Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Зключване

meco puh снимка meco puh 10 юни 2021 - 23:01

Колата ми е Зафира 2006. Автоматично се заключвт всички врати. С механичния ключ се заключва само шофьорската врата, другите остават отключени.
Скоро я купих, не зная има ли някакъв ключ с който да се променми начина на заключване.
Моля, можещите да ми помогнат.
Отговори

Dtm снимка Dtm 11 юни 2021 - 09:12

Не, така си е предвидено от производителят. Механично се заключва само шофьорската врата, а всичките само от дистанционното..Това за зафира Б и астра H, де
Отговори

meco puh снимка meco puh 11 юни 2021 - 22:52

Ами, имам един ключ за автоматично заключване. Това значи, ако се повреди или го загубя, няма да мога да заключвам вратите.
Отговори

esil2 снимка esil2 12 юни 2021 - 11:06

И аз съм с един ама искат около 160лв за друг и за сега се отказах, ако намеря някъде за 80лв може и да се прежаля
Отговори

meco puh снимка meco puh 21 юни 2021 - 19:51

 esil2, на 12 юни 2021 - 11:06, каза:

И аз съм с един ама искат около 160лв за друг и за сега се отказах, ако намеря някъде за 80лв може и да се прежаля

И да не искам, ще ги прежаля. Представете си, че съм на 400 км от нас и го загубя този ключ. Колата трябва да стои отключена със дни.
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 21 юни 2021 - 20:20

Я пробвайте с отворена шофьорска да заключите с бутона на централната конзола и после с ключа шофьорската.
Отговори

brizzhas снимка brizzhas 22 юни 2021 - 13:54

Цялата кола се заключва от бутона на централната колона, но с отворена предна дясна врата.
Отговори

meco puh снимка meco puh 04 юли 2021 - 13:11

Благодаря и на четиримата, които се отзовахте да ми помогнете.
При отворена шофьорска врата, бутона на централната конзола не действа.
При отворена дясна предна врата се заключва цялата кола.
Благодаря ви!
brizzhas, бъди жив и здрав.
Мнението беше редактирано от meco puh: 04 юли 2021 - 13:11
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg