно стабилно си подплатяват цената :)

Пишеш им на тия симпатяги от Ирмшер и ги питаш дали са готови да ти пратят...Но аз лично вече не виждам какъв е смисъла от тая комерсиална марка...всеки втори вече е с Ирмшер, демек земи се ориентирай към други производители където също има доста интересни неща... :newsm05_41:
Отговори

Jordan_Gevezovski снимка Jordan_Gevezovski 27 май 2010 - 22:50

колега кажи други такива пройзводители дето викаш :newsm05_41:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 28 май 2010 - 07:04

Например Steinmetz или Lexmaul.
Отговори

Jordan_Gevezovski снимка Jordan_Gevezovski 28 май 2010 - 10:19

мерси колега
Отговори

Гостopel zafira tunning_* 08 март 2011 - 19:43

Колеги как мога да си поръчам неща на irmcsher! а имали и български сайтове?
Отговори

opc1.6 16v снимка opc1.6 16v 27 юли 2011 - 17:46

Ето малко irmscher тунинг
http://www.opelfrank.de/31432.html
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 30 август 2011 - 20:28

Значи предполагам мнозина като мен са се нагледали на снимки в нет-а на така исканите Irmscher стоп-ове за ASTRA G. И тъй като съм ги гледал сума време, днес се натъкнах случайно на една снимка, която ме накара да се замисля.. Значи макър и рядко, но все-пак има Irmscher White стоп-ове, и другите естествено - Irmscher Black. А долните ме карат да се замислям - това тези Black ли са, или модифицирани White ..!?

Публикувано изображение

п.п. На тоя цвят кола стоят просто невероятно добре точно тия стоп-чета.. :moderator:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 30 август 2011 - 20:48

Да черните(затъмнените) са :icon_wink2:

Ето ги белите
Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от BiserRs: 30 август 2011 - 21:04
Отговори

лъки снимка лъки 31 август 2011 - 10:58

Дефакто са 3ри вида! :newsm05_41:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 31 август 2011 - 11:27

Аз знам, че Ирмшерите са два вида - затъмнени и бели! Кои са третите?
Отговори

лъки снимка лъки 01 септември 2011 - 15:12

Ами както е написал колегата DALGONSKi,от гледане на снимки,а видях и забелязах на живо( снимката по долу).На червената кола са си направо сиви,а на бялата черни и са купени нови и монтирани горе долу по едно и също време така че не ми се вярва да са избледнели от старост,слънце или някакъв друг фактор.Публикувано изображение
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 01 септември 2011 - 16:57

При снимки под различен ъгъл и осветеност затъмнените Ирмшери изглеждат по различен начин :icon_wink2:
Отговори

лъки снимка лъки 01 септември 2011 - 17:01

Напълно съм съгласен колега,но аз бях там на място и видях на живо, че са различни.
:thu:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 01 септември 2011 - 19:39

Снимката, на която попаднах аз и ме озадачи ми се струва.. че самите стъкла са по-светли на цвят, пък самата основа вътре си е черна. За снимките под ъгъл - ясно, но ми се струва, че все-пак има някои дет са по-тъмни от други.. били те и 2-та от модела "Black Irmscher".

п.п. И незнам къде е истината в крайна сметка, но тия леееко по-светличките дет са ми станаха малката мечта в живота! :wub:
Отговори

лъки снимка лъки 01 септември 2011 - 20:06

Ето още две снимки за сравнение:Публикувано изображение,Публикувано изображение
Отговори

FirestorM снимка FirestorM 04 септември 2011 - 23:54

Според мен на тази бялата Астра стоповете са си чисто и просто допълнително затъмнени ирмшерски...
Отговори

лъки снимка лъки 05 септември 2011 - 00:29

 FirestorM, на 04 септември 2011 - 23:54, каза:

Според мен на тази бялата Астра стоповете са си чисто и просто допълнително затъмнени ирмшерски...

Да ама аз чисто и просто мога да ти споделя, че не са пипани за друго освен да се извадат от кашона и да се сложат на колата.Ако искаш още снимки на други коли с такива стопове мога да ги кача,но качих тези защото са най-изчисте(правени с хубав апарат). :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg