Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Орлите Vs Радио Гонг

kaka снимка kaka 22 май 2006 - 08:31

Ха, този път съм направила по-интересни снимчици :19a: А и на Васко с коментарите, нещата вече стават съвсем интересни :19a: Пацо, това филмче в твоя апарат ли беше? Щото по едно време се опитах нещо да филмирам, ама изобщо не знам дали успях :helpsmilie:

За пореден път БРАВО, МОМЧЕТА! Явно алкохола преди мач ви действа положително на играта. Раздадохте се на терена, доколкото позволяваше безглавото ви състояние и мачкахте наред. Отборът на противника освен на килограми и на ръст, ни превъзхождаше сериозно и на години :19a: Хубави положения, малко изпросени картони и 2 гола, които, за съжаление не успях да видя :19a: Докато вкарвахте единия, нещо се бях заиграла с апаратчето, а по време на другия помагах на Моки да изкара количката на малкия по стъпалата...
Отговори

fanatic снимка fanatic 22 май 2006 - 12:20

Възмутително е професионални футболисти да получават картони за игра с ръка!!!! :19a: :19a: :helpsmilie:
Отговори

kaka снимка kaka 22 май 2006 - 13:54

Да се отбележи, че и времето беше на наша страна, не падна дори една капка дъжд, въпреки прогнозите! Мен даже днес ме питаха в офиса къде съм ходила на плаж :19a: и ме изгледаха много странно, като казах, че просто съм била на мач :helpsmilie:
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 май 2006 - 13:59

Ахахаха, не ги е срам. Въпреки, че съдията беше с Пасат, справи се много добре. Това си говорехме и в колата на връщане. Такъв трябва да е всеки, респектиращ, а не да говори и да обяснява за кво е дал фал и за кво тъч. Евала още един път :19a:
Абе Васи, как можеш да изпуснеш и двата гола. Ние за тебе играеме, ти.......блееш. Браво, още един поздрави на Всички за добрата игра :helpsmilie:
Айде стегайте се за следващия, защото смятам тогава да сложа край на великата ми футболна кариера, поне за този сезон де. Дет се вика, тогава ше окача бутонките на стената. Така, че помогнете ми да го направя с кеф :19a:
Отговори

Maka снимка Maka 22 май 2006 - 16:31

хаха филмчето верно рулзз :helpsmilie: "аиде митеее" ... "ритай еее" :D
честита победа!! :19a: само така
ПС : секи срещу секи ли играете или има некви групи и има ли край тоq сезон :)
Отговори

kaka снимка kaka 22 май 2006 - 16:42

Има си и групи, и всичко. До края на сезона остават 3 мача.

Принудих се да си сложа вече линка на сайта на Форумната лига в букмаркс :helpsmilie:
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 май 2006 - 16:49

Бах, Маке как го чу тва бе. Имаш свръхестествени способности явно. При мен нема никъф звук, само бръмчене :helpsmilie:
Отговори

fanatic снимка fanatic 22 май 2006 - 17:27

Тия няма кой да им ъпдейтне таблиците май.
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 май 2006 - 18:59

Маани ги. Много са зле с подръжката на сайта. Не им е и само тва проблема, няма нищо актуално там :helpsmilie:
Отговори

Tsuri снимка Tsuri 22 май 2006 - 21:23

Bраво пи4ове продулжавите в су6ти6 дух :helpsmilie: Като гледам как сте преди ма4а направо ме кефите :19a: Видях снимките пред4уствам 6те има трансфери с 4ужди отдори :19a: :19a:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 22 май 2006 - 22:23

fanatic, на May 22 2006, 01:20 PM, каза:

Възмутително е професионални футболисти да получават картони за игра с ръка!!!! :helpsmilie:
 


Мани мани, тея от агитката поне 5 пъти им казах, че ми се отплесна ръката :o Все повтаряха "с класи сте пред тях, водите играта", пък кво стана? :tongue: Още веднъж, много добра игра =))) Този път - твърди в защита и тея момчетата отпредзе да играят :o Мене взе да ми харесва работата на защитник =))) Идеално е, цикля си отзад, пък все недъгави ми се падат :o Само незнам бат Васко голмайстора като си тръгне какви ще ги вършим... В този ред на мисли, Боби ще е добре ли по-натам? Всеки път е с превръзки, гипсове, чудеса... А няма спор - ИГРАЕ МНОГО!... Евала му праим :o

Ndoe, на May 22 2006, 02:59 PM, каза:

Ахахаха, не ги е срам. Въпреки, че съдията беше с Пасат, справи се много добре. Това си говорехме и в колата на връщане. Такъв трябва да е всеки, респектиращ, а не да говори и да обяснява за кво е дал фал и за кво тъч. Евала още един път  :o
...
 


Съдията беше перфектен =) Само дето ръцете нещо не му харесваха :o И докосвания на нашия отбор с ръка - 3 жълти картона... Да не говорим, че 2 бяха в тяхната половина, айде моя да мине за спиране нещо, ала бала, ама на Васко и на Боби... :19a: И искам да кажа официално, че съдията, човека с Пасата :o е супер пич :19a: Супер точни отсъждания цял мач... Имаше няколко спорни, но ги отчитаме като в границата :dancin:

Maka, на May 22 2006, 05:31 PM, каза:

хаха филмчето верно рулзз  :19a:  "аиде митеее" ... "ритай еее" :D
честита победа!!  :o  само така
ПС : секи срещу секи ли играете или има некви групи и има ли край тоq сезон :)
 


Ти пък къде почна да коментираш футбол-а :o Май тая игра не я разбираш :o Ако имаш желание да се научиш, нали знаеш - връщаш се у шопско и теднага те редим брат :o :o Аре идвай си по-бързо, че ми липсваш :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 23 май 2006 - 02:17

Moonlord, на May 22 2006, 11:23 PM, каза:

Мене взе да ми харесва работата на защитник =))) Идеално е, цикля си отзад, пък все недъгави ми се падат  :19a: Само незнам бат Васко голмайстора като си тръгне какви ще ги вършим... В този ред на мисли, Боби ще е добре ли по-натам?

Хехехе, цикля си вика. Браво Паце, поздравления още един път за играта, екстра беше. Личи си, че почва да ти харесва и ставаш все по безгрешен. Само така мен :19a:
Кат си замине бат Васко, да ти кажа ли кво ше прайте, ше почнете да биете с Разлика най-после :helpsmilie:
А за Бобсън, незнам. То и той незнае, но е Мъжко Момче и предполагам ще доиграе сезона. Само поздравления заслужава момчето. Наистина дава прекалено много от себе си :19a:
Отговори

Maka снимка Maka 25 май 2006 - 13:07

[quote name='Maka' date='May 22 2006, 05:31 PM']хаха филмчето верно рулзз :19a: "аиде митеее" ... "ритай еее" :D
честита победа!! :19a: само така
ПС : секи срещу секи ли играете или има некви групи и има ли край тоq сезон :)
[right] [/right]
[/quote]

Ти пък къде почна да коментираш футбол-а :19a: Май тая игра не я разбираш :helpsmilie: Ако имаш желание да се научиш, нали знаеш - връщаш се у шопско и теднага те редим брат :o :19a: Аре идвай си по-бързо, че ми липсваш :o
[right] [/right]
[/quote]

хаха ми то аз тука тренирам ... поритваме 4есто ама са времето е шит и съм излqзал от форма :o а ти мисли куде сме на море :D
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg