Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Слагане на подглавници на задната седалка

robber_wrc снимка robber_wrc 22 август 2010 - 17:14

Здравейте колеги.
Имам следния въпрос: Може ли да се сложат подглавници на задната седалка на Астра Г? Седалката по принцип няма, но не съм сигурен дали има дупки където да се сложат. Ако могат да се сложат какво друго освен самите подглавници е необходимо и как става самата процедура.
Знам, че ще има отговор от типа взе ми си намери седалка с подглавници, но искам да видя различните варианти.
И още един въпрос, каква е цената на подглавници, и на седалка с фабрично поставени такива?
Отговори

rhg_73 снимка rhg_73 22 август 2010 - 21:19

Здравей колега ! Да става ,просто ги напипай отворите те са малко по надолу в облегалката .Доколкотао знам са по десетина лв.бройката .Но ще ти трябват и самите едни кръгли пастмаси на самата облегалка ,погледни как е на предните .И трябва да изрежеш или пробиеш мн. внимателно тапицерията .,за да ги сложиш. Успех.
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 22 август 2010 - 21:28

 robber_wrc, на 22 Aug 2010, 18:14, каза:



За 50тина лева можеш да си намериш 2ра ръка подглавници от някоя морга. И Да, могат да се сложат, фабрично има дупки в седалките. Трябват ти и пласмасовите пинове които влизат в седалката и в които влизат подглавниците, което е по-трудното за откриване в същност.
За сранение в официалните представителства беше – 16 лв - 1 бр.

Поздрави
Мнението беше редактирано от jiggeee: 22 август 2010 - 21:29
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg